Sonumun Başlangıcı !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Ben doğduğumdan beri hayatımda garip seyler oldu bazı seylere karsı çok meraklıydım.Ortalama yaş aralığım 6-8 arası her gece rüyamda meleklerle görüşürdüm bana hayatım hakkında sorular sorarlardı nasıl olduğumu vs. vs. bunları hatırlıyorum hiçbir zamanda unutmadım.8 Yaşıma girdim artık onlar yoktu birdaha görmüyordum sormuyorlardı beni soğuk bir kış gecesi battaniyeme sarılmışken uyandım hafif bir esintiyle karşımda bir adam vardı ışık saçıyordu etrafa korktum sonra bana gülümsedi ve ben gözümü kapattım anne diye bağırdım.O günden sonra 10 yıl boyunca ufak tefek olaylar oldu.10 Yıldan biraz daha geriye alalım yaşım 16 -17 arası rüyalarımda gördüğüm seylerin gerçekleştiği anladım inanmadım ama ben inanmadıkça daha çok oluyordu sonra bu konuyu araştırdım Geleceği görmek(Duru Görü) diyorlar yaşım 18 taşındığımız evde oturalı 1 sene oluyor gece ani bir irkilmeyle yine kalkıyorum gözüm birden açılıyor yatağımın yanımdan 8 yaşında gördüğüm adam geçiyor yavasca süzülerek aynı bir insan hiçbir değişikliği yok sadece üstünde duran beyaz kıyafeti paçaları yırtılmış sanki bir savastan çıkmış gibi gidiyordu etrafa bakmadan ani bir korkuyla irkilme yaşadım ondan sonra bayılmış olabileceğimi düşünüyorum sabah uyandım herseyi hatırlıyordum şaşkınlıkla kaldım ama yine sustum sonra merakımdan dolayı bu siteye gördüğüm adam hakkında konu açtım detaylı olarak değişik yorumlar geldi kimisi koruyucu meleğim olduğunu kimisi baska birsey olabileceğini söyledi.Kaç kez iletişime geçmeye çalıştım hiçbirsey olmadı.

18 yaşındayım Tarih:AĞUSTOS 2013(Tam günü hatırlayamıyorum 22 olması lazım)
Bir rüya gördüm o gece görmemeyi dilediğim hatta hayatımda hiçbir zaman görmeyi istemeyeceğim bir rüya ...

Rüyamda ailemizdeki bütün kuzenlerim,abim bir uçaktayız gidiyoruz yanımdaki kuzenime bakıyorum gülüyor bana bende dalga geçme dercesine gülüyorum ona o anda uçak büyük bir sarsıntıyla parçalara ayrılıyor kuzenimin elini tutuyorum düsmesin diye sonra orta kısımda tamamen kopuyor orda bende düşüyorum o anda nefes nefese kalktım kendime gelemedim mutfağa gittim kendime gelmek için su içtim sonra geri odama gittim o gece gerçekleşme korkusuyla yatamadım.Aradan 2 ay geçti kurban bayramındayız amcam gil çağırmış bütün aileyi gittik oturduk konusuyoruz.Sonra amcamın ailedeki bütün çocukları çağırması ve bizim için kıbrısa uçak bileti aldığını söyledi ben donup kalmıştım olamaz dedim.Aradan 1 kac ay geçti ben ölü gibi yaşıyorum ne yapacağımı bilmiyorum sonra bunun böyle olmaması gerektiğini birseyler yapabileceğimi düşündüm araştırmaya başladım.Elime bir kaç bilgi geçti uçakta sağ tarafta oturduğum sol tarafımda kuzenimin oturduğunu öğrendim gerçektende gördüğüm rüyam böyleydi.yaklaşık 2 ay geçti sürekli dua ettim koruyucu meleğimle iletişime geçmeye çalıştım.Tam net bir sonuç alamadım sadece gördüğüm rüyada o gördüğüm adam geliyor bana ''Benden ne istiyorsun'' dediğini hatırlıyorum bende bu olayı anlatmaya başlıyorum ama ondan sonrası yok hatırlayamıyorum.

