Psişik Güç İçin 1. Enokyan Anahtarı (Melek Dili)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

İlk Enokyan Anahtarı

İngilizce olarak bir dua şeklinde okunur ama bur da onu vermeyeceğim yazım şeklini de vermeyeceğim nasıl okumanız gerektiğini vereceğim ilk anahtar tanrıdan ve onun meleklerinden yardım istemek içindir.psişik güç,psişik olgunluk,psişik gelişim istenmektedir.anlama kabiliyeti istenmektedir anlayacağınız majikal güç kazanmak için vardım istenir.

işte fonetik olarak enokyan ilk enokyan anahtarı

Ol sonuf vaoresaji, gohu IAD Balata, elanusaha caelazod!

Sobrazod-ol Roray i ta nazodapesad, Giraa ta maelpereji, das hoel-qo!

Qaa notahoa zodimezod, od comemahe ta nobeloha zodien!

Soba tahil ginonupe pereje aladi, das vaurebes obolehe giresam!

Causarem ohorela caba Pire!

Das zodonurenusagi cab!

Erem Iadanahe!

Pilahe farezodem zodenurezoda adana gono Iadapiel das home-tohe!

Soba ipame lu ipamis!

Das sobolo vepe zodomeda poamal, od bogira aai ta piape Piamoel
od Vaoan!

Zodacare, eca, od zodameranu! odo cicale Qaa; zodoreje, lape zodiredo Noco Mada, Hoathahe I A I D A!

veNOmer

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sormak istediğim şey bu bir çeşit büyümü? büyü değil ise böyle sözler hangi mantıkla işe yarıyor?

Cool_35_5

Kayıtlı Üye
melek dili olduğunu nerden anlıyacağız ustad şeytan dili olmasın?

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Ben şeytanı melek taifesinden değilde cinlerden oldugunu okumustum.Ama yaratıcının lutfu sayesinde melekler katına yukseltilmis.

ugur1

Kayıtlı Üye
şeytan lanetlenmeden önce bir mekekti ve meleklerin en büyügü yani hocaları da diye biliriz sizin soracagınız cevabı vereyim yaratıcı tüm melekleri huzuruna toplayıp onlara secde etmelerini emretti yani Allah herşeyden haberdar ne olacagını bildiginden dolayı şahitlik yapılması için o günü yaşattı dünkü gün bu gunki güne şahittir secdede amac halkadan var etilmiş bir nalet topu meleklerden birinin boynuna gececekti allah tüm meleklere olacak şeyi anlattı kim secdeden ilk olarak başını kaldırırsa o top onun boynuna gececek ve secde başladı şeytan meleklerin en üstünü oldugu için kendinden emindi secdede üçyüzyıl geçdi şeytan başını secdeden kaldıran varmı diye başını kaldırmamak şardı ile sol tarafına baktı başını kaldıranı görmedi ve aradan bi üçyüzyıl daha gecdi sag tarafına bakarken aynı şekilde başı hafif secdeden havalandı ve lanet topu boynuna gecdi ve işde o anda başladı herşey. buna delil vermek istemiyorum çünkü herşeyde bir usul vadır emek yani emek veren kişi asla boş dönmez yaptıgı işten gerek iyi gerekse kötü saygılar sunuyorum.

Turin

Kayıtlı Üye
İslamiyette cin olduğu söylenir. Diğer semâvi dinlerde melektir. Başmeleklerdendir. Mikael'in karşıtıdır.

