siyasilere neden büyü yapılmıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nikotin-34

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. benim merak ettiğim şey büyüyü, gerekli ritüelleri ve malzemeleri bilen herkes, herkese yapabiliyor. bir siyasi düşünün ülkenin yarısı düşman ülke dışından da bir sürü düşmanı var. büyü neden yapılmıyor? siyasilerin kendilerine koruma yaptırıyor olabilirler mi?

not: konunun siyasi kısmını kesinlikle kastetmiyorum. bizim sitemizle alakalı durumlara yorum istiyorum. saygılarımla

Sasdad

Kayıtlı Üye
Başbakan için dediğinizi düşünüyorum bunu ... Ülkenin yarısı falan demenizden ... Elbette yapılıyor ancak yaptığı büyü kendisine fazlasıyla iade edilir.Günümüzde Başbakanın cin korumaları vardır.Özel Korumalıdır yani onlara kolay kolay büyü tutmaz.Başbakan dindar bir insan Tarikatlara bağlıdır.Bir çok şeyh le din adamıyla bağlantısı var.Bunların dualarıda onu koruyor elbet.Emniyetin içinde dahi bazı olaylarda medyumlardan yardım alıyorlar.Hatta düzenli olarak emniyette çalışan medyumlar olduğunu biliyorum.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Başbakan için dediğinizi düşünüyorum bunu ... Ülkenin yarısı falan demenizden ... Elbette yapılıyor ancak yaptığı büyü kendisine fazlasıyla iade edilir.Günümüzde Başbakanın cin korumaları vardır.Özel Korumalıdır yani onlara kolay kolay büyü tutmaz.Başbakan dindar bir insan Tarikatlara bağlıdır.Bir çok şeyh le din adamıyla bağlantısı var.Bunların dualarıda onu koruyor elbet.Emniyetin içinde dahi bazı olaylarda medyumlardan yardım alıyorlar.Hatta düzenli olarak emniyette çalışan medyumlar olduğunu biliyorum.

belli bir kişiye indirgemeyin lütfen. ben siyasi deyip geçtim. ve nefret eden insanlar var dedim. siz başbakanı kastediyorsunuz sanırım derseniz burada birazdan tartışma çıkar.

konuya gelecek olursak, birey üzerinden değil de genel bakmamız lazım.yani bazı siyasiler dinine bağlıdır böyle şeylere inanır ve korunur. ama dünya siyasetine bakın misal ya da geçmiş başbakanlarımıza. inanmayan elbet vardır böyle şeylere, ama büyünün tesir ettiği birini görmedim - duymadım. tabi biz sadece kamera önündeki hayatını bildiğimizden tam olarak bilemeyiz başına bi işin gelip gelmediğini. fikirlerinizi merak ediyorum,saygılarımla

Volar

Kayıtlı Üye
İşi siyasi yöne çekmenin lüzmu yok.Burda arkadaşımız herhangi demişken bunda anlam ararsanız forum kurallarına yakırı tartışmalar ortaya çıkabilir.Lütfen cevaplarken dikkatli olun ve genel bir cevap verin.

Şimdi soruya gelirsek siyasilere büyü yapılmıyor diye birşey söz konusu bile değil.Tarih sayfalarından tutun şimdi bile büyü yapılan padişahlar başkanlar mevcuttur.Soğuk savaş dönemi yani metafizik konularının yoğun kullanıldığı bir savaş döneminde ise bu durum özellikle artmakta.Sitede yeterli araştırmayla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.İyi forumlar.

Lapis Niger

Kayıtlı Üye
İş
Ãœniversite
Sorunun birkaç cevabı var
ya büyü diye bir şey yok uydurma yalan,ya büyü yapılıyor fakat buna karşı önlemler alıyor siyasiler,ya da büyü yapılıyor ve üstüne üstlük bu büyüler siyasilerin kararlarını etkiliyor.
Bu 3 ihtimalide düşün sana en mantıklısı hangisi geliyorsa onu seç.

codzombi

Kayıtlı Üye
Siyasiler sürekli korunuyor halkın dualarıyla, farklı şekillerde muhakkak korunuyorlar . Büyünün ters tepeceğini bilen büyücü niye yapsın niye kendi hayatını riske atsın ?