Olaya 3-4 ay kala onlara gördüğüm olayı anlatmam gerektiğini düşündüm bir ara herkes toplanmışken bütün kuzenlerimi dışarıya çıkarttım sessiz bir yerde oturduk konustuk sonra ben konuyu açtım herseyi anlattım.Konustuk konuyu tartıştık olabilirmi olamazmı bulduğum seyleri açıkladım bütün kuzenlerim ne olursa olsun ölümün engellenmeyeceğini ve uçağa bineceklerini söylediler bende aynı fikirde olduğumu belirttim.
O geceden sonra birdaha bu konu açılmadı.
Gideceğimiz gün Kurban bayramı tatilinde olacak bitişinde geri döneceğiz.Eğer gerçekleşirse gidiştemi yoksa geliştemi olacak bilmiyorum herhangi bir fikrimde yok.

Arkadaslar ben uzun zamandır çeşitli haberci rüyalar gördüm.Bu olayın dışında 2013'te gördüğüm bütün olaylar gerçekleşti bunları gizli defterime yazdım.Hayatımda hiçbir zamanda ben geleceği görüyorum diye söylemedim sadece kendime yakın hissettiklerime anlatmıştım şimdi kuzenlerimde biliyor.Bu olaylar ilk olduğu sırada bir gece babamla balkonda oturduk baba dedim bende böyle böyle oluyor dedim anlattım durumu babam yaklaşık 1 dk sustu sonra hiç alışık olmadı şekilde sürekli ee diyerek konusuyordu sonra bana olur böyle seyler dedi bendede oluyor dedi bu Allah'ın sana karşı bir uyarısı dedi bana gördüğü bir kaç olayları anlattı.Babamda benim gibi görüyormus bazı olayları ama ne zaman babamla bu konuyu açsam hep suskunluğunu koruyor konuyu değiştiriyor pek konusmak istemiyor sebebini bilmiyorum.

Arkadaslar bu olay gerçekleşecekmi gerçekleşmeyecekmi inanın bende bilmiyorum her ne olursa olsun ben ve kuzenlerim uçağa binmek istiyoruz bana göre bu bir sınav ben öleceksem Allah'ın(c.c.)istediği şekilde ölmek isterim.Bu sitede benden daha bilgili üyeler var.Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden Teşekkür ederim.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Paraşütle git :)
Bence sen gitme zaten Kıbrıs ağım şahım değil illet oluyorum bunalıma giriyorum oraya gideceğim zaman.gideceğiniz tarih ne zaman haberlerde bakalım düşecek mi uçak.sakin gitme ayrı git rüyan dan farklı olur hem.
Umarım gördüğün rüya gerçekleşmez

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Paraşütle git :)
Bence sen gitme zaten Kıbrıs ağım şahım değil illet oluyorum bunalıma giriyorum oraya gideceğim zaman.gideceğiniz tarih ne zaman haberlerde bakalım düşecek mi uçak.sakin gitme ayrı git rüyan dan farklı olur hem.
Umarım gördüğün rüya gerçekleşmez
Verdiğiniz cevaptan dolayı teşekkür ederim ama sandığınız kadar kolay değil o uçakta benim dışımda ailemdeki kuzenlerim abim gidiyor ben onlara bu teklifi yapsamda kabul etmeyeceklerini biliyorum

DarkWitches

Kayıtlı Üye
Ben de bak 2 hafta önce tarot falıma baktım kendime bakmadım ama başkasına baktım, ölüm ve ilgili şeyler cıktı. Erteşi hafta haberci rüya gördüm. Uzaylılar geliyor ve ben ölüyorum bana dokunulunca. Ölünceki o duyguları hissediyorum. Neyse sana önerim yatmadan önce ay taşıyla meditasyon yap 20 dk kadar daha sonra ay taşını yastığının altına koy ve uyu. Rüyalarını daha da hatırlamanı sağlayacaktır. O adam'dan belkı bilgi alabilirsin. Belki sende de melek kanı 'o adamın kanı' vardır.

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Bilgilerin için teşekkür ederim ay taşına baktım arastırdım biraz galiba sifa konusundada iyi geliyormus en kısa zamanda alıp dediklerini deneyeceğim.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende senin gibi öldüğüm bir rüya görmüştüm o rüyadaki ölüm belki de senin sahte hayatının sembolik ölümüdür benimki öyleydi o rüyadan sonra artık eski ben değildim gerçek ben olmuştum.

