telekinezi calısırken olanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Merhaba arkadaslar. Ben telekineziye ilgi duyuyorum ve internetten baktıgım kadarıyla psi-wheel dedikleri teknigi uygulamaya calisiyordum. Ancak kagit cok az kipirdiyordu. Ben de sinirlerimi yatistirmak icin kagittan bir metre kadar uzaklastim ve yere oturup gozlerimi kapatip enerji toplamaya calistim. Bes dakika kadar sonra gozumu actigimda kagit bir saga bir sola dogru cok hizli bir sekilde donuyordu. Sasirdim ve kagida yaklasip avuclarimi actigimda daha hizli donmeye basladi bunu yapan ben miydim yoksa baska varliklar olabilir mi? Bu arada ruzgardan donmedigine eminim herseyi ayarlamistim.

Azetefesede

Kayıtlı Üye
O kağıt dönmeye yer arıyor zaten cinler falan yapmamıştır merak etme :D Ayrıca kağıdı döndürmek için sinirlerini yatıştırmana, enerji toplamana falan hiç gerek yok.
Televizyon izlerken bile döndürebilirsin. İnternette psi wheel ile ilgili bir sürü şey var ama çoğu uydurma.

Azetefesede

Kayıtlı Üye
Yani çok kolay dönüyor. Kapı pencere kapalı olsa bile senin nefesin ve hareketlerin onu döndürmeye yeter. Telekineziye başlayan herkesin psi wheel yapmasının sebebi de bu sanırım.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İlk adım olarak bu gosteriliyor ben de onu yaptım. Bir metre uzaklıktan nefesim harekete gecirdiyse baya kuvvetliymis dogrusu:) yardimlariniz icin tesekkurler...

Whısper

Kayıtlı Üye
İlk adım olarak bu gosteriliyor ben de onu yaptım. Bir metre uzaklıktan nefesim harekete gecirdiyse baya kuvvetliymis dogrusu:) yardimlariniz icin tesekkurler...

İnsan vücudu belirli bir manyetik enerjiye sahiptir. ki bunun adina Ki adını verdiğimiz enerji yani aura denir. Telekinezi üzerine yoğunlaşabildiysen manyetik alanın genişlemiş demektir. Ve bir kağıt ençok statik elektirikten ( yani kendinde bulunan manyetik enerjiden) bile etkilenmiş olabilir. Kağıt olayı en basit formüldür ve gerçekten başarılı olup olmadığını merak ediyor isen. Cam bir faanus bul. silgi iğne ve ucundaki kayığı icerisine alicak sekilde ters kapat. birde o şekilde dene. Eğer başarılı olursan. Ki yi hissediyor ve yönlendirebiliyorsun demektir. Kesin sonuç almanın bana kalırsa tek yolu. iyi çalışmalar.

İlmin ışığı Sizinle olsun.

Whısper

Kayıtlı Üye
Mesaj Düzenleme Butonunu göremedim ve tekrar yazmak zorunda hissettim yaptığım imla hatasından ötürü.

"Cam bir faanus bul. Silgi,iğne ve ucundaki kağıtı icerisine alacak şekilde faanus'u ters kapat ."

Herkes nedemek istediğimi anlardı elbet ancak doğru yazılmış halini yinede paylaşmak istedim. Saygıyla.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Mesaj Düzenleme Butonunu göremedim ve tekrar yazmak zorunda hissettim yaptığım imla hatasından ötürü.

"Cam bir faanus bul. Silgi,iğne ve ucundaki kağıtı icerisine alacak şekilde faanus'u ters kapat ."

Herkes nedemek istediğimi anlardı elbet ancak doğru yazılmış halini yinede paylaşmak istedim. Saygıyla.
Anladım, tesekkurler:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...