Telepati Olabilir mi?

Draniel

Kayıtlı Üye
Son yıllarda başımdan sürekli bu tarz olaylar geçti, gizli mabet e takıldığımdan beri daha bilinçli bir şekilde bu olayları inceliyorum ama yine de sorayım dedim. Acaba bende telepati var mı örneklerini vereyim hemen

Geçenlerde yolda giderken benden yaşça büyük bir abimi gördüm, nereye gittiğini sordum, kız kardeşini almaya gittiğini söyledi o aralar bende de fazla bir enerji patlaması vardı içimden bende mi gelsem diye düşündüm sonradan boş ver şimdi kız kardeşi sonuçta ailevi bir şey vardır diye gitmedim. Aynı akşam bir kafenin önünde konuşurken, konu benim kiloma geldi o abi de yanımdaydı bana dedi ki senin kadar miskin birisini görmedim. Bak az önce gelseydin benle, bekledim onu istemeni ama istemedin dedi...

Sonra

Geçen haftalarda annemle beraber yemek yiyoruz, konu yine okul ben içimden geçiriyorum gerek yok ki ya diyerekten annem duymadan nasıl gerek yok falan demeye başlıyor.

Sonra

Bunu bu aralar çok sık yapıyorum arkadaşlarıma gözlerime bakarak 1-10 arası bir sayı tutmasını istiyorum, bana baktığı anda onun gözlerine odaklanıp ben bir sayı tekrarlıyorum tuttuğun sayı şu mu ? Diye sorduğumda yanıldığımı söyleyen pek fazla olmadı...