Unutturma Aşk Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ablam gıbı sevdıgım canımdan öte bır ınsan 2 yıldır aşk acısı çekiyı hergun aglıyo ıkı yıldır hergunene sahıdım bu kısyı nasıl unutturabılırım her turlu destek olmayı denedım ama yok olmuyoo :(

benim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ablam gıbı sevdıgım canımdan öte bır ınsan 2 yıldır aşk acısı çekiyı hergun aglıyo ıkı yıldır hergunene sahıdım bu kısyı nasıl unutturabılırım her turlu destek olmayı denedım ama yok olmuyoo :(

Gerçekten Aşk acısı çeken insanlar, beni derinden yaralamıştır her zaman. Bu acıyı unutmak değil, yaşamak; yaşayarak bitirmek gerek. Ama iki yıl uzun bir süre. Profesyonel ( Psikolojik ) destek almalı bence. Yaralar elbet kapanıyor ancak, izleri asla geçmiyor.Günümüzde böylesine yoğun sevgi duyan hanımlar varmıymış demekten kendimi alamıyorum. Böyle sevgiler inşallah bizim başımızada gelir. Kırılmayın lütfen, kişisel görüşümdür.

dexter

Elit Üye
Zaman. Her insanın hayatının belli bir döneminde yaşadığı bir şey, fakat bunun çözümü büyü vs. olmamalı, böyle bir yolla ne alırsan onu da verirsin. Zaman en büyük ilaçtır, elbet bir gün acısı geçecek ve daha da güçlenecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...