Sevdiğinin 8 Saate Kalmaz Koşarak Yanına gelmesi için

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sevdiğininin seni sevmesi ve aranda muhabbet ve aşk olması için aşağıdaki 4 işlemi eksiksiz yapmalısınız.
Çok etkili ve tesiri büyüktür.
1-(El.......)harflerin sayıları kadar yüzüne karşı oku:
2-tılsım ve duayı yaz (tlsm.....B...)ve suyunu içir.
3-tılsımı yaz (tlsm.......) eşiğine göm.
4-(Ya...........)yaz kırmızı bezle dik sol kolunda taşı.
Hepsini tamamladıktan sonra ara sıra sevdiğine görün 8 saate kalmaz Sana aşık olur.
tecrübe edilmiştir.
Not:Uygulama bazı cahil insanların elinde oyuncak olmaması için bilgi amaçlı verilmiştir.:sifone:

AJA

Elit Üye
Reçete iyi uslüb olmamış.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
:smash:Cahil insandan kasıt ? Efendim şu an bu bilgiyi bilmeyenler okuyup bilgilenmeye çalışıyor zaten.

xalpx

Kayıtlı Üye
Aja cahil insanların elinde oyuncak olmasın sözünden dem vurmuş ki bence haklıda.İradesi dışında bir insanı kendinize aşık edebileceğiniz bir uygulama paylaşmışsınız üstelik 8 saatte hemde koşa koşa !? Ardındanda böyle bir cümle kurmuşsunuz ve bence çok ironik.Zaten bu uygulamayla bir insanı tekrar söylüyorum iradesi dışında elinizde oyuncağa çevirmiş oluyorsunuz.Bunu yapan alim olsa ne yazar cahil olsa ne yazar.İlla bir cehallik kovalayacaksak cehaletin en büyük belirtisi bencilliktir ki bence bu çok bencilce bir uygulama.Şahsen normalde hiç ilgilenmeyeceğim bir insanın böyle bir şeyle beni kendine mahkum etmesini istemezdim.Hem zaten hangimiz isterki?

satelcom

Banlı Kullanıcı
Semiyail burası magazin forumu değil,HAVAS forumu.Böylesine eksik ve sansürlü konu açacaksanız hiç açmayın.Böyle sansürlü ve eksik konular formumuza yakışmıyor.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Formülü tam olarak verirsem insanların başkalarına haksız yere uygulama yapması kaçınılmazdır.Demek ki ben bazı şeyleri düşünerek ve site kurallarıda buna izin vermediği için konu bilgi amaçlı yazılmıştır.Hem site sahipleri ve hem ben konunun bilgi amaçlı verilmesinde aynı fikirde olduğumuzu düşünüyorum.Bazı ilimlerin sırlı olması yıllardan beri gelmektedir.Adı üstünde gizli ve sırlı ilimler yani herkeze verilmeyen saklı ilimlerdir.Bu ilimler herkese verilseydi senin gözünün üstünde niye kaşın var diye insanlar birbirlerini ortadan kaldırırlardı.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Burası sadece havas formu değildir.Burası Gizli Mabettir.demeliydiniz.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Formülü tam olarak verirsem insanların başkalarına haksız yere uygulama yapması kaçınılmazdır.Demek ki ben bazı şeyleri düşünerek ve site kurallarıda buna izin vermediği için konu bilgi amaçlı yazılmıştır.Hem site sahipleri ve hem ben konunun bilgi amaçlı verilmesinde aynı fikirde olduğumuzu düşünüyorum.Bazı ilimlerin sırlı olması yıllardan beri gelmektedir.Adı üstünde gizli ve sırlı ilimler yani herkeze verilmeyen saklı ilimlerdir.Bu ilimler herkese verilseydi senin gözünün üstünde niye kaşın var diye insanlar birbirlerini ortadan kaldırırlardı.
Tamamen saçma düşünceler.Konuda yazdığını okuyupta bilgilenen beri gelsin.Sansürlemek sadece kıskançlık sonucudur.Böyle konular açacağınıza hiç açmayın.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Madem amaç bilgi paylaşımı ben de merak ettiğimi sorayım.
8 saat sonra koşarak gelmekten kastettiğiniz ne? Ben şimdi okusam beni hatırlayıp
pijamayla atlayıp arabaya kapıma mı gelecek? Evimin yerini bilmiyorsa ne olur?

