yardım edebilecek olan varmı ....... merak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lux

Kayıtlı Üye
mabet yöneticilerinden bu kanuda yardım alabilirmiyim acaba :)

Erdenay

Kayıtlı Üye
slmlar,
de faconun sembolü 2 ücgendir yani yahudi yildizi ve senin cebindeki yazi da büyük bir ihtimal ibrani harfleridir ,böyle bir olayi hayatimda 3. defa senden duyuyorum ama herzaman büyük markalarin büyü yada sembokün güücüyle etki yaptiklarini görür ve hissederdim,benim bir arkadasim hayatinda ilk defa istanbula gitmisti bundan 8 sene evvel ve ordan magazadan bir ceket almis ve bu ceket 1 sene sonra falan ic tarafdan astardan sökülmüs ve oda senin gibi tesadüfen ceketin icine dikilmis bir muska bulmus, ayrica memleketimiz Türkiye tamamen büyü altindadir bilhassa ordumuz yani askerlewrimiz cünkü askerlerden nerdeyse 80% i cin ve benzeri tuhaf olaylara sahit olmuslar ,

paranoise

Kayıtlı Üye
Hazır böyle bir konu açılmışken bende bir şeyler anlatmak istiyorum. Yıllar önce babamla kumsalda yürüyorduk güzel taşları topluyorduk. Derken gözüme birşey çarptı. Alüminyum folyo ile kaplanmış hemen hemen kare şeklinde güzelce sarılmış birşeydi. Aldım babama gösterdim aç bak bakalım içerisinde ne var dedi. Açtım içerisinden 1 sayfa şeklinde küçük şekilde sayfanın heryeri arapça yazılarla doluydu. Büyük ihtimalle birileri denize attı büyümüdür değilmidir tam emin değilim daha sonra tekrar sarmalayıp denize fırlattım acaba ne olabilir bir etkisi olmuşmudur? Ya da böyle yazılıp denize atılan büyüler dualar vb. şeyler varmıdır?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
mabet yöneticilerinden bu kanuda yardım alabilirmiyim acaba :)
Nasıl bir yardım? Anlattığınız şeylere zaten yorumlar yapılmış, kesin bir şey söylenemez ancak yorum yapılır. Yardım istiyorsanız somut şeyler sunmalısınız. Başka türde bir yardımsa kastettiğiniz onu belirtiniz.

ayrica memleketimiz Türkiye tamamen büyü altindadir bilhassa ordumuz yani askerlewrimiz cünkü askerlerden nerdeyse 80% i cin ve benzeri tuhaf olaylara sahit olmuslar ,
Koskoca ülkeye kim, nasıl bir yüce uygulama ile büyü yapmıştır?
2 milyona yakın personeli olan ve bu personeli sürekli değişen bir kuruma yine kim ve nasıl bir teknikle büyü yapmıştır? Bu dediğinizi tarihte, o kadim zamanlarda, majinin tavan yaptığı zamanlarda bile başarabilen yokken kim koskoca orduyu büyüleyebilmiştir? Ciddi ciddi böyle iddiaları kim ortaya atıyor bilmem ama bu iddia size aitse ben açıklamasını da duymak isterim. Zira tarih böyle bir kudreti henüz yazmadı.

Lux

Kayıtlı Üye
konu açaba kaldırıla bilirmi şimdiden teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...