Yaşadığım İlginç Olaylar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cuteangel1997

Kayıtlı Üye
Öncelikle konuyu doğru yerde mi açtım bilmiyorum .Yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın. 4 yıldır çok değişik olaylar yaşıyorum, değişik sesler duyuyorum.
Bir çoğu anlatamayacağım olaylar. Ben sürekli araştırma yapan biriyim illuminati , cinler ,melekler , psikoloji konuları vb. hepsi hakkında kitaplar okuyup , filmler izleyip değişik yollardan bilgiler edinirim. Cin çağırma olaylarına da bir çok kez bulaşmışlığım var . Hepsi çok meraklı olmamdan kaynaklanıyor. Vefkler ile çok ilgilendim hala daha uyguladıklarım var . Bu konuda bilgi sahibi olan birisinden yardım almıştım. Bunları belirtmemin sebebi yaşadıklarımın bunlardan kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenmek.

Yaşadığım ilk olay evde sadece benim odamda 2-3 dakikalık elektrik kesintileriyle başladı .Ne zaman cinli şeytanlı araştırmalar yapmaya kalksam bu hep oluyor .Bakınız belirteyim şartel atmıyor evin bütün odalarında elektrik oluyor fakat sadece benim odamda kesiliyor. Bu sebeple elektrikçi çağırdık ama her hangi bir sorun olmadığını söyledi .

Daha sonra küçüklüğümden beri etrafımdaki insanların başına gelecek olan bir çok olay gözümün önünden ya film şeridi gibi geçiyor yada hissediyorum . 2 örnek vereceğim ; 4-5 yaşlarında tüm gece boyunca sabaha kadar dede diye çığlık atarak ağlamışım. Sürekli evden dışarı kaçmaya çalışıyormuşum pencereden dışarı bakıyormuşum . Sabahında da dedemin kaza haberi gelmiş . Araba param parça olmuş içinden nasıl sağ çıktığını bilmiyorum. 3 sene öncesinden de yazın sürekli evin çatısına çıkıp yıldızlara bakarım yine bir gün yıldızlara bakıyordum annem ile de tartışmıştım moralim bozuktu .Birden daldım gözümün önünde mezarlık canlandı sonrasında beyaz bir araba traktöre çarptı . Tüylerim diken diken oldu irkildim. Ben hayal gücüme bağladım yıldızları seyretmeye devam ettim hemen hemen 10 dk sonrasında annemin ağlama sesini duydum aşağı indim . Dayımlar kaza yapmışlar arabasının rengi beyaz belediyenin yaptığı yol çalışmasında herhangi bir tabela asmamışlar yola tuğla koymuşlar 2-3 tane dayımda akşam bunu görmemiş tuğlalar tekeri kaydırmış hemen yanda bir traktör varmış ona çarpmış . Olay mezarlık yakınında oluyor.Küçük kızlarının bir ara kalbi durdu sonra tekrar hayata döndürüldü. Ve daha bunlara benzer bir çok şey var. Bir süre sonra korkmaya başladım. Dikkatimi çeken ayrıntı bu hislerimin ve görüntülerimin olduğu anlarda hep moralim bozuk oluyor,huzursuz oluyorum.

Odamda ki eşyaların yeri sürekli değişiyor .Geceleri 2-4 arası sürekli eşyalar yere düşüyor, yerinden oynuyor , tuhaf tuhaf sesler geliyor odadan . Ben bu tür şeylerden korkmuyorum. Karanlığı çok seviyorum . Herhangi bir ürperti de duymuyorum kalkıp odayı kontrol ediyorum eşyaları yerlerine koyuyorum. Çok düzenli biriyimdir . Odama da kimseyi almam. Fakat o eşyalar neden yerinden oynuyor ? Neden tuhaf tuhaf sesler duyuyorum ?