Bu 8 saat sonra gelmesi telefona, nete, skype a gelmesi şeklinde de olabilir mi?

Şahsen bana bu değil Kuranı hatmedip hediyesinde dilek olarak dilese dahi
bulunduğu şehre gitmem sevgilimin.
Belki aşkımdan kavrulurum da aileme desem izin vermezler.

Yani gelecek insan var gelemeyecek insan var.

Diyelim ki skype a geldi. Bu uygulama işe yaradı denebilir mi?

Kapıya gelme konusunda da, yok ya hiçbir türlü beceremedim. Aile karşısına çıkacak cesaret yok.

Tek yaşadıktan sonra da gelir gelmeye millet de, işte çirkin işlere gelir.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.Dream,Genelde sırlı ilimlerde zincirle bağlı olsa gelir seni bulur der.Ayrıca siz evimizi bilmiyorsa nasıl gelsin sorunuz güzel bir soru olmuş merak etmeyin o sizin evinizi kendi evi gibi bulur.Yapılan uygulamalarda çok tesirli olanı yapılırsa 8 saate kalmaz amacınıza ulaşabilirsiniz.Eğer ki bir insana çok fazla etki yaparsanız o insanın enerjisi kaldırmadığı zaman helak edersiniz.Mesala özellikle ateş ile yapılan büyülerde yaptığınız uygulama ateşte bekletilirken eğer ki 3 günden fazla bekletilirse o insanın zarar görmesi kaçınılmazdır.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Sn.Dream,Genelde sırlı ilimlerde zincirle bağlı olsa gelir seni bulur der.Ayrıca siz evimizi bilmiyorsa nasıl gelsin sorunuz güzel bir soru olmuş merak etmeyin o sizin evinizi kendi evi gibi bulur.Yapılan uygulamalarda çok tesirli olanı yapılırsa 8 saate kalmaz amacınıza ulaşabilirsiniz.Eğer ki bir insana çok fazla etki yaparsanız o insanın enerjisi kaldırmadığı zaman helak edersiniz.Mesala özellikle ateş ile yapılan büyülerde yaptığınız uygulama ateşte bekletilirken eğer ki 3 günden fazla bekletilirse o insanın zarar görmesi kaçınılmazdır.

O derece etkili yani. O halde gizli tarif olduğu iyi olur. Bende olsa şimdi annemler kocaya kaçtım sanıp
ömür boyu konuşmazdı benimle. Gitmek sorun de işte arkada kalanlara sorun.
Veya evli birisine yaparsak bırakır gelir yani.

Aslında karşı tarafa yapabilsem çok iyi olurdu.
Tabi anne babama ne diyeceğim. Delinin biri sahura gelmiş. İki yemek verelim yazıktır :D:D

satelcom

Banlı Kullanıcı
Eksik ve sansürlü konulardan kim ne öğrenmiş?Forumu magazin forumuna çevirmeyin lütfen.Yoksa maksadınız özel mesajla celb yaptıracak müteri avlamakmı?Bir şeyi paylaşacaksanız doğru dürüst tam ve eksilsiz paylaşın.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
satelcom,sözlerinize dikkat edin.Yazdıklarınız hakaret içeriğine sahip.Bir daha bu tür saygısız davranış yapmayın.Benim açtığım konuların sansürlü olması site kuralları gereğidir.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Açtığım konulara saygı göstermeyen ve haddini aşıp şahsıma hakaret etmeye başlayan insanların özellikle satelcam adındaki üyenin davranışları çok incitici olması nedeniyle hem konularımı okumasınlar ve hemde bu tür insanların forumu kirlettiğini düşünerek yönetimden böyle insanların yorumlarına dur demesini arz ederim.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ya ben birşeyi çok merak ettim. Bu son soru.
Adını biliyorum. Anne adını biliyorum. İnternetten birisi mesela bu siteden olsun.
Sevdiğim de yok maksat egomu tatmin etmek. Kalktım yaptım gelir mi?

Veya mesela ünlü bir insan var. Bilgilerine ulaşmak.
Yani yapsak gelir mi? O tarz bir kişiyi getirin. O durumda siz de meşhur olun.
Adınız meşhur bilmem ne hoca olarak çıkar.
Sorarlarsa aman para sıkıntısı çekiyordum. Çok zorda kaldım denilir.

Bu zamanda özellikle facebