Varlığı olan birinin rüyada korkutması olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Biri için bana varlıkları var dendi. Bende inanmadım yoktur dedim sonra bu kişi için olumsuz her eleştiri yaptığım zaman rüyamda beni o varlığı var denen kişiyle çok korkuttular. Bu benim beynimden kaynaklı mı yoksa gerçekten varlığımı var bu kişinin?

enesuynk

Kayıtlı Üye
Canınızi sıkmayın büyük ihtimalle bilinçalti bir durum

greatangel

Kayıtlı Üye
öyle birşey olduğunu düşünmüyorum, öyle birşey olduğunu düşünüyorsanız ya da şüpheleniyorsanız dua edin, sure okuyun koruyucu meleğiniz sizi musibetlerden Allah'ın izniyle koruyacaktır.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bu mümkündür sizi fazla incitmeden rüya'yolu ile bir uyarı olabilir'ki Gerçekten iletişim halindeyse

Bilinçaltı'da olabilir bir olayın üstünde çok durdunuz ise veya yatma vaktine yakın siz uyku esnasında bile bilinçaltı sürekli üretmeye ve problem çözmeye devam eder ve bunlar haberci rüya değildir yorum gerektirmez
Zihninizden arındırın ihtimaller üzerine düşmeyin

aşk1

Banlı Kullanıcı
Karmakarışığım bu konuda umarım sadece bilişseldir, arkadaşlar.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Şu sıralar görmüyorum iyiyim fakat daha öncesinde hiç mi hiç aklıma bile almazken bu varlığı var denen kişiyi rüyamda gördüm bana resmen günah çıkartıyordu çok ama çok korkuyorum bu kadarı benim bilincimle oluyorsa ne bilincmis bende ki de diyorum.

Laxus

Kayıtlı Üye
bilinçaltı eşsiz birşeydir nezaman bir olayı kafama taksam rüyamda yaşamış gibi olurum

turkishforces23

Banlı Kullanıcı
Herşeyi cinlere yormayın diyorsunuz ya şimdide herkes herşeyi bilinçaltına yoruyor bu geçen süre zarfındada hastada eğer musallat varsa dahada ilerliyor.Lütfen bilginiz yoksa fikrinizde olmasın...

Laxus

Kayıtlı Üye
o zaman cin ve bilinç altı arasındaki farkları yazında hastalıkları ilerlemesin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...