Sözlerimin sırrını çözen tanrıyı anlar

marble

Kayıtlı Üye
Dünyanın her doğası benim ilahimin sözlerini alsın!

Açıl! Yeryüzü Hiçliğin her şimşeği benim için çizildi.
Ben yaratılışın efendisi her şey ve bir olanım

Göklerin kapıları açılsın ve rüzgar sabit kalsın ve tanrı'nın ölümsüz küresi sözlerimi işitsin her şeyi kuran yer yüzünü sabitleyen cenneti kuran ve okyanusun yeryüzüne tatlı su sağlamasını emreden ateşin tanrılar ve insanlar için yanmasını sağlayan
Hep birlikte ona övgü verelim göklerin üstündeki yüce her doğanın efendisi benim güçlerimin övgüsünü kabul etsin!

Sana şükrediyorum baba tüm enerjimin gücüyle

Böylece içimdeki güçler ağlar senin için şarkı söylerler hepsi senin iraden için var oluyorlar ve bu hepimizin içinde var yüce hayat koru bizi yüce ışık aydınlat yüce tanrı bizi canlandır

Çünkü sen tanrısın senin yarattığın ben böylece sana ateşle havayla toprakla suyla ve ruhla ağlıyorum

Ve övgüyü buldum senin sayende arayışımın anlamı

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Angels in America adlı mini dizide benzer söylemler vardı. Tabi oradaki arkadaş aids hastası ve sanrılı kişilikti.

Şöyle der, güzel bir repliğinde : '' Kelimeler en kötüsüdür. Nefes al ve kokla. ''

Gizemli30

Kayıtlı Üye
Sözlerim bazıları için eğlence olabilir fakat anlayanlar için büyük sırlar barındırır arayışta olanlar sözlerime kulak versin
Sen bildiğin yoldan ilerle bazıları kendilerince geyik yapsınlar.Emeğin için sağol.

[XTR] Similar Threads