Şifa,Yardımcı olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zana

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Benim ağır işitmem var. işitme cihazı kullanmak istemiyorum. 18 yaşındayım. Bildiğiniz bir uygulama, Şifa tekniği,Varlık yardımı v.b. Bana Şifa verebilecek herhangi bir şey varsa paylaşırmısınız.

La-edri

Kayıtlı Üye
Size sifayi verecek olan zaten o cihaz neden kullanmak istemiyorsunuz, iyiki böyle bir imkaniniz var .Bu söyledigim sizin duymak istemediginiz bir yöntem ama düsünün isterseniz biraz.

zana

Kayıtlı Üye
Size sifayi verecek olan zaten o cihaz neden kullanmak istemiyorsunuz, iyiki böyle bir imkaniniz var .Bu söyledigim sizin duymak istemediginiz bir yöntem ama düsünün isterseniz biraz.
O Konuda Haklısınız fakat sesi dijital olarak algılamam ilk sebeblerden biridir. Sesin doğallığı bambaşka bir duygu,His vede Çevresel etkenlerden dolayı böyle bir yola baş koydum. Halime şükür etmem gerektiğinide biliyorum. İnsan herkes gibi olmak istiyor :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yanılmıyorsam sitede şifa verme çalışmaları vardı hala devam ediyormu bilmiyorum sitenin yetkilileriyle iletişime geçerseniz size bu konuda bilgi verebilirler

zana

Kayıtlı Üye
Yanılmıyorsam sitede şifa verme çalışmaları vardı hala devam ediyormu bilmiyorum sitenin yetkilileriyle iletişime geçerseniz size bu konuda bilgi verebilirler
Her Perşembe yapılan şifa çalışmalarından bahsediyorsunuz galiba? Etkisi olur mu sizce?

zana

Kayıtlı Üye
Büyü ile vücut'da yada organa şifa veriliyormuş. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...