Afrasiyab

Kayıtlı Üye
Devletin bekası için yöneticilerin manevi korumasından sorumlu kişiler Türklerde eski şaman inanç sisteminden bugüne kadar vardır. Anadolu'da beylikler, Selçuklu ve Osmanlı döneminde de devam etmiştir. Hatta Atatürk'ün padişahların giydiği tılsımlı gömleğe sahip olduğu bilinir. Günümüzde de özel olarak bu işlerle görevli olan kişilerin varlığına şüphe yoktur. Bu konuda Oktan Keleş ve Aytunç Altındal'ın çalışmalarından bilgi alınabilir.

asterix

Kayıtlı Üye
Siyasilerin üzerinde büyü olmayabilir ama düşünce gücüyle yada bilinçaltı düzeyde etki altında olduklarına inanıyorum,parapsikolojik savaş söz konusu günümüzde ,yönlendiremedikleri kişileride kanser olması dahil sayısız yöntemle uzaklaştırıyorlar şu anda dünya liderleri kölelilik düzenine;tek düya devleti, bölgemizdeki adı büyük ortadoğu projesine hizmet ediyorlar,etmeyenler gerek sınırsız teknoljik yöntemler gerekse parapsikljik yöntemlerle baskı altındalar.Komplo teorisi gibi gelebilir ama komplo içindeyiz zaten.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
fazlasıyla beddua alıyorlar hemde büyük islam alimlerinden beddua alan siyasi ler var beddua ile musallat olan cinler oldugunu duymuştum peki büyü beddua tutmayan insan olurmu olmaz hz. muhammed e bile büyü yapılmıştı bildiğim kadarıyla yani hz. muhammed gibi birisine bile yapıldıgına göre siyasiler de kim :) ?

extramofil

Kayıtlı Üye
Siyasilerin cin korumaları olduğu bilgisine nasıl ulaştınız ve duaların nasıl koruma sağladığını açıklayabilir misiniz ?

murat121

Kayıtlı Üye
Büyü yapılıyordur elbet. Ama biz bu büyü yapılsa bile tutup tutmadığını bilemeyiz. Sonuçta kaçımız erdoganın hayatındaki akrabalarını biliyoruz.Ama şu da varki korunuyorda büyü tutmaz gibi bir düşünce kesinlikle doğru değildir. Bakınız Allahımızın elçisi Muhammet a.s bile büyü yapıldı. Zamanımızda büyücü pek kalmadı ama temkinli olup sıkça dua okumak en iyisidir.

codzombi

Kayıtlı Üye
Siyasilerin üzerinde büyü olmayabilir ama düşünce gücüyle yada bilinçaltı düzeyde etki altında olduklarına inanıyorum,parapsikolojik savaş söz konusu günümüzde ,yönlendiremedikleri kişileride kanser olması dahil sayısız yöntemle uzaklaştırıyorlar şu anda dünya liderleri kölelilik düzenine;tek düya devleti, bölgemizdeki adı büyük ortadoğu projesine hizmet ediyorlar,etmeyenler gerek sınırsız teknoljik yöntemler gerekse parapsikljik yöntemlerle baskı altındalar.Komplo teorisi gibi gelebilir ama komplo içindeyiz zaten.

