Üzerimde büyü olduğundan şüpheleniyorum

birvarmisbiryokmus

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar hayatım son 1 buçuk ayda hiç istemediğim bir şekilde yön değiştirdi. Çok kötü bir ruh hali içindeyim ve sürekli paranoyak bir şekilde olmayan şeyleri gerçekmiş gibi düşünüyorum ve bunların benim kuruntum ve paranoyam olduğuna kendimi bir türlü inandıramıyorum. Buradan açıkca yazamıyorum yaşadığım olayı, büyü yada başkası tarafından hayatıma müdahale edildiğini düşünüyorum. Çok kötü durumdayım ve bundan gerçekten bir kurtuluşum yokmuş gibi hissediyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu konularda bilgili olan ve bana yardımcı olmak isteyen birileri varsa lütfen bana mesaj yoluyla geri dönüş yaosınlar, teseşşekkür ederim

unbroken

Kayıtlı Üye
Böyle saçmalıkları düşüneceğine problemlerine odaklan ve sorunlarını çözmeye çalış. Herkesin hayatında dönem dönem böyle süreçler olur. Büyü yapılabilseydi yaptıran yada yapan kişi senin hayatını karıştıracağına o enerjiyi kendi hayatını mükemmelleştirmek için kullanırdı emin ol.

Aymira

Kayıtlı Üye
Olayı büyüye bağlamadan evvel, geçmişe bir yolculuk yapmanızı öneririm.
1 buçuk ay öncesinde hayatınız nasıldı ve şimdi nasıl?
Büyük bir travma yaşadınız mı?
Okuduğunuz/gördüğünüz/duyduğunuz bir şeylerden etkilendiniz mi?
Son zamanlarda en çok hangi konularla haşır-neşir oldunuz?
Fiziksel bir hastalık geçirdiniz mi?
Size kim neden zarar vermek istesin? Son zamanlarda birinin kalbini kırdınız mı ya da suçladınız mı?
Korkularınız neler ve bu zaman zarfında korkularınızı tetikleyecek bir durumla karşılaştınız mı?
"Olmayan şeyleri düşünüyorum" demişsiniz, zihninizde ağırlıklı olarak hangi olmayan şeyler beliriyor, zihniniz ne üzerine daha çok yoğunlaşıyor, bunlarla bağlantınız nedir?
gibi soruların yanıtlarını arayarak sorunun neden kaynaklandığını tespit edebilirsiniz.
Sizi sizden başka kimse bilemez, bu durumda doktor sizsiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendinize güvenilir birinden bakım yaptırmalısınız.