Yardım!

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Öncelikle bu sitede başka bir hesanım var.Bu hesabı normalde kullanmıyorum.Size şikayetimi anlatacağım.Bana önyargıyla bakılmaması için bu hesabı kullanıyorum.
Şikayetime gelecek olursak ben normal şartlar altında hiçbirşeyden korkmam.Ama bu kriz başıma geldiği zaman herşey bana korkutucu aşırı derecede değişik geliyor.Yani o an ölecekmişim geliyor.Galiba panikatak oluyor ama bu daha değişik.Bu olay yüzünden çok şey kaybettim.ARtık daha fazla şey kaybetmek istemiyorum.Bundan kurtulmanın bir yolu varmıdır?Bu olay başıma gelmesini anlatamıyom çünkü çok kötü bir duygu.Kimsenin yaşamasını istemem.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Öncelikle bu sitede başka bir hesanım var.Bu hesabı normalde kullanmıyorum.Size şikayetimi anlatacağım.Bana önyargıyla bakılmaması için bu hesabı kullanıyorum.
Şikayetime gelecek olursak ben normal şartlar altında hiçbirşeyden korkmam.Ama bu kriz başıma geldiği zaman herşey bana korkutucu aşırı derecede değişik geliyor.Yani o an ölecekmişim geliyor.Galiba panikatak oluyor ama bu daha değişik.Bu olay yüzünden çok şey kaybettim.ARtık daha fazla şey kaybetmek istemiyorum.Bundan kurtulmanın bir yolu varmıdır?Bu olay başıma gelmesini anlatamıyom çünkü çok kötü bir duygu.Kimsenin yaşamasını istemem.

İlk önce şunu söyleyeyim. 2 farklı hesap kullanmak yasak forumda.

Size tavsiyem psikiyatriye gitmenizdir . Rahasızlıkdır büyük ihtimal. Buradan yazılanların fazla faydası olmaz. :)

Amele

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun... Burada verilecek yardımın faydalı olucağını sanmam bu işin uzmanına görünmeyi deneyebilirsiniz yada forumda korkuları yenmek için uygulamalar var :) bakmanızı öneririm...

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Öncelikle geçmiş olsun... Burada verilecek yardımın faydalı olucağını sanmam bu işin uzmanına görünmeyi deneyebilirsiniz yada forumda korkuları yenmek için uygulamalar var :) bakmanızı öneririm...

linki atarmısınız

Elfangel

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun. Bu konuyla ilgili profesyonel yardım aldınız mı? Her şeyi yenmek için gerekli güç içimizde olmasına rağmen bazen bu gücü bulabilmek için destek almamız gerekiyor. Öncelikle doktora gitmenizi öneririm. Destek olarak sayın Urum ile irtibata geçerseniz Akademi Larimar bünyesinde destekleyici terapiler alabilirsiniz.

Ayrıca üzülerek yazıyorum, iki üyelik kesinlikle yasak ve bu konuda koordinatörümüz ve site adminlerimiz gerekli işlemleri maalesef yapacaklardır.

Konunuzu da olması gereken yere, yani sorular bölümüne taşıyorum.
Sevgi ve ışıkla...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Pank bozukluk ya da panik atak durumu. Psikiyatri sadece ilaç veriyor. O yüzden kişisel gelişim uzmanlarından yardım almak daha doğru. N.L.P hipnoz gibi yöntemlerle bir kaç seansta sorununuz düzelir.

aşk1

Banlı Kullanıcı
bende panik atak birisiyim bu durumu bilirim hayattaki yaşamak isteyeceğimiz hastalıklardan birisidir.
urum doktor sadece ilaç veriyor demiş ama ilaçlada bir yıl sürede iyileşmiştim ilaçsız atlatılcak bi hastalık olarak görmüyorum panik atağı.
ki ben pskiyatr psikolog ikisiyle bir yılda yaşayabilceğim hale getirebildim hastalığımı bazen üzülürsem tekrar kendini hortlatabiliyor ama tedavi görmekte bağışıklıkta kazandırmış oluyor size hastalık karşısında. İlacı o açıdan öneriyorum. Şöyle diyeyim beni bile doktor baya bir ilaç sonrasında psikologa göndermişti çünkü birileri dinleyebilcek ya da konuşabilcek halde değildim ağırdı durumum. Arkadaşın buraya kadar gelip konu açabildğine göre tabi durumu daha hafif gibi gösterse de bilemeyiz ama bildiğim panik atak sıkıntılı zor şey doktorsuz baş edemezdim ben.