Zengin olmak istiyorum

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, işimde gücümde olan birisiyim. ama sonsuza kadar başkaları için çalışmak zorunda kalmak istemiyorum. sevmediğim insanlar arasında, ait olmadığım yerdeyim. maddiyat için yaşamıyorum, ancak böylece sorunlarım hallolur. bana kesinlikle işe yarayacak en kısa sürede zengin olacağım bir uygulama önerir misiniz?

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Vakıa suresi 40 gün, günde 40 kere, ya latif esması ebced sayısı kadar okunuyormuş. Bir ara ben de baktım. Ama denemedim. Bir bakın derim...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nasıl zengin olmaya planlıyorsunuz? Şans oyunları çare değil mesela. Çünkü para tek defa gelir. Çok çabuk ta gider.
Zengin olmak için yine bir iş sahibi olmak gerekir. Ozaman işinizin elaver gitmesi ve karlı olması için bir takım uygulamalar yapılabilir. Öyle ekmek piş ağzıma düş diye birşey yok majide. O masallarda olur. Gerçek majinin bir takım kuralları var.
Birçok insan istediklerini kolay yoldan elde etmek için majiye başvurur. Ama işler öyle olmuyor.
Planlarınız dan bahsederseniz, daha somut tavsiyelerde bulunacağım. Ama kolay olmayacak, onu soyleyim size.
" Majide hak" makalemi okuyun.

S

SoldierO

Nasıl zengin olmaya planlıyorsunuz? Şans oyunları çare değil mesela. Çünkü para tek defa gelir. Çok çabuk ta gider.
Zengin olmak için yine bir iş sahibi olmak gerekir. Ozaman işinizin elaver gitmesi ve karlı olması için bir takım uygulamalar yapılabilir. Öyle ekmek piş ağzıma düş diye birşey yok majide. O masallarda olur. Gerçek majinin bir takım kuralları var.
Birçok insan istediklerini kolay yoldan elde etmek için majiye başvurur. Ama işler öyle olmuyor.
Planlarınız dan bahsederseniz, daha somut tavsiyelerde bulunacağım. Ama kolay olmayacak, onu soyleyim size.
Bi coin bulsak şöyle sonra 10000000x falan yapsa 🙃

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
işimi göz önünde bulundurursam bu konuda şansım yok. ama diğer arkadaşlar coin dedi, ben de bu piyasalardayım. bu bakımdan şansım dönebilir mesela. hem iyi fikirlerim var sadece yalnız yapmam mümkün değil.

Ori

Kayıtlı Üye
Coinler için Prof. Özgür Demirtaş yüzde doksanı gibi patlayacak gibi bir açıklama yapmış, ki şöyle yüzeysel bakınca alt coinlerin güvenilirliği gerçekten tartışılır. Para çoğunlukla ticarettedir. Seni kesmezse borsa öğrenmeye bak şimdiden hem para topla hem öğren. Zamanı geldiğinde borsaya girebilirsin. Ki hoş borsa bile aşkı memnuya döndü orası ayrı. Kısacası paran olduğu yerde her zaman erir. Değerlendirmeye bak.

S

SoldierO

Coinler için Prof. Özgür Demirtaş yüzde doksanı gibi patlayacak gibi bir açıklama yapmış, ki şöyle yüzeysel bakınca alt coinlerin güvenilirliği gerçekten tartışılır. Para çoğunlukla ticarettedir. Seni kesmezse borsa öğrenmeye bak şimdiden hem para topla hem öğren. Zamanı geldiğinde borsaya girebilirsin. Ki hoş borsa bile aşkı memnuya döndü orası ayrı. Kısacası paran olduğu yerde her zaman erir. Değerlendirmeye bak.
Borsa hakkında şunu söyleyeyim kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Coinlere gelince tam olarak ne işe yaradığını airdrop olup olmadığı ve hangi sirketlerle anlaşmalar yaptıklarını iyi takip etmek gerekiyor. Son bir kaç haftadır flaş coinlerle bazıları cep doldururken bazıları yüklü miktarlarda kaybetti. Ac gozluluk yapmamak gerekli.

Ori

Kayıtlı Üye
Borsa hakkında şunu söyleyeyim kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Coinlere gelince tam olarak ne işe yaradığını airdrop olup olmadığı ve hangi sirketlerle anlaşmalar yaptıklarını iyi takip etmek gerekiyor. Son bir kaç haftadır flaş coinlerle bazıları cep doldururken bazıları yüklü miktarlarda kaybetti. Ac gozluluk yapmamak gerekli.
Borsa dediğim gibi şuan için aşkı memnu. Bunun sebepleri var. Yine de sağlam kağıtlarda yok değil, kesinlikle alt pazardan uzak durulması gerekiyor bu dönemde, ytd. Çok iyi incelemek gerekiyor. Şu var ki coin piyasası bana hiç güven vermiyor ne yazık ki... Bu sebeple ikisi arasında kalsam yine borsa derim. Neyse King-Of-Stellar üyemizin konusu borsa muhabbetine dönmesin. :) Hayırlı akşamlar dilerim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Koyin çok anlayabildigim bir sistem olduğunu söyleyemem. Ama çok büyük bir global olayı olduğu için bir majisyenin niyeti ona vız gelir. Maji ile etkilemek çok ta mümkün gözükmüyor. Belki iyi bir falcı yardımcı olabilir. Ama yine de böyle global sistemi muhakkak ciddi varlıklar korumaktadır. Ben mümkün görmüyorum, en azından benim seviyem değil.
Sistemi anlıyor olsaydım, belki...
Ama anlamak istemiyorum.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
dogecoin bir twetle 270% artış yaptı. gerisini siz düşünün artık. yüklü miktarlar kazananlarda oldu, kaybedenlerde. bir zamanlar bitcoin içinde umutsuz vaka diyorlardı. ancak herkesi şaşırttı ve hala şaşırtmaya da devam ediyor. diğerlerine göre küçük paralar yatırdığımdan kısa sürede zengin olmam zor ama yine de olayı çözdüm :) zenginliği istiyorum arkadaşlar ve yorumlarınıza, mesajlarınıza açığım. her kese teşekkürler :)

S

SoldierO

Kripto olayını ilk söylediklerinde pek takılmamıştım o kadar da yeniliğe ve teknolojiye iyi bakan biri olarak. Şuan bana önerenlerde biraz btc var ellerinde. @Ori daha iyii bilirr muhtemelen ama borsada halka arzlardan %90 civarında karlar yapıp çıkabilirsin. Ytd. :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ori

Kayıtlı Üye
Kripto olayını ilk söylediklerinde pek takılmamıştım o kadar da yeniliğe ve teknolojiye iyi bakan biri olarak. Şuan bana önerenlerde biraz btc var ellerinde. @Ori daha iyii bilirr muhtemelen ama borsada halka arzlardan %90 civarında karlar yapıp çıkabilirsin. Ytd. :D
Kısa bir süre önce öyleydi. Borsada sallantılar var. Durumlar çok karışık, o yüzden şuan uzak durmasında fayda var. Endeks toparlasın sonra devam.