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Yazdıklarını okuyunca şaşırdım açıkcası, çok benzer şeyleri ben de yaşadım ve yaşıyorum çünkü. Özellikle sana bu yardım eden adamı görmen sonrasında geleceği görme yetinin kuvvetlenmesi kısmı bana çok ilginç geldi çünkü neredeyse aynısı bana da oldu. Bu konuyu takip edeceğim özellikle, rüyaya bu şekilde giren bir varlığın ne olabileceği konusundaki yorumları özellikle çok merak ediyorum. Eğer koruyucu melek tarzı bir şeyse iletişime geçmek neden bu kadar zor? Çünkü ben de sonuç alamadım.

Ne yapabileceğin konusunda hissettiklerini emin ol çok iyi anlıyorum. Şu durumda sanırım olayı bir şekilde engellemen en iyisi olurdu. Yani kaderimizde varsa ölürüz demek bu tarz rüyaları gören kişiler için yanlış diye düşünüyorum çünkü bunları görmenin bir amacı olması lazım. Bir şekilde eninde sonunda hepimiz öleceğiz evet ama bu tarz rüyalarda daha önceden gösterilmesi sanki bir şeyleri engelleme imkanının olduğunu sana göstermek içinmiş gibi geliyor bana. Kaderinde varsa zaten ölürsün evet ama aylar önceden de bu şekilde bir haberci rüyayla sana bunun gösterilmesi biraz saçma olmaz mı kader deyip geçeceksek?

Uzun zamandır devam ediyor bu olaylar, rüya günlüğü tutuyorsun anladığım kadarıyla en iyisini de yapıyorsun. Ama bazen olaylar bilinçaltı mı haberci rüya mı ayırt edemeyeceğin vaziyete gelebilir. Sen haberci rüya dersin bilinçaltının bir ürünü çıkar, önemsemezsin gerçekleşir ya da bir kısmı gerçekleşir bir kısmı gerçekleşmez. Ben ne olursa olsun riske atma kimsenin hayatını derim, bir şekilde vazgeçirmeye çalış, başka sebepler sunabilirsin ya da biletlere bir müdahalede bulunabilirsin ne kadar yanlış olsa da. Kuzenlerin daha sonra yine giderler ama önemli olan nokta gidebilmeleri zaten, rüyan gerçekleşirse bir daha gitme imkanları olmaz. Ya da arkadaşların dediği gibi başka bir uçağa geçme imkanınız varsa öyle bir şey yapın. Eğer öngörün gerçekleşirse emin ol iyi ki yapmışım dersin. Gerçekleşmezse de pek önemli değil, önemli olan faaliyette bulunmak zaten bir şeyleri değiştirmeye çalışmak. Benim düşüncelerim, tavsiyelerim bu yönde.

Hazır böyle bir konu açılmışken ben de şöyle bir soru yönelteyim. Durugörüyü geliştirmek için imajinasyon çalışmaları mevcut, fakat rüyada geleceğe dair vizyon alma olayını nasıl geliştirebileceğimize yönelik bir şey bilmiyorum ben. Yani neticede gün içinde gözümüzü kapatıp imajine etmekle rüyada görmek çok farklı şeyler, rüyada görebilen kişilerin günlük hayatta imajine etmesi zor olabiliyor. Bu noktada rüyaları geliştirmek, daha kaliteli hale getirmek mümkün müdür? Bu arkadaşınki gibi bir olayımız mevcutsa yine imajinasyon ve durugörü çalışmalarıyla mı geliştireceğiz bu vizyon alma olayını? Buna da cevap verebilecek varsa çok mutlu olurum.

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Yazdıklarını okuyunca şaşırdım açıkcası, çok benzer şeyleri ben de yaşadım ve yaşıyorum çünkü. Özellikle sana bu yardım eden adamı görmen sonrasında geleceği görme yetinin kuvvetlenmesi kısmı bana çok ilginç geldi çünkü neredeyse aynısı bana da oldu. Bu konuyu takip edeceğim özellikle, rüyaya bu şekilde giren bir varlığın ne olabileceği konusundaki yorumları özellikle çok merak ediyorum. Eğer koruyucu melek tarzı bir şeyse iletişime geçmek neden bu kadar zor? Çünkü ben de sonuç alamadım.

Ne yapabileceğin konusunda hissettiklerini emin ol çok iyi anlıyorum. Şu durumda sanırım olayı bir şekilde engellemen en iyisi olurdu. Yani kaderimizde varsa ölürüz demek bu tarz rüyaları gören kişiler için yanlış diye düşünüyorum çünkü bunları görmenin bir amacı olması lazım. Bir şekilde eninde sonunda hepimiz öleceğiz evet ama bu tarz rüyalarda daha önceden gösterilmesi sanki bir şeyleri engelleme imkanının olduğunu sana göstermek içinmiş gibi geliyor bana. Kaderinde varsa zaten ölürsün evet ama aylar önceden de bu şekilde bir haberci rüyayla sana bunun gösterilmesi biraz saçma olmaz mı kader deyip geçeceksek?

