Sizce enerji mi ben mi öyle sanıyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Gözlerimi kapatıyorum iki avcumu birbirine açık bir biçimde bakicak şekilde tutuyorum orada enerji topladigimi varsayiyorum yani yoğunlaşıyorum enerji biriktikte avuclarim birbirinden uzaklasiyor aradaki enerji avuclarimin birlesmesini zorlaştırıyor avuclarim kendimi kasmadan kapatmadigim sürece birbirlerini ittiriyorlar. Bu yaptığım şey saçma bi sanım mı yoksa bi çeşit enerji kullanma tekniği mi ? Bide ben ne zaman yağmur yagsa yagmurun altina gecer daha hizli yag yagmur diye mirildanirim yagmur hizlanir yada ruzgar eserken daha hizli ruzgar derim ruzgar şiddetini artirir dur ruzgar derim kisa bi sure sonra durar bi dakika sonra normal bi şekilde devam eder bu ruzgar olayi yagmurda daha cok oluyor ben daha hizli yağ yagmur diye mirildandikca hizlanir mirildanmayi birakinca yavaşlamaya başlar bunu bi çok kez denedim. Ancak buraya gelip kırıcı şeyler yazmayın sadece sen öyle sanıyorsun diyip gecebilirsiniz. Saygilarimla.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Gözlerimi kapatıyorum iki avcumu birbirine açık bir biçimde bakicak şekilde tutuyorum orada enerji topladigimi varsayiyorum yani yoğunlaşıyorum enerji biriktikte avuclarim birbirinden uzaklasiyor aradaki enerji avuclarimin birlesmesini zorlaştırıyor avuclarim kendimi kasmadan kapatmadigim sürece birbirlerini ittiriyorlar. Bu yaptığım şey saçma bi sanım mı yoksa bi çeşit enerji kullanma tekniği mi ?
bu olay bende de olurdu bende merak ettim açıkçası

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
bu olay bende de olurdu bende merak ettim açıkçası

Gece gece çok kafama takıldı bilgili biri gelip cevapladı sandım heyecan yaptım görünce :) bekleyelim kardeşim cevap gelirse ikimizde alıcaz cevabımızı.

striker

Kayıtlı Üye
Şahsi düşüncelerimi izninizle aktarayım.
Bu ve buna benzer yaşadıklarınız ve yaptıklarınızın sizin fıtratınızın bir özelliği olduğunu düşünüyorum. Siz derken, bütün insanlarda fıtrat olarak sayısız özellikler öevcut olduğuna inanıyorum.
Bu sayısız özelliklerden bir tanesi, özel hissetme, özel olma durumudur. Çok doğru siz özelsiniz diğer insanlar gibi, fıtratınızın gereği olarak, bu olgular istemeseniz de gün ışığına çıkmak istiyor, siz gerekli zemini yada uğraşı verdiğiniz takdirde, süperman olamasanız da sizden öte bir şeylerin içinizde var olduğunu göreceksiniz.
Bu enerji, güç, kurgu,pisişik yetenekler vs birçok şeyler olabilir, sebebi Kur'an'da sürekli deklare edilen, Yaratanın halifesi olduğunuzun işareti olarak düşünüyorum.
Allah, insanları üstün olarak yaratmıştır, insan dilerse meleklerden de üstün olabilir, dilerse en aşağı tabakada olabilir.
Kim neyi isterse Allah onu dilediğine nail eder, rahmet isteyene rahmet, delalet isteyene delalet...
Esen kalın...

Gizemli21

Kayıtlı Üye
Bende kendi anladığım kadarıyla yorum yapıyorum .
İnsan aura denen bir enerji tabakasıyla çevrilidir. Aura insanın güçlerinin, düşüncelerinin ve duygularının toplamıdır .Bu enerji esnek ve akışkan.

Biyoenerji doğal olan enerjidir .Kendinizden çektiğiniz enerjiyi ellerinizin arasında hissetmiş olabilirsiniz.

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Teşekkürler yorum yapanlara sanırım aradığım cevaplar gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...