Telekineziyi Neden Beceremiyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Tuana-

Kayıtlı Üye
3 ay kadar bi süredir telekineziyi deniyorum . Sıfırdan tekrar tekrar . Bendemi sorun var ? Yoksa yapamıyomuyum bilmiyorum . Sizce başka hangi yöntemleri denemeliyim ?? En alt kademeden başlarsa çok mutlu olurum :) :)

Darkprincess

Kayıtlı Üye
yapamıyorum demeyin sakın moralinizi bozmayın. Biraz ara verin dikkatinizi dağıtın. Sonra tekrar deneyin elbet bir gün olur. Ben de yapamıyordum ara verdim hemde 1 sene kadar sonra tekrar denedim ve oldu :) Önemli olan konsantre olmak yapamayınca moral bozuluyor ve bu diğer denemelerinizi de etkiliyor. Moralinizi bozmayın dediğim gibi biraz ara verin ve yeniden başlayınca sabır ve istikrarla devam edin. Umarım en kısa sürede amacınıza ulaşırsınız :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sayın resimdaş arkadaşım :) çünkü kolay birşey değil beynimizi cisimle aynı atom hareketsizliği noktasına sabitlemek ve onunla hareket etmemiz gerek :)

-Tuana-

Kayıtlı Üye
Desteğiniz için teşekkür ederim o zaman 2 ay kadar bir süre ile malo vereyim 3 aydır sabah aşam demeden çalışıp becerememte bi yetenek gurubu :willy_nilly: Dediğiniz öneriyi uygulayacağım

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende bu cisim hareketsizliği noktasını nerden buldum bilmiyorum fiziğimde iyi değildir ancak bence bu doğru bir yöntem olmalı :) kalbime doğan bir cümleydi bu sanırım iyi şanslar dilerim.

-Tuana-

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Resimdaşım Elimden geldikçe Kısa bi moladan sonra deneyeceğim kim bilir belki o zaman başarırım :beta1:

dede

Kayıtlı Üye
Belkide olmadığındandır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...