Uzun zamandır devam ediyor bu olaylar, rüya günlüğü tutuyorsun anladığım kadarıyla en iyisini de yapıyorsun. Ama bazen olaylar bilinçaltı mı haberci rüya mı ayırt edemeyeceğin vaziyete gelebilir. Sen haberci rüya dersin bilinçaltının bir ürünü çıkar, önemsemezsin gerçekleşir ya da bir kısmı gerçekleşir bir kısmı gerçekleşmez. Ben ne olursa olsun riske atma kimsenin hayatını derim, bir şekilde vazgeçirmeye çalış, başka sebepler sunabilirsin ya da biletlere bir müdahalede bulunabilirsin ne kadar yanlış olsa da. Kuzenlerin daha sonra yine giderler ama önemli olan nokta gidebilmeleri zaten, rüyan gerçekleşirse bir daha gitme imkanları olmaz. Ya da arkadaşların dediği gibi başka bir uçağa geçme imkanınız varsa öyle bir şey yapın. Eğer öngörün gerçekleşirse emin ol iyi ki yapmışım dersin. Gerçekleşmezse de pek önemli değil, önemli olan faaliyette bulunmak zaten bir şeyleri değiştirmeye çalışmak. Benim düşüncelerim, tavsiyelerim bu yönde.

Hazır böyle bir konu açılmışken ben de şöyle bir soru yönelteyim. Durugörüyü geliştirmek için imajinasyon çalışmaları mevcut, fakat rüyada geleceğe dair vizyon alma olayını nasıl geliştirebileceğimize yönelik bir şey bilmiyorum ben. Yani neticede gün içinde gözümüzü kapatıp imajine etmekle rüyada görmek çok farklı şeyler, rüyada görebilen kişilerin günlük hayatta imajine etmesi zor olabiliyor. Bu noktada rüyaları geliştirmek, daha kaliteli hale getirmek mümkün müdür? Bu arkadaşınki gibi bir olayımız mevcutsa yine imajinasyon ve durugörü çalışmalarıyla mı geliştireceğiz bu vizyon alma olayını? Buna da cevap verebilecek varsa çok mutlu olurum.
Sayın Nyksse rüyama giren varlık yada gördüğüm varlık kim olduğunu ne olduğunu bilmiyorum araştırmayı seven biriyim araştırdım baya ama birsey bulamadım açıkçası iletişime geçmeye çalıştım her gün her gece hiçbir sonuç alamadım.Yanımda birsey olduğunu çok iyi bir şekilde hissediyorum ama cevap yok.2 kez rüya gördüm birincisinde bu gördüğüm varlık geldi bembeyaz bir yerde karşıma çıktı dediğim gibi ''Benden ne istiyorsun'' dedi bende anlatıyorum anlatmaya basladığım anda ilk önce kendi sesimi duyamıyorum sonra rüyayı hatırlamıyorum sanki unutturuyor birisi gibi.
2'ci gödüğüm rüya daha değişikti bu defer gece yatmadan önce tüm içtenliğimle dua ettim baska yapacak birseyim yoktu gece rüyamda bir bahçedeyim bahçe derken sadece çiçeklerin ağaçların olduğu yerler çeşitli güller var ve ben o bahcenin ortasında olan yolda yürüyorum sonra bir amca geliyor gel oğlum diyor beni takip et bende ilerliyorum sonra yolun bitişinde 2 tane sandalye var karşılıklı gel buyur otur diyor bende oturuyorum sonra anlat diyor derdin ne yine ben anlatmaya baslıyorum ama sonrası yine yok.
Eğer bu meseleyi kader deyip geçsek olmaz haklısın bu konuda birsey anlatacağım rüyayı gördüğüm anda sabah uyandığımda hatırlıyorum zamanım varsa hemen yazıyorum olayları mekanları gördüğüm seyleri sabah akşam olduğunu hepsini düşünüyorum yorumlamaya çalışıyorum bunları hatırlamak benim için çok mutlu edici neden dersen çünkü gördüğüm seyleri değiştirmek için elime bir sans geçiyor yaklaşık olarak 7-8 kez gördüğüm seyleri önceden değiştirmeye çalıştım kimisi ne yapsam olmadı bazende değiştirmeye çalışırken yaptığım seyler tetikledi ve gördüğüm rüya gerçekleşti bırakmadım sitede kaç saat dolaştım benim gibi pşişik yeteneğini olan çoğu kişiye mesaj attım kendimden kısaca bahsettikten sonra ''Hiç gördüğünüz bir haberci rüyayı değiştirmeye çalıştınızmı başardığınız oldumu'' türünde mesaj attım hiçkimse çoğu kisi hayır dedi bazılarıda hiç cevap vermedi galiba siteye giriş yapmıyorlardı.Anlayacağın kadarıyla uzun uğraşlarım boyunca yine kaybetmiştim her kaybettiğimde güvenim daha çok azalıyor ve bırakıyordum.
Olayların bilinç altındamı yoksa haberci rüya mı olduğunu çok iyi anlıyorum.Merak ediyorsanız kısaca anlatim Bilinç altı rüyasında bazı olaylar oluyor saçmalıklar olmayacak seyler onlara dikkat et.Başka anlama yöntemindede haberci rüyalar gördüğünde tam net göremiyorsun hafif bulanık görüyorsun.Rüyaya bakış açında çok önemli ben bazen kendimi görüyorum yukarıdan bazen kendim yaşıyor gibi oluyor.Bunlardan yola çıkarak kolaylıkla anlayabileceğini düşünüyorum.
Ben yinede elimden geldiğince vazgeçirmeye çalışacağım.Ama dediğim gibi ailemdeki kuzenlerim abim biraz verdiği kararı bozmak istemeyeceği türden ama yinede elimden geleni yapacağım.Teşekkürler.

