Sevgilimden ayrıldım yardım

blasphemous

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgilimle ayrılalı 9 gün oldu bana geri dönmesini istiyorum ama neden ayrıldığımızı dahi bilmiyorum bana yardım edebilicek etkisini görmüş bi dua bilen biri yahut fal durugörü şu an yaşanan bi olayı bilebilecek yeteneği olan bana yardım edebilicek bi dua vericek bi şey söyleyebilicek birileri var mı

nuranee

Kayıtlı Üye
sor sevgiline ,sakince konuşun , Allah a dua et hayırlıysa verir :giggle:

karaca22

Kayıtlı Üye
1500 avro karşılıgında sizi barıştırabilirim. brad pit angeline juliden neden ayrılmıyor sanıyorsun.

blasphemous

Kayıtlı Üye
Eskiden burası her aradığını bulabildiğin herkesin birbirine yardım ettiği çok aktif bi siteydi yazan arkadaşlara teşekkürler ama sanırım eski popülerliğini yitirmiş ya da gerçekten değerli yetenekli ve yardım sever insanlar siteyi terk etmiş bilemedim

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
sen iyisin yine benımde yaklasık 1senelık ılıskım bıtelı 6ay oldu her allahın gunu hala stlaklıyorum

K_kop

Kayıtlı Üye
Ya Cami Ya Vedud bol bol oku. Falcilardan, buyuden uzak dur.
Bu sitede kișilerin uygulamalarina laf söylemek hiçbirimize dűșmez size inat gidip fal,tarot okumlari yapip bu kișiye üstüne üstlük iki kișiyide bağlayacağım bir birine iyi forumlar sevgiler.... ☘️ ? ☘️ ?

K_kop

Kayıtlı Üye
Bu tarz dünyevi șeylerde așk gibi gibi.Duru görü, fal Büyünün kulalanilmamasi gerektiğini düșünüyorum.Evren bizie hayirliyi sunar ișleyen çarka demir sokmayalim.Sağlicakla kalın dua edin o yeter.Hayirlisiyla tanrı verecektir...☘️ ? ☘️ ?

blasphemous

Kayıtlı Üye
Bu tarz dünyevi șeylerde așk gibi gibi.Duru görü, fal Büyünün kulalanilmamasi gerektiğini düșünüyorum.Evren bizie hayirliyi sunar ișleyen çarka demir sokmayalim.Sağlicakla kalın dua edin o yeter.Hayirlisiyla tanrı verecektir...☘️ ? ☘️ ?
Son bir iki gündür dediğinize geldim akışına bıraktım sadece kendi inancıma göre dua ediyorum o kadar çok teşekkürler cevabınız için

[XTR] Similar Threads