Şirinlik muskası hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seliss

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım bana uzakta olduğu için kargo yoluyla göndermiş, işini parayla yapmayan bir hoca ve güvenilir biri olduğunu söyledi. Ben kontrol ettirmek istersem diye de kağıdı olduğu gibi göndermiş, kendin muska haline getirirsin dedi. İlk defa böyle bir şey gördüğüm için içimi korku kapladı anlayan birileri varsa gösterebilir miyim ? Nolur nolmaz hocayı hiç tanımıyorum . Arkadaşımın hakkımda kötü bir şey yapacak olmasına da ihtimal vermiyorum.

aytanrı

Kayıtlı Üye
o yazılanları veya kağıdı burada paylaşarak içerik hakkında bilgi alabilirsin.

albus

Kayıtlı Üye
şirinlik sizle olur, kişiliğinizle,tavrınızla..
aşağıda yazan; kendini dönüştürmeyen hiçbir şeyi dönüştüremez sözü ne hoş yazdırılmıştır!

seliss

Kayıtlı Üye
Ben herhangi bir talepte bulunmadım, sadece evimde bozuk paraya benzer üzerinde yazılar olan pis yapışmış iki metal bulmuştum yazılar vardı poşet içinde ezilmiş haldeydi. büyü olacağını aklıma getirmeden fırlatıp atmıştım. Sonra Ayağım düştüğüm yerde ters döndü ve iki sene sonra kendine gelebildi. Korktuğum için bana göndermiş, üzerinde taşı nazar büyü tutmazmış kısmetin açılırmış şirinlik muskası gibi bişey dedi bana. Bilmediğimden sormak istedim.

albus

Kayıtlı Üye
tamam...
yazdıklarım şirinlik muskasına olsun o zaman :D
peki bunların şirinlik muskası ile alakadar olan kısmı nerededir?
ve bu konu hususunda, yule ile irtibata geçmenizi tavsiye ediyorum.

seliss

Kayıtlı Üye
demem o ki, başıma talihsiz şeyler geldi, kısmetim kapandı bir kişiyle belli süre sürdükten sonra birden gidiyor, evlenme teklifi edip ertesi gün gitmek gibi. Teşekkür ederim iletişime geçeceğim. Sadece danışmak istedim.

lyaprakl

Kayıtlı Üye
demem o ki, başıma talihsiz şeyler geldi, kısmetim kapandı bir kişiyle belli süre sürdükten sonra birden gidiyor, evlenme teklifi edip ertesi gün gitmek gibi. Teşekkür ederim iletişime geçeceğim. Sadece danışmak istedim.

aynı şekilde benimde oldu çok kez. :/

iksir

Kayıtlı Üye
merhaba ben iksir bu konuda seni aydınlatayım yukarıdaki dairenin dört köşesinde dört büyük meleğin isimleri yazıyor sonra ayet yazmış sonra tılsımlar var en altta ise soldaki üçlü Vefkte ALLAHın isimleri var sağdaki vefkte hayır hateminin bir bölümü var yani bu muska kötü değil takıp kullanabilirsin

seliss

Kayıtlı Üye
merhaba ben iksir bu konuda seni aydınlatayım yukarıdaki dairenin dört köşesinde dört büyük meleğin isimleri yazıyor sonra ayet yazmış sonra tılsımlar var en altta ise soldaki üçlü Vefkte ALLAHın isimleri var sağdaki vefkte hayır hateminin bir bölümü var yani bu muska kötü değil takıp kullanabilirsin

çok sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
585
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Üye silindi 77822