Şeytan İle Anlaşma Yapan Büyücü Kadın ve Acı Sonu

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Ben onu kanıt isteyen arkadaş için söyledim tabiiki ciddi değildim ciddi sanmanızı şaka olarak kabul ediyorum.

Kesinlikle şahsi almayın dalgınlığıma gelmiş cümlenin tamamını sizin için kurmadım :) Sn . beliale belirttim . Saygı gösteren saygı görür .

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Geleceği bilebilir fakat %1 bilebilir. :) o %1 de gerçekleşti çok küçük birşeydi :) ufak bir kaza atlayacağımı söyledi atlattım. Geçmişi dediğiniz gibi harfiyyen bilebilir.

herkez kaza atlatır bu bilmek degildir:) ben size söylüyorum siz yakında uzun bir yola gideceksiniz :)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
herkez kaza atlatır bu bilmek degildir:) ben size söylüyorum siz yakında uzun bir yola gideceksiniz :)

Herkes siyah bir 98 model mercedes ile egsozla alakalı bir problemden dolayı aracın takla atması sonucu küçük bir kaza atlatabilirmi sn.Crona :) bana söylediği aynen buydu ve aynen hayat buldu.. :driving:

desire

Kayıtlı Üye
Ben anlattığınız olaya inanıyorum. Örnek vereyim sizin yerinize. Bugün ülkemizde büyük gazetelerden birinde magazin kısmında şöyle bir haber vardı. Daha 18 yaşında bile değil ama milyon dolarlık evi kendisi aldı gibi. Haberin içeriğine baktım bir tane değil birçok çocuk var daha 18 yaşını doldurmamış. Keza Britney Spears, Lady Gaga..v.s. Dün kimse adını bilmezken birden zengin oluyorlar ve insanlar tanıyor. Bu doğanın kanununa aykırı değilmi sizce? Hiçbirisinin de babası dededi milyoner yada fabrikatör değil. Ben de bu insanları ruhunu sattığını düşünüyorum. Bu dünyada rahat edelim, nasıl olsa Allah bağıilayıcıdır....Ölünce tövbe eder öteki dünyada da yerimizi garantileriz gibi mantık dışı bir olay sergilemektedirler. Bilgi güçtür. Masum işler dönmüyor çevremizde. Işığınız bol olsun.

Daryana

Kayıtlı Üye
umarım bunu okuyan "çaresiz olan, ruhunu şeytana satmayı ve umudu kalmamış" kişiler daha dikkatli olurlar ve böyle birşeye kalkışmazlar.

Daryana

Kayıtlı Üye
Ben anlattığınız olaya inanıyorum. Örnek vereyim sizin yerinize. Bugün ülkemizde büyük gazetelerden birinde magazin kısmında şöyle bir haber vardı. Daha 18 yaşında bile değil ama milyon dolarlık evi kendisi aldı gibi. Haberin içeriğine baktım bir tane değil birçok çocuk var daha 18 yaşını doldurmamış. Keza Britney Spears, Lady Gaga..v.s. Dün kimse adını bilmezken birden zengin oluyorlar ve insanlar tanıyor. Bu doğanın kanununa aykırı değilmi sizce? Hiçbirisinin de babası dededi milyoner yada fabrikatör değil. Ben de bu insanları ruhunu sattığını düşünüyorum. Bu dünyada rahat edelim, nasıl olsa Allah bağıilayıcıdır....Ölünce tövbe eder öteki dünyada da yerimizi garantileriz gibi mantık dışı bir olay sergilemektedirler. Bilgi güçtür. Masum işler dönmüyor çevremizde. Işığınız bol olsun.

Lady Gaganın fanatik hayranıyım. multimilyoner bir ailesi vardı. bellkide ailecek ruhlarını şeytana satmışlardır bilemiyorum. ama gaga ailesinin yardımı olmadan ünlü oldu. demekki oda şeytandan yardım almış...

desire

Kayıtlı Üye
Lady Gaganın fanatik hayranıyım. multimilyoner bir ailesi vardı. bellkide ailecek ruhlarını şeytana satmışlardır bilemiyorum. ama gaga ailesinin yardımı olmadan ünlü oldu. demekki oda şeytandan yardım almış...
Bu sitede de gösterildi gaga nın klipleri ve vermeye çalıştığı mesajlar. Diğer söylediğim çocuklar da ailelerinin yardımı olmadan ünlü ve zengin oldular. Olması gereken ailesi zengin iken ailesinin yardımı ile ve ZAMANLA biryerlere gelmesi değilmidir? Şeytan gençlerin beynini yine gençleri kullanarak avlıyor. Benim düşüncem bu...Kimseyi bağlamaz tabiki. Bilgi güçtür. Bunu şeytan bile söylemiştir. En sevmedikleri arasındadır bilgili insanlar. Çünkü zor kandırır veye kandıramaz.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bu sitede de gösterildi gaga nın klipleri ve vermeye çalıştığı mesajlar. Diğer söylediğim çocuklar da ailelerinin yardımı olmadan ünlü ve zengin oldular. Olması gereken ailesi zengin iken ailesinin yardımı ile ve ZAMANLA biryerlere gelmesi değilmidir? Şeytan gençlerin beynini yine gençleri kullanarak avlıyor. Benim düşüncem bu...Kimseyi bağlamaz tabiki. Bilgi güçtür. Bunu şeytan bile söylemiştir. En sevmedikleri arasındadır bilgili insanlar. Çünkü zor kandırır veye kandıramaz.