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
şeytan lanetlenmeden önce bir mekekti ve meleklerin en büyügü yani hocaları da diye biliriz sizin soracagınız cevabı vereyim yaratıcı tüm melekleri huzuruna toplayıp onlara secde etmelerini emretti yani Allah herşeyden haberdar ne olacagını bildiginden dolayı şahitlik yapılması için o günü yaşattı dünkü gün bu gunki güne şahittir secdede amac halkadan var etilmiş bir nalet topu meleklerden birinin boynuna gececekti allah tüm meleklere olacak şeyi anlattı kim secdeden ilk olarak başını kaldırırsa o top onun boynuna gececek ve secde başladı şeytan meleklerin en üstünü oldugu için kendinden emindi secdede üçyüzyıl geçdi şeytan başını secdeden kaldıran varmı diye başını kaldırmamak şardı ile sol tarafına baktı başını kaldıranı görmedi ve aradan bi üçyüzyıl daha gecdi sag tarafına bakarken aynı şekilde başı hafif secdeden havalandı ve lanet topu boynuna gecdi ve işde o anda başladı herşey. buna delil vermek istemiyorum çünkü herşeyde bir usul vadır emek yani emek veren kişi asla boş dönmez yaptıgı işten gerek iyi gerekse kötü saygılar sunuyorum.
Arkadasım yazını içerisinde Allah adını kullandıgın için sana islami usulde cevap vermek istedim.Sanırım Muslumansın.Ben de muslumanım.Bu nedenle sana Kur'an-ı Kerim'de Araf Suresinde bulunan 11-14 ayetlerine bir bakmanı istiyorum.Yazdıgın olayla bir benzerliği var mı?Ben yazıda ekleyeceğim.Buradan da okuyabilirsin.
Kur'an-ı Kerim Araf Suresi(Elmalılı Hamdi Yazır Turkçe meali)
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]11 - Sizi yarattık, sonra size biçim verdik, sonra da meleklere: "Âdem'e secde edin" dedik; hepsi secde ettiler, yalnız İblis, secde edenlerden olmadı. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]12 - (Allah) buyurdu: "Sana emrettiğim zaman, seni secde etmekten alıkoyan nedir?" (İblis): "Ben, dedi, ondan hayırlıyım; beni ateşten yarattın, onu çamurdan yarattın." [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]13 - (Allah) buyurdu: "Öyleyse oradan in, orada büyüklük taslamak senin haddin değildir. Çık, çünkü sen aşağılıklardansın." [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]14 - (İblis) dedi: (Bari) bana (insanların) tekrar diriltilecekleri güne kadar süre ver."
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ve benim bildigim kadarıyla melekler nurdan yaratılmıslardır yani eger yukarıda yazılanları inkar etmezsen seytan apacık bir sekilde atesten yaratılmıstır.atesten yaratılan baska hangi varlıklar var?Cinler tabi ki.Seytan cinler taifesindendir ama su bakımdan sana katılıyorum.Seytan zamanında gercekten Allah'ın halis kullarında olmustur.Ama insan yaratılınca kıskanmıs ve isyan etmistir.[/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
İblis,cinlerin ve şeytanların atasıdır,biz nasıl "ins" soyundan isek onlar da "can" soyundandır.İblis'in dumansız ateşten yaratılmış olması meleklerin ise nur'dan yaratılmış olması bunu anlayabilmemizi sağlar.İslam'daki genel kabule göre de cinlerin mümin olmayanlarına şeytan deniyor,bunların atası da dediğim gibi İblis...

mimar52

Kayıtlı Üye
Şeytanın kötü olduğunu düşünmüyorum.Allah'a inanıyorum.Ama şeytan da işini yapmaya çalışıyor.Allah istese onu da yok eder.Kuranı da okudum şeytanın ayetler kitabını da.Ayetler kitabında şeytanın amacı apaçık ortada .Bilgilenmek için okumanızı tavsiye ederim.

ndeger

Kayıtlı Üye
Bu duayıya sürekli tekrarlamak gerekir mi?Ayrıca her cümle sonunda teşekkür ederim diyecekmiyiz?

AkeLdan

Kayıtlı Üye
şeytannın kötü olduğunu düşünmüyorum.allaha inanıyorum.ama şeytan da işini yapmaya çalışıyor.Allah istese onu da yok eder.kuranı da okudum aşeytanın ayetler kitabını da.ayetler kitabında amacı apaçık ortada şeytanın.bilgilenmek için okumanızı tavsiye ederim.

:sifone::sifone::sifone::sifone:Şeytan da işini yapıyor sunuçta ..Hehehehe çok güldüm...Alemsin mimar52 ...Saygılar...:sifone::sifone::sifone:

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Fonetik OKUNUŞU

Oh.el Soh.neff Voh.ar.ess.geh, Goh.hoh Ee.Ah.Deh Bah.leh.teh, Loh.ness.heh Kah.el.zod Voh.neh.peh.hoh:
Soh.beh.rah Zod Oh.el Roh.ar Ee Tah Nah.zod.pess.ah.deh Gar.ah.ah Tah Mah.el.par.geh:
Dess Hoh.el.que Que.ah.ah Noh.teh.hoh.ah Zod.ee.meh.zod, Oh.deh Koh.meh.mah.heh Tah Noh.beh.loh.heh Zod.ee.el.neh: Soh.bah Teh.heh.ee.el Geh.noh.neh.peh Par.gee Ah.el.deh.ee, Dess Veh.reh.bess Oh.boh.el.eh.heh Geh.reh.sah.em. Kah.sah.reh.em Oh.oh.reh.lah Kah.bah Pee.ar Deh.ess Zod.oh.nar.eh.neh.seh.geh Kah.beh Eh.rem Ee.ah.deh.nah.heh. Pee.el.ah Eff.ar.zod.em Zod.ur.zod.ah Ah.deh.nah Goh.noh Ee.ah.deh.pee.el Deh.ess Hoh.em Teh.oh, Soh.bah Ee.pah.em, Leh.uh Ee.pah.mee.ess, Deh.ess Loh.hoh.loh Veh.peh Zod.oh.em.deh Poh.ah.mah.el, Oh.deh Boh.geh.pah Ah.ah.ee Tah Pee.ah.peh Pee.ah.moh.el Oh.deh Vah.oh.ah.neh Zod.ah.kah.reh Kah Oh.deh Zod.ah.meh.rah.neh:
Oh.doh Kee.keh.el.eh Qu.ah.ah: Zod.oh.reh.geh:
Lah.peh Zod.ee.ar.doh Noh.koh Mah.deh, Hoh.ah.teh Ee.Ah.Ee.Deh.Ah

broken

Kayıtlı Üye
bunları okuyunca ne oluyor şimdi ?

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Konunun başlığını okumadınız mı?