Bir başka olay ise geçen sene ramazan ayında oldu. Tam 6 gün aralıksız oruç tuttum. Daha sonrasında tutmak istemedim zaten annemin ısrarlarıyla tutuyordum . Artık büyüdün tut deyip duruyordu . Kansızım ben taşıyıcıyım akdeniz anemisi günde 5 öğün mutlaka yemem gerekiyor . Ben genelde 2 öğün yiyorum ama oruç tuttuğum zaman sürekli hasta oluyorum. Neyse 7. günde kalktım ezana daha vardı annem abim ben kalktık. Yedik yemekleri yattık onlar benden önce yattılar ben biraz televizyon izledim . Sonra bende yattım. Benim yatağımdan koridordaki ayna görünüyor.Ayna bayağı bir geniş boy aynası büyük yani. Aynadan da oturma odası ve mutfak kapısı falan görünüyor. İşte ben yattıktan yarım saat sonra 1 saat sonra uyurum hep. Daldım ben o aynaya aynanın önünde bi duman gördüm bi süre sonra kahverengimsi bir şeydi bu arada annemlerin odasında gece lambası vardı o koridora vuruyordu o sayede gördüm . O 5 dk falan öyle durdu olduğu yerde merakla bakıyordum sonra mutfağın ışığı yandı. ışığın düğmeside koridordaydı aynadan da görünüyordu yani kimse basmadı ona evde ki herkes uyuyordu zaten. Ürpertiyle ve yine merakla bakmaya devam ettim sabah ezanına kadar bu böyle sürdü belli aralıklarla . Ben bu durumda gidip bakardım . Çünkü aşırı cesaretli ve meraklı biriyim ama o gün sanki yatağın çekim gücü vardı da kalkmama izin vermiyormuş gibiydi. Acaba o gördüğüm şey iyi miydi ?İyi olsa sabah ezanından sonra neden gitti ? Yoksa kötü bir şey miydi ? Kötü olsa ramazan ayında ne işi var ? İyiyse acaba oruç tutmam için bir uyarı mı yaptı ? O olaydan sonra da niyetlendim. Evdeki herkese şu saatte kalktınız mı hiç diye sordum yanıtlar hayır oldu.

Ve başka bunlara benzer bir çok olay yaşadım . Şimdi sizlere bazı şeyler açıklamak istiyorum .

Annem ben küçükken bir hocaya gitmiş. Falcı da denilebilir işte. Müslüman cinlerle bakım yapan biriymiş . Kadın anneme benim ileride çok güçlü ve büyük mertebe de biri olacağımı bu yüzden bana iyi bakması gerektiğini söylemiş. Bu arada annem bende hamileyken de çok dua eder bir çok vefkin zikrini çekiyormuş.İnançlı biri. 2 sene önce beni yine bir hocaya götürdüler . Bu olaylardan dolayı . Annem üzerimde musallat olabileceğini düşünüyordu da. Gittiğim yerdeki kadın da cinlerle bakıyordu . Kadın bana çok tuhaf baktı evine girdiğimden itibaren tuhaf tuhaf bakıyordu. Bana rüyalarımın gerçekte olup olmadığını sesler duyup duymadığımı ve her hangi bir gölge görüp görmediğimi sordu ki ben şoka girdim. Rüyalarımın çoğu genelde olur. Sesler duyduğumu söyledim . Bana korkmamam gerektiğini çok güçlü olduğumu onlarla iletişime geçmeye çalışmamı söyledi onlardan kastettiğini sorduğumda ise sustu . 18 yaşını doldur her şeyi öğrenirsin zaten dedi. Şuan 17 yaşındayım 21 haziranda 18 yaşıma gireceğim. Ayrıca boğazımda yıldız şeklindeki gümüş bir levhaya işlenmiş bir vefk var yıldızın köşelerinde ise zümrüt taşı var küçük bayağı yeşil renkte . Vefkin ne vefki olduğunu söylemeyeceğim. Kadın o kolyeme de çok tuhaf baktı . Ne vefki olduğunu sordu söyledim. Neden yıldız şeklinde bir levhanın içinde yazılı olduğunu sordu. Ben yıldızları çok seviyorum bir zaafım bir ilgim var. Bu sebeple yıldız şeklinde bir levhaya yazdırdım. Yıldızlar hakkında da gördüğüm bir çok rüya var . Kendimce keşfettiğim bilgiler var . Not alıyorum bir deftere. Bu konuda ayrıntı vermeyeceğim. Bu falcı kadın benim bakımı mı yaptıktan sonra annemle mutfağa gittiler. Arkadaşlarmış zaten. Ben bakım yaptığı odada oturuyordum odada sandık vardı kitliyor onu anahtarı da koynuna koyuyor. O çok dikkatimi çekti. Birde masada bir taş vardı ilginç bir taş taşın değişik bir enerjisi var hissediyor insan bu enerjiyi. Kaya gibi bir taştı parlıyordu. Odada birde tablo var dı içinde değişik yerlerde arapça yazılar kelimeler gizlenmiş bayağı bir inceledim. Fotoğraf da çektim . Meraklıyım demiştim. Bana muska verdi ama ben takmadım .

