sevgilimin beni aldatip aldatmadigini varlıklardan ya da medyumlardan öğrenebilmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bkirman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim bir sevgilim var yakında evlenmeyi düşünüyoruz hatta. ama ayrıntısını burda anlatmak istemediğim bir durum söz konusu. biraz şüphelerim var. eğer bu şüpheler doğruysa bunu metafizik yollarla öğrenebilir miyim. lütfen beni yadırgamayin. böyle bir duruma düştüğüme kesinlikle inanmazdım ama oldu. saygılarımla

janet

Kayıtlı Üye
İlişkiyi kuşku ve şüphe ile zehirlerseniz, o ilişkiden hayır gelmez. Öğrenince ne olacak ki? Kavga edip ayrılacaksınız, sonra barışmak için çaba sarfedip aylarca geri dönmesini bekleyeceksiniz. Eğer aldattıysa ve hala birlikteyseniz, demek ki seçim sizden yana yapılmış ve geçmişi geçmişte bırakmak lazım. Eğer aldatmadıysa, bu ilişkiyi mahfettiğiniz için de vicdan azabı duyacaksınız.

İlişkilerde bazen ufak kaçamaklar aslında temelini sağlamlaştırır. Çünkü aldatan kişi hayatındakinin önemini daha iyi kavrar, bilinçaltında kıyaslama yapar ve kaybetmemesi gerektiği fikrine dört elle sarılır.

Eğer bir beraberlikte sadece sizinle geçirilen zamana odaklanıp, siz onun yanında yokken ne yaptığını düşünüp ilişkiyi zehirlemezseniz, sağlam ve kalıcı bir beraberlik olur ve evliliğe gider.

bkirman

Kayıtlı Üye
teşekkürler janet...konuya farklı bir açı getirdin...bununla birlikte merak duygusu ağır basıyor....o yüzden böyle bir şeyin mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyorum...zira geçmişte sevgilisini aldatan birinin daha sonra aldatmayacağı ne malum?...bütün şüphelerimden arınmak istiyorum...bir de şunu söylemek isterim aldatmak affedilecek bir durum değildir...

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Sevgiliniz bir kalem ve sizde o kalemin silgisi . Silgi bitince kalem başka bir silgiye ihtiyaç duyacaktır yani sizi aldatmak isteyecektir ona daha fazla ilgi gösterin silgisinin bitmesine izin vermeyin Saygılar ...

janet

Kayıtlı Üye
teşekkürler janet...konuya farklı bir açı getirdin...bununla birlikte merak duygusu ağır basıyor....o yüzden böyle bir şeyin mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyorum...zira geçmişte sevgilisini aldatan birinin daha sonra aldatmayacağı ne malum?...bütün şüphelerimden arınmak istiyorum...bir de şunu söylemek isterim aldatmak affedilecek bir durum değildir...

Eğer başımız geçmişe dönük yürümeye çalışırsak, önümüzdeki taşları göremeyip tökezler ve düşeriz. Bu yaşıma kadar çok insanın aşk hayatına dokundum, ve şunu gördüm. Ünlü birinin sözü geldi aklıma, Ahmet Altan galiba (isim hatırlama özürlüyüm, pardon :D ) diyor ki bir kitabında: "Azizeyi fayşe yapar aşk, fayşeyi de Azize yapabilir."
Eğer onun vazgeçilmezi olursanız, o ömrü boyunca hep yanınızda olacaktır.
Bir ilişkide en önemli şey beklentilerin karşılanması. Onun aradığı, beklediği ne varsa, sizde mevcutsa eğer, Kazanova dahi olsa asla aldatmaz. Çünkü ona güvendiğinizi hisseder.
Bence sadece bu beraberliğin tadını çıkarın ve mutlu olun. Siz mutlu oldukça o da mutlu hissedecek ve aldatma gereği duymayacak. Şüphe ile atılan her adım ilişkinizi bir damla daha zehirler ve sonunda onarılamayacak kayıplara sebep olur.

:D Yıllardır yaptığım konuşmalardan birini daha yapıyormuş gibi hissettim :D

AJA

Elit Üye
Birinin tarafından aldatılıp seçimi bende yaptı diye düşünmek beni delirtir :) Bir söz vardır alışmış kudurmuştan beterdir.