Bir çok ilumanite ünlüsü şeytani amaçlara hizmet ederler taptıkları şey odur zaten, böyle şeytanlarla iç içe bir oluşumun ünlüleri kullandığı bilinir bir çok üyelerini toplum önündeki saygın insanlardan seçerler.Masonluğu yaymak içindinleri yıpratmak için, şeytanda bu amaç doğrultusunda onlara yardım ediyor o bilinen sona doğru gidişi hızlandırmak için.Ve bu yolda yapılan anlaşmalar olduğunu düşünebiliriz evet bir çok ünlü şeytanla anlaşma yapmıştır.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Hakaret falan eden yok sadece bana iyi bi kurgu yazarı gibi geldiniz bu benim fikrim...

AJA

Elit Üye
Bir çok bilgiye sahip olup burada bilim kurgu yapmak komik olmazmıydı sayın BeIiaI ?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bir çok bilgiye sahip olup burada bilim kurgu yapmak komik olmazmıydı sayın BeIiaI ?
Bir çok bilgi dediğiniz şeylerin alayı forumlarda verilmekte çoğuda dizilerden esinlenip pc oyunu ticaretine dönüşmüş halde yakından takip ettiğimden her bilgiye gerçek gözüyle bakmıyorum ;)

desire

Kayıtlı Üye
Supernaturals dizisinin 2.Sezon 8.bölümünde şeytan ile pazarlık yapanların olduğu bir bölüm. Orda iyi kötü birşeyler anlatılıyor. İzlemek isteyen netten bulabilir. Linkini veremiyorum. Ama hiç iç açıcı değil. Sadece sinir bozucu...Anlaşma yapmaya değer mi? Kesinlikle hayır.:lurk5:

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
bazen bende bunu yapmak istiyorum (nasıl yapılacağını bilmiyorum tabi :D) ama para için değil..farklı bir güç için ama henüz hırslarımın ve nefsimin kölesi olmadım..inşallah da olmam!!

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Son bi haftadır şu anlaşmayı düşünüyodum gerçekten çok çok kararlıydım o kadar yazı okudum , o kadar yapma etme Berika bak sonun kötü olur şöyle böyle dediler yine kararlıydım yapmaya .
Ama gözüm artık o kadar kör oldu ki , bunu okuduktan sonra bile hala yapmayı düşünüyorum , bugün sabah vazgeçsem diye düşündüm ama sonra yok yine yapcm şöyle böyle dedim .
Bana ne olduğunu gerçekten bilmiyorum , aşk insanın gözünü bu dereceye kadar kör edebilir mi ?

S

SoNoL

Evet demon olsun diğer bazı varlıklar olsun mutlaka sizden birşeyler ister,bu çok sevdiğiniz bir yakınınızda olabilir.Çünkü bir takım istekler yaptırıldığı zaman var olan dengeyi bozmuş oluyorsunuz,bir şey verirken bozulan denge için oda birşey alır.Bu işlerle uğraşan daha doğrusu bu işlerden kazanç sağlayan kişilerin mutlaka başına geri dönüşümü olmayan birtakım kötü olaylar geldiğinde şahit oldum.çok dikkatli olunmalı ve bilinçsiz uygulamalardan kaçınılmalı.öyle burada verilen bazı tariflerle varlık daveti çokda sanıldığı kadar kolay ve ucuz olmaz.sanırım yaşı küçük üyeler daha meraklı ve bizlerinde daha dikkatli paylaşımlafr yapması gerektiği kanaatindeyim.teşekürler sabiha teyze örneğini verdiğiniz için...yüreğinize sağlık sevgi ve ışıkla kalın.

S

SoNoL

belial arkadaş bende tanık oldum helyusa' arkadaşımızın anlattığı gibi benzer bir olay birebir komşum yaşadı ve ben yanındaydım.oda orta yaşlarda bir hanımdı 55 fal bakıyor büyü benzeri işlerle uğraşıyordu transa geçtiğine kaç kez şahit oldum ve bir gece ansızın felç indi tam 36 gün yoğun bakımda kaldı..kurtuldu ama tüm vücudu felç oldu bu tam 6 yıl sürdü 2 yıl öncede vefat etti.o nedenle helyusa arkadaşı buradan herkesi uyardığı ve örnekleme verdiği için tebrik ediyorum.sevgiyle kalın.