Sonra duyduğum sesler yine çoğalmaya başladı anneme söyledim başka bir yere götürdü beni bu sefer ki geç bir abi idi 20 yaşlarında. El verme olayı ile iş yapıyor bu arada . Küçüklükten eğitilmiş. Bakım yapmadan önce bi dua okuyo sonra annemin adını doğum tarihi mi sordu fotoğrafımı istedi nüfus cüzdanımı verdim eline. O da bana tuhaf tuhaf baktı . Anlattım yaşadıklarımı . Bana ondan dahi güçlü olduğumu benimde bakım yapabileceğimi sadece küçük bir eğitimden geçeceğimi söyledi kabul etmedim. Daha önceden ve o an çektiğim zikirleri sordu söyledim . Bana bir isim verdi .Annemi odadan çıkardı. Bu ismi 3 defa seslendirip bir kaç dua okumamı söyledi bu ismin sahibi yanıma gelip bana yardımda bulunabilirmiş.Bunu annene dahi söyleme dedi. Tamam dedim . İlk ses duyarsın korkma denedikçe görüntüsünü görürsün ama korkma dedi . 6-7 defa çağırdım ne gelen oldu ne giden bende bir daha denemedim.Bu olay 1 sene önce oldu .Şuan üzerimdeki kolyenin vefkinin zikirlerini çekmiyorum fakat kolyesini hiç çıkarmıyorum . Yaşadıklarımı bana açıklayabilecek misiniz ? Bana bu konular da gerçekten bilgi sahibi olan insanların bu olanları açıklamasını istiyorum . Açıkçası kendim den bile şüphe ediyorum artık.

Birde bende telekinezi , telepati yeteneği falan var ve çok iyi zihin kontrolü yapabiliyorum . Yani karşımdaki insandan izin alırsam izin vermesini istiyorum ve veriyor. Beni aramasını istediğim herkes arıyor . Hakkında konuştuğum insanlar 1 saat içerisinde aynı günde karşıma çıkıyorlar. Annem bunun farkında ve bazen bir konuda izin aldığımda izin veriyor sonrasında ben sana izin vermemiştim vermezdim bana bir şey yaptın yine değil mi diyor . Bir de hakkımda kötü düşünen, bana düşman kesilen , zarar vermeyi planlayan insanların başına kötü şeyler geliyor.

O sesleri neden duyuyorum ? O sesleri kim çıkarıyor ? Eşyalar neden hareket ediyor , neden yerinden oynuyor ? Rüyalarımın gerçekleşmesi neye bağlı ? Olacakları film şeridi gibi görmem , hissetmem neye bağlı ? Benden nefret edenlerin düşmanlarımın başlarına neden kötü şeyler geliyor ? Neden küçüklüğümden beri hakkımda güçlü olduğumu ileri de çok güçlü ve yüksek mertebeler de olacağımı söylüyorlar ? Annem de de bu tür yetenekler var ona benim yaşlarımdayken el verilme olayı olmuş el almış fakat kullanmamış hiç. Bana bunları açıklayabilecek birileri var mı ?

dexter

Elit Üye
Aslında cevabı kendiniz biliyorsunuz.

Annenizin de bu tür yetenekleri olduğunu söylüyorsunuz ve anladığım kadarıyla o da ilgileniyor bu konularla. Öncelikle annenize danışın, konuşmayı deneyin.
Sitemizi araştırın, bu tür konular yeterince var ve cevaplanmış durumda.
Eğer hala bir cevap arıyorsanız site yöneticilerine danışın, bakım yaptırma talebinde bulunun.

Keşifli günler dilerim.

cuteangel1997

Kayıtlı Üye
Annemin yetenekleri var ama ilgilenmiyor. Sorduğum soruların çoğunlukla yanıtları bilmiyorum oluyor. Sakladığı bir şeyler var gibi. Nasıl bakım yaptırabileceğim hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

dexter

Elit Üye
Annemin yetenekleri var ama ilgilenmiyor. Sorduğum soruların çoğunlukla yanıtları bilmiyorum oluyor. Sakladığı bir şeyler var gibi. Nasıl bakım yaptırabileceğim hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

Annenizle açıkca konuşmayı deneyin, onda gördüğünüz şeyleri kendinizin de yaşadığınızdan bahsedin, umarım etkili olacaktır.

Urumhamatahayil veya Yule'ye özel mesaj ile bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...