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Size daha önceden rüyama giren adamdan bahsetmiştim ona birşeyler anlatmaya başlayınca sesim kesiliyordu. Bu konu garibime gitti kuzenim bana belki bunlar kötü varlıklar ve belki birisi senin onlara birsey anlatmani istemiyordur dedi sizce böyle birşey olabilirmi
Birde bazen yanımda birisini hissediyorum ama çok kuvvetli bir şekilde buda bana korku veriyor bazende bir siyah duman bana hızlıca yaklasiyor yüzümü cevirince kayboluyor bana bazı şeylerden korunmak için öneriler sunabilirmisiniz teşekkür ederim şimdiden.

Kardanmadam

Kayıtlı Üye
Aradan 2 ay geçti kurban bayramındayız amcam gil çağırmış bütün aileyi gittik oturduk konusuyoruz.Sonra amcamın ailedeki bütün çocukları çağırması ve bizim için kıbrısa uçak bileti aldığını söyledi ben donup kalmıştım olamaz dedim.Aradan 1 kac ay geçti ben ölü gibi yaşıyorum ne yapacağımı bilmiyorum sonra bunun böyle olmaması gerektiğini birseyler yapabileceğimi düşündüm araştırmaya başladım.Elime bir kaç bilgi geçti uçakta sağ tarafta oturduğum sol tarafımda kuzenimin oturduğunu öğrendim
-----
Bir sene öncesinden Kıbrısa gitme planı yapılmış. Bu süreci bu şüpheyle geçirmek zor. Merak ettiğim diğer bir konuda gidişten yaklaşık 9- 10 ay önce check-in işlemlerini hangi hava yolu şirketi yapıyor da koridorun sağ sol yanında oturduğunuzu biliyorsunuz?

