yetenekmi bu ilizyonmu siz karar verin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tabi ki de ilizyon. :) Gerçek bir yetenek olsaydı onu toplum içinde yapamazdı.Yaptığı an ya da yapacağını söylediği an yeteneği yok olurdu ve hatta ölebilirdi.

Bu konu da anlatıldı: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=40244 :)

Not:İlüzyon ama güzel gösteri. :)

candokia

Kayıtlı Üye
haha çok komikti çok güldüm :D ama ışıklar kapandıktan sonra piramidin içine girdi gözüm orada kaldı :)

AğLan

Kayıtlı Üye
Tabi ki de ilizyon. :) Gerçek bir yetenek olsaydı onu toplum içinde yapamazdı.Yaptığı an ya da yapacağını söylediği an yeteneği yok olurdu ve hatta ölebilirdi.

Bu konu da anlatıldı: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=40244 :)

Not:İlüzyon ama güzel gösteri. :)
yo saklayarak bişeyleri yapması yeteneğinin alınması anlamına gelmez orda ilizyon olarak gösterip gerçekte yapabilir
kayıbın yerini bulan birisine gidince nasıl yerini bulduğunu anlatmıyor ama yerini buluyor polisle çalışan böyle kişiler var benim yakın akrabam birisi kaybolunca faln polisler ona geliyor nerde diye bazen altınları çalınıyor kim çaldı diye bakım yaptırıyor yani böyle şeyleri detay vermeden sölemeden sırrını yapa bilir okadar sormuşumdur tek kelime sölememiştir. farklı sölenmemesi gereken şeyler vardır bence onlarda başkadır tam bilemicem hikaye anlatıyolardı eniştemin dedesinin amcası 200sene önce faln çatılardan giriyormuş uçarak millete şifalı bitkiler dağıtıyomuş parayla işi yokmuş uçuyodu diyolar adam herzaman kömür içindeydi onlara öyle anlatılmış onlarda bize anlatıyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yo saklayarak bişeyleri yapması yeteneğinin alınması anlamına gelmez orda ilizyon olarak gösterip gerçekte yapabilir
kayıbın yerini bulan birisine gidince nasıl yerini bulduğunu anlatmıyor ama yerini buluyor polisle çalışan böyle kişiler var benim yakın akrabam birisi kaybolunca faln polisler ona geliyor nerde diye bazen altınları çalınıyor kim çaldı diye bakım yaptırıyor yani böyle şeyleri detay vermeden sölemeden sırrını yapa bilir okadar sormuşumdur tek kelime sölememiştir. farklı sölenmemesi gereken şeyler vardır bence onlarda başkadır tam bilemicem hikaye anlatıyolardı eniştemin dedesinin amcası 200sene önce faln çatılardan giriyormuş uçarak millete şifalı bitkiler dağıtıyomuş parayla işi yokmuş uçuyodu diyolar adam herzaman kömür içindeydi onlara öyle anlatılmış onlarda bize anlatıyor

Şov yapmak,gösteri yapmak farklı bir şey.Dediğim linkteki konudaki yazıları okursanız gerekli bilgileri göreceksiniz ama anlatayım.Bu yetenekler bize şov yapılsın,gösteri yapılsın diye verilmedi.Bu attığınız videoda net bir şekilde sadece ilüzyon gösterisi var.
Dediğim gibi bir kişi yeteneğini bu şekilde gözler önüne seremez,ben bunu yapıyorum,bende bu yetenekler var diye anlatamaz.Anlatıldığı an,gözler önüne serildiği an o yetenekler yok olur.Kişi kimseye söylemeden yeteneğini gözler önüne serdiği zaman ise o an yapar ama bir daha yapamaz ve sistem tarafından gerekli cezayı alır.
İsterse gitsin bu ilüzyon gösterisi desin yine de o yetenekler alınır.

Tavsiyem verdiğim linkteki konuyu okumanız.Orada daha ayrıntılı bir şekilde gerekli bilgiler bulunuyor.

