telepati ile ilgili yardım edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

udjah

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar ben yaklasık ıkı aydır telepatiyle ılgılenıyorum.özellikle bu vb. sitelerde daha deneyimli arkadaşların paylaştıkları ve okuduğum şeyler bana çok şey öğretti.sizlerden yardımcı olmanızı istediğim konu şu.telepatinin karşıdaki kişi üzerinde ters etki yapma gibi bir ihtimali var mı?ben 4 yıllık sevgilimle ayrıldım.aramızdaki bağ gerçekten çok güçlü.ben özellikle telepati yaptığım odaklandığım zamanlarda onun beni o an hissettiğini düşündüğünü hissedebiliyorum.ama ne zaman ben bu şekilde yogunlaşsam geri dönüşünü hep olumsuz sekilde aldım.yani biz ikimiz de birbirimizi çok seviyoruz ama ayrılmamız gerekiyordu.o duygularını hep içine atan yuzleşmekten korkan biri.ben ona bu şekilde yogun mesaj gönderdiğimi hissettiğim anlarda o hep bakıyorum kendını oyalıycak(facebook üzerinden)yeni şeyler bulmaya ya da baska ınsanlarla iletişim kurmaya çalışıyor.sizce ben yanlış mı yapıyorum?böyle bir şey yaşayan var mı,yardımcı olursanız çok rahatlayacağım.

Volar

Kayıtlı Üye
Sizi rahatsız eden sevdiğiniz kişinin başkalarıyla iletişim kurması mı ben mi yanlış anladım.Biraz daha açarsanız sevinirim.

udjah

Kayıtlı Üye
öncelikle teşekkür ederim cevap verip dinlediğiniz için.beni rahatsız eden aslında su telepatiyle ilgili okuduğum neredeyse tüm deneyimler bunun karşıya olumlu bir şekilde yansıyacağı yönündeydi.ama ben yaklasık bir aydır telepati kurmaya çalışıyorum.başlarda cok yogunlaşamıyordum.ama şimdi 20 dakıda yarım saate varacak şekilde odaklanabılıyorum.ve vucudumdaki o enerjıyı hıssedebılıyorum.ayrıca medıtasyon yaparak da kendımı rahatlatmaya calısıyorum.yanı aslında yaptıgım telepati çalışmasının yanı enerjımın ona yansıdıgını hıssedıyorum ama o bunu hıssedınce sankı daha cok uzaklasıyor benden.baskalarıyla konusmasından cok benım onu uzaklastırıyor olma ıhtımalım benı rahatsız edıyor.böyle bı durum mumkun mudur dıye soruyorum.

Volar

Kayıtlı Üye
Yaklaşık yarım saattir internette araştırıyorum fakat herhangi bir bilgi bulamadım.Telepati ile ilgili olduğunu sanmıyorum.Size önerim telepati esnasında ona sevginizi gönderdiğinizi imgelemenizdir.İyi forumlar.

udjah

Kayıtlı Üye
Yaklaşık yarım saattir internette araştırıyorum fakat herhangi bir bilgi bulamadım.Telepati ile ilgili olduğunu sanmıyorum.Size önerim telepati esnasında ona sevginizi gönderdiğinizi imgelemenizdir.İyi forumlar.

çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.ben de sizin yaptıgınız gıbı çok araştırdım ama bişey bulamamıştım,onun için burdan da yardım almak istedim.peki size birşey daha sorsam.ben telepati sırasında mesajların şimdiki zaman kipi içerisinde karşıya iletilmesi gerektiğini okudum.bu konuda var mı bir bilginiz.özellikle emir kipi yani şunu yap gibi iletiler karşıyı olumsuz etkilermiş.bilinçaltı sadece şimdiki zaman ve ben şahsıyla kurulan cümleleri algılarmış.sizin var mı bu konuda da bir bilginiz?

Volar

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.ben de sizin yaptıgınız gıbı çok araştırdım ama bişey bulamamıştım,onun için burdan da yardım almak istedim.peki size birşey daha sorsam.ben telepati sırasında mesajların şimdiki zaman kipi içerisinde karşıya iletilmesi gerektiğini okudum.bu konuda var mı bir bilginiz.özellikle emir kipi yani şunu yap gibi iletiler karşıyı olumsuz etkilermiş.bilinçaltı sadece şimdiki zaman ve ben şahsıyla kurulan cümleleri algılarmış.sizin var mı bu konuda da bir bilginiz?
Benim bildiğim kadarıyla "masadaki kırmızı kalemi alıyorsun,rahatlıyorsun"gibi cümleler kurmak emir cümlelerinden daha etkilidir.Çünkü bilinç bir şartlanmayı kasıtlı olarak insanın kendisi yapmıyorsa kabullenmez yani emir kipleri başka bir insan üzerinde olumlu sonuçlar göstermez.Onun yerine -yorsun ekli fiiller kurmak çok daha etkilidir.Ben şahıslı cümlelere gelince de size biraz önce dediğim gibi şartlanmayı bile insan ancak kendi kendine söylerse kabullenebilir.Olumlamalara ve subliminallere bakarsanız hep rahatlıyorun,zihnin boşalıyor gibi cümleler kuruluyor asla şunu yap bunu et gibi cümleler kurulmaz.Kendinizi onun yerine koyarak bir işlemi yaparsanız 2 cümle tipinide kullanabilirsiniz.Yani kendinizi onun yerine koyup sanki o kişiymişsiniz gibi cümleler kurabilirsiniz "kalemi masadan alıyorum"gibi.Umarım anlatabilmişimdir biraz karışıklık söz konusu oldu.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...