Para dediğimiz bir madde hepsini zaten saf dışı bırakıyor. Hiç öyle düşünce gücüne falan gerek oldugunu düşünmüyorum ..

codzombi

Kayıtlı Üye
"Majisyenin karşılaşacağı veya yüzleşmek zorunda kalacağı diğer bir konu etkilenmektir. Konunun başında anlatılan majiden etkilenenlerin içine majisyenin kendisinide dahil etmesi gereklidir. Harekete geçirdiği enerjiyi önce kendi üzerine çeken majisyen daha sonra isteği doğrultusunda hedefine yönlendirir. Usta bir majisyen olan Anna Kingsford sıkı bir vejeteryan ve hayvan hakları savunucuydu. Bu nedenle hayvanların bilimsel deneylerde kullanılmasına oldukça karşıydı ve kendi düşüncesine katılmayan kişilere karşı nefret ve öfke besliyordu. Majikal yöntemlerle intikam almak için bir kaç araştırmacıyı öldürmeyi denedi. Aslına bakarsanız başlarda oldukça başarılıda oldu. Maji uygulaması yaptığı pek ünlü olmayan iki araştırmacı kısa bir süre içinde çeşitli nedenlerle öldüler. Bir sonraki hedefi Louis Pasteur'idi. Pasteur oldukça ünlü birisiydi, günümüzde hala en etkin şekilde kullanılan kuduz aşısını keşfeden Pasteur Fransız halkı tarafından milli kahraman olarak görülüyor ve onların duaları ile korunuyordu. Kingsford'un yaptığı büyüden etkilenmedi ve harekete geçen enerji Kingsford'un kendisinde kaldı ve kısa bir süre sonra can verdi. Malesef Kingsford majisyenin majinin etkileri içine kendisini dahil etmesi gerektiğini ve bu etkilerden korunmak içinde bazı ritüellere başvurması gerektiğini bilmiyordu, iyi ki bilmiyordu. Bundan dolayı bir çok usta majisyen bir uygulamaya geçmeden önce kehanet yöntemlerine danışırlar. Böylece majiden etkilenecek kişinin daha farklı enerjilerden etkilenip etkilenmediğini anlamaya çalışarak yöntemlerini belirlemeye çalışırlar. Bu yüzden her usta majisyen alternatif olası ve daha olabilir yolları denemeye çalışır."

alıntı

nikotin-34

Kayıtlı Üye
bana kalırsa halkın duaları sayesinde tutmuyor demek yanlış bir düşünce. bir de lütfen erdoğan yazıp durmayın. ben bu soruyu kişilere indirgemeyin diye özellikle herhangi bir siyasi yazdım. forumda tartışma çıkmasın, konu sapmasın. hele şu zamanlar her şeyi yanlış anlama zamanları.

Afrasiyab

Kayıtlı Üye
fazlasıyla beddua alıyorlar hemde büyük islam alimlerinden beddua alan siyasi ler var beddua ile musallat olan cinler oldugunu duymuştum peki büyü beddua tutmayan insan olurmu olmaz hz. muhammed e bile büyü yapılmıştı bildiğim kadarıyla yani hz. muhammed gibi birisine bile yapıldıgına göre siyasiler de kim :) ?
Muhammed peygambere büyü yapılma olayı bir palavradan ibaret, Kuran bunu reddetmektedir. Aksini iddia edenlere inanmayınız.
Bir de acaba beddua eden büyük İslam alimlerine yakın zamandan örnek verebilir misiniz ?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Siyasi kişiler üzerinden konu tartışmak yasak. Site kurallarını bilmiyor musunuz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyü yapılıyordur elbet. Ama biz bu büyü yapılsa bile tutup tutmadığını bilemeyiz. Sonuçta kaçımız erdoganın hayatındaki akrabalarını biliyoruz.Ama şu da varki korunuyorda büyü tutmaz gibi bir düşünce kesinlikle doğru değildir. Bakınız Allahımızın elçisi Muhammet a.s bile büyü yapıldı. Zamanımızda büyücü pek kalmadı ama temkinli olup sıkça dua okumak en iyisidir.

Üyemiz ve diğer üyelerimiz gerekli cevabı vermişler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...