AğLan

Kayıtlı Üye
Şov yapmak,gösteri yapmak farklı bir şey.Dediğim linkteki konudaki yazıları okursanız gerekli bilgileri göreceksiniz ama anlatayım.Bu yetenekler bize şov yapılsın,gösteri yapılsın diye verilmedi.Bu attığınız videoda net bir şekilde sadece ilüzyon gösterisi var.
Dediğim gibi bir kişi yeteneğini bu şekilde gözler önüne seremez,ben bunu yapıyorum,bende bu yetenekler var diye anlatamaz.Anlatıldığı an,gözler önüne serildiği an o yetenekler yok olur.Kişi kimseye söylemeden yeteneğini gözler önüne serdiği zaman ise o an yapar ama bir daha yapamaz ve sistem tarafından gerekli cezayı alır.
İsterse gitsin bu ilüzyon gösterisi desin yine de o yetenekler alınır.

Tavsiyem verdiğim linkteki konuyu okumanız.Orada daha ayrıntılı bir şekilde gerekli bilgiler bulunuyor.
o konuyu okuyalı çok oldu saolun tavsiyeniz için sayın tai chi chuan bende diyorum gizlediği müddetçe sorun yok adam ilizyon olarak gösteriyor olabilri yeteneğini ben uçuyorum böyle bi yeteneğim var demiyor adam şov yapmadan uçsa ben uçabiliyorum yeteneğim vardese o ayrı bi konu adam saklıyarak yapıyor ilizyon olarak gösteriyor olabilir böyle bi yeteneği olan birisi bu şekilde yapsa ilizyon olarak hiç bişey olmaz hala anlıyamadınız sanırım adam gösteri yapmadan uçmuyor direk ben uçuyorum demiyor gösteriye dökmüş belki bunun yaptığı ilizyon olabilir o ayrı bişey başka birinin böyle yeteneği olsa böyle bi gösteriyle sergiliye bilir ilizyon yapıyorum sihirbazlık yapıyorum diyerek bi etki bi ceza almaz uçuyorum diyerek deyil
zaten anladığım kadarıyla busatten sonra 2000 yıllarda ilerliyen zamnlarda öyle şeyler çıkıcakki inanamıcaz biraz geniş düşünün lütfen.

AğLan

Kayıtlı Üye
Yazdıklarımı okumuyorsunuz galiba.
Kisi yeteneğini ilizyon olarak sunsa bile gerekli cezayı alır.İsterse yaptığının ilizyon oldugunu soylesin.
Konuyu okudum demissiniz ama dikkatli okumamıssınız.
Net bir sekilde yazayım; Bu yetenekler bize gosteri yapılsın diye verilmedi,kisi ilizyon diye gosterip yetenegini sunsa bile gerekli cezayı alır sistemden.

2000 yılı olayini tam anlayamıssınız sanirim.2000 yilindan sonra sadece belirli bilgilerin aciklanmasina onlarında sembolik olarak aciklanmasi emredildi.Yeteneklerin sov yapilmasina,gosteri yapilmasina degil.

Siz yeteneginizi ilizyon diye sunsaniz bile o yetenek alinir.Cunku siz ego amacli kullanmis oluyorsunuz,gosteri amacli kullanmis oluyorsunuz.Yeteneklerin bu amacla verilmedi linkini attigim konuda net bir sekilde anlatildi.

Yetenekler gosteri yapilsin,ego ve zevk amacli kullanilsin diye verilmedi.
tamam sayın tai chi chuan sizin fikriniz böyle benim fikrim böyle herkezin fikri aynı olcak deil ona bakarsanız adminlerimizde bakım yapıyolar bi geçim amaçlı oluyor sonuçta o da bi yetenek burdaki adamda burda birinci olurum burdaki parayı alırım ordada bi para var buda geçim amaçlı bişey farklı düşüncelere bağlı 2 sinin arasında pek fark göremedim söylediğim kadında öyle mesela farklı düşünceler mutlaka olcak konuyuda iyice okudum saolun tavsiyeniz için.

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
cinleri var o akrabanın veye bazı görüntüler görüyordur