Uyurken görmek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Merhaba.Son bir haftadır çok tuhaf bir uyku doneminden geçiyorum.Uyuyorum ama uyurken odayi ya da giren çikan biri oldugunda onu goruyorum.Gozlerim kapaliyken gormeye devam ediyorum.Butun gece bomboş duvar gozumun onunde.Nasıl oluyor diye soluma dönuyorum gozlerim sımsıkı kapalı ama pencereyi goruyorum hem de gayet net.Bu enerjimi çok alıyor.Hic olmadigim kadar yorgun oluyorum hiç uyumamisim gibi.Neden oluyor bilen var mı ve nasıl normale döner?

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Gözleri kapalıyken gören bendim Kuvars :) Ama sanıyorum ki bu biraz daha farklı bir durum. Daha çok uyku halindeyken dışarıya açık bir bilinç hali sanıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İlginç.. Kapatılması unutulmuş bir veri akışı gibi geldi. Nasıl açıldı önce buna odaklanın bulmaya çalışın.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Hiçbir fikrim yok.Evet uyku durumdayken oluyor,belki ilgi çekici geliyor boyle soyleyince,ama o ilginçlik uykusuzlukla birleştiğinde gittikçe çıldırtıcı olmaya başlıyor.Nedenini bir turlu bulamiyorum.Acaba astralle uyaniklik arasinda mi kaliyorum diyorum ama saga donuyorum sola donuyorum dogruluyorum 1 dakika sonra normale donuyo astral olmadigini da gormus oluyorum yatakta dogrulmus halde gozlerimi actigim icin

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hiçbir fikrim yok.Evet uyku durumdayken oluyor,belki ilgi çekici geliyor boyle soyleyince,ama o ilginçlik uykusuzlukla birleştiğinde gittikçe çıldırtıcı olmaya başlıyor.Nedenini bir turlu bulamiyorum.Acaba astralle uyaniklik arasinda mi kaliyorum diyorum ama saga donuyorum sola donuyorum dogruluyorum 1 dakika sonra normale donuyo astral olmadigini da gormus oluyorum yatakta dogrulmus halde gozlerimi actigim icin
Yok ilgi çekici bir yanı yok, kontrolsüz güç güç değil eziyettir, bu sebeple kaynağı bulmanız lazım diyorum.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Nasıl normale döner demişsiniz. Belkide bilinciniz açık veya olmasını istediğiniz şekilde zihninizde canlandırıyorsunuz. Zihniniz açıkken uyumak zordur. Uykunuzu düzene sokmalısınız. Bu konunun üzerinde durarak normale döndüremezsiniz. Bitkisel yöntemler deneyin mesela papatya çayı için 2 bardak uyumadan bir saat önce. Uyurken kitap okuyun. Loş ışıkta uyuyun. Eğer uyku ile ilgili değilse bir uzmandan yardım alın.

Mithra

Kayıtlı Üye
Konu açacaktım açmadan önce anasayfayı kontrol ederken rast geldim aynı şeyi yaşıyorum kaynağı bilinçaltınamı soracağız acaba?

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Film izlerken uyumayi denedim kitap okudum uyku hapi ictim hala devam ediyor çin işkencesi gibi.Lutfen yardim edin

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Film izlerken uyumayi denedim kitap okudum uyku hapi ictim hala devam ediyor çin işkencesi gibi.Lutfen yardim edin

Durum hakkında net bir fikrim yok ama film seyrederken uyumanın pek yardımcı olacağını sanmıyorum. Öncelikle uyurken tüm teknolojik aletleri kapatın hatta mümkünse aynı odada uyumayın. Gece yatmadan önce biraz rahatlayın, gevşeyin. Sorunun sebebine değil de soruna odaklanırsanız çözüme ulaşmanız biraz zor olur.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Anladım.Sorunun kaynağı ne olabilir ki diger gunlerden farkli hicbirsey yapmiyorum da dusunmuyorum da.Peki Tesla Yuri sen sebebini bulabildin mi? Sorun ayniysa kaynagi da benzer olabilir

Mithra

Kayıtlı Üye
Hayır bulamadım ben her zaman görmüyorum arada oluyor bir geliyor bir gidiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...