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Aradan 2 ay geçti kurban bayramındayız amcam gil çağırmış bütün aileyi gittik oturduk konusuyoruz.Sonra amcamın ailedeki bütün çocukları çağırması ve bizim için kıbrısa uçak bileti aldığını söyledi ben donup kalmıştım olamaz dedim.Aradan 1 kac ay geçti ben ölü gibi yaşıyorum ne yapacağımı bilmiyorum sonra bunun böyle olmaması gerektiğini birseyler yapabileceğimi düşündüm araştırmaya başladım.Elime bir kaç bilgi geçti uçakta sağ tarafta oturduğum sol tarafımda kuzenimin oturduğunu öğrendim
-----
Bir sene öncesinden Kıbrısa gitme planı yapılmış. Bu süreci bu şüpheyle geçirmek zor. Merak ettiğim diğer bir konuda gidişten yaklaşık 9- 10 ay önce check-in işlemlerini hangi hava yolu şirketi yapıyor da koridorun sağ sol yanında oturduğunuzu biliyorsunuz?
Bu sizin kendi görüşürüz ama şunuda belirtim böyle bir olay yalan olsaydı buraya konu açmazdım veya site yöneticilerine mesaj göndermezdim.
1.cisi amcam sürekli sehir dışına çıktığı için yeminli muhasebecisi bu tür işlerle ilgileniyor.Eğer bakarsanız uçak biletlerini daha önceden rezervasyon edilebildiğini öğrenebilirsiniz.
2.ci olarakta yazdığınız yorumlarda direk olarak sanki bütün bunlar yalanmış gibi suçlama yapmamanızı rica ediyorum.Sonuçta burada bir olay için yardım istiyorum ve böyle seyler görmek insanı üzüyor.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yanlız uçak biletinde kimin nerde oturduğu yazmaz , giderken check-in yaparsın ve yer belirlersin aynı gün veya birkaç gün öncesinden. Yani biletinde kuzeninin ne tarafa oturduğunun yazmış olma durumu yok.

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Yanlız uçak biletinde kimin nerde oturduğu yazmaz , giderken check-in yaparsın ve yer belirlersin aynı gün veya birkaç gün öncesinden. Yani biletinde kuzeninin ne tarafa oturduğunun yazmış olma durumu yok.
Benim elime geçen bilgi böyleydi kardeşim.Bana böyle söylendi daha doğrusu ben ondan dolayı yazdım.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Rüyana giren varlığı defalarca gördüğünü söylüyorsun o zaman bu sana aklının bir oyunu olamaz kesinlikle .
Buna bir çeşit melek diyemeyiz ancak seni korumak isteyen bir varlık olabilir ama bunu demek de doğru değil .
Belki babanla çok önceden bir mazisi vardı bve bu yüzden gelip seni kontrol ediyordu dostça yani .
Ancak bu işlemi bu şekilde yapıyorsa emin ol yardım edecektir .
Ancak sadece dostça bir ziyaretlşe sınırlamak da onun elinde buda bir gerçek .
Sana şu kadarını diyim o rüyanda ne gördüysen hepsinin tersini yap ;)
Sol da oturuyorsan biletlerinin yerini değiştir sağ aldırt mesela en basit örneği bu .
Kuzenin elinden tutamayacağın kadar uzağa otursun .
Baban la madem konuşuyorsun seni alaya almayan bir adam git otur konuş anlayışla karşılayacağından eminim ben .

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Rüyana giren varlığı defalarca gördüğünü söylüyorsun o zaman bu sana aklının bir oyunu olamaz kesinlikle .
Buna bir çeşit melek diyemeyiz ancak seni korumak isteyen bir varlık olabilir ama bunu demek de doğru değil .
Belki babanla çok önceden bir mazisi vardı bve bu yüzden gelip seni kontrol ediyordu dostça yani .
Ancak bu işlemi bu şekilde yapıyorsa emin ol yardım edecektir .
Ancak sadece dostça bir ziyaretlşe sınırlamak da onun elinde buda bir gerçek .
Sana şu kadarını diyim o rüyanda ne gördüysen hepsinin tersini yap ;)
Sol da oturuyorsan biletlerinin yerini değiştir sağ aldırt mesela en basit örneği bu .
Kuzenin elinden tutamayacağın kadar uzağa otursun .
Baban la madem konuşuyorsun seni alaya almayan bir adam git otur konuş anlayışla karşılayacağından eminim ben .
1'sinde gece gördüğüm adamı gördüm benden ne istiyorsun dedi? ben olayı anlatınca sesim gitti baska bir gün tekrar dua edip yatınca bu defer bir bahçede buldum kendimi bu seferki adam değişikti ama uzaktan yanıma gelip beni takip et dedi beni bir sandalyeye oturtu karşıma oturdu söyle derdini dedi ama yine anlatamadım.
Birde dün gece dışardayken bu tür olayları düşünüyordum sonra eve giderken her yaklaştığım sokak lambası söndü ben geçince tekrar yandı bunu farkettiktenten sonra birdaha olmadı.
Babama bu konuyu anlattığımda nedense sustu gerçektende ben çok şaşırdım tek kelime etmedi sonra olur böyle seyler felan dedi geçiştirdi bildiğin sanki birseyler biliyor ama anlatmıyor bilmiyorum belkide ben yanlıs anlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...