Sevgili üyeye de cevabım şudur : hislerinizi inceleyin ve iyi bir takiple herşey ortaya çıkar.Yani medyuma yada fala bakarak öğrenmek hatalı sonuçler verebilir :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
kendisi size söylemediği sürece ya da kanıt olmadığı sürece bilemezsiniz diğer her şey ona İFTİRAYA girer.
şimdi sizi aldatmışsa bile size neden döndüğünüde bilemeyiz. ancak o bilebilir. ancak ondan doğruyu size söylerse bilebilirsiniz.
belki sizi aldattığı kişi onu istemedi oyüzden döndü belki sizi sevdiğini anladı döndü belki belki bir sürü şeyler düşünebiliriz ama hangisi bilemeyiz kendisi bilir.
şuan ne mi yapmalısınız? falcı medyumla değil bunlara göre hareket ederseniz karşınızdakine iftira atmış olursunuz. elinizde kanıt yoksa hiçbir şey diyemezsiniz hatta onu suçlayamazsınız bu iftira olur. kanıtınız yoksa ilişkinize devam ediceksiniz. bu aldatılma düşüncesinide kafanızdan atıcaksınız.
şuan aldatıldığınızı düşünmeniz kanıtsız bir şekilde ona iftira atmaya girer. umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

bkirman

Kayıtlı Üye
herkese teşekkürler ama benim yaşadıklarımı umarım yaşamassınız
sorumun cevabını bulamadım

estarabim

Kayıtlı Üye
Günaydın,
Acını, hissettiğin üzüntüyü öyle iyi anlıyorum ki...
Şu anda söylenecek tüm cümleler havada kalıyor. Demirden bir pençe boğazını sıkıp duruyor ve sana bir parça nefes, bir rengin ışıltısı, yaşama dair bir güzellik soluğu aldırmıyor.
Anlıyorum, çünkü tam bir yıl önce aynısını yaşadım.

Aklımdan, ruhumdan kuşkuyu uzak tutmaya çalıştım. Ona güvenmeye devam ettim. Her şey yolundaymış gibi davranırsam, her şey yolunda gider gibi geliyordu bana.

Bir gece sevgilimle otururken tarot falı bakmamı rica etti benden. Uzun zamandır bakmamıştım. Açtım kartları;
Kılıç sekizlisi, kılıç üçlüsü, yıkılan kule...
İnanamadım, fal altı üstü deyip geçtim. Ama içim içimi yedi. Daha sonra bir ilişki açılımı yaptım. Onu temsil eden sütunda benden başka bir kraliçe kartı daha vardı.

Neyse, zaman geçti. Ayrıldık. Aldatıldığımı gözümle görerek teyid etmek zorunda kaldım.

Sana tavsiyem, eğer bu konudaki şüphelerin yoğunsa, otur ve konuş. Gerçi, çoğunlukla inkar ederler. Ama sen yine de medenice olan yolu seç.
Bir de tarot aç ya da açtır.

Yule'den yardım alabilirsin bu konuda. Ben bakım rica etmiştim ve sonuçtan hayli memnun kaldım.

yelizbeler86

Kayıtlı Üye
bencede meraklanma iyi çünkü şuan bunu araştımasan evlenince yakalayınca daha üzüleceksin.... ve şimdiden tedbirini alman daha iyi olur...

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Arkadas bi soru sormus istedigi cevaptan baska hersey var. Kardesim eger supe duyuyosan istihare yapmani tavsiye ederim kesinlikle ise yariyor.

azdaka

Kayıtlı Üye
Bende aynı dertten yaknıyorum o kadar eminim ki aldattığına yada aldatmak için birini aradığına kanıtlamaya çalışıyorum bu bir his yada değil aldatmışsa beni kaybeder hepsi bu ne kadar emin olsamda ayrılamıyorum o ayrı ama kanıtlasam o zaman iş değişir eğer şüpheleniyosan medyumdan değil somut kanıtlardan yararlan...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Evet bulabilirsiniz,istediginiz medyuma sormaksa gidip sorun,uyelerimizin yorumlari tatmin etmiyorsa zaten bunu yapmak istiyorsunuz sadece onaylanma ihtiyaci istiyorsunuz demektir?Isinin ehli birini arastirin hakki neyse ne istiyorsa verin aldiginiz cevap sizi tatmin ederse ne ala.Sanirim aradiginiz cevap bu idi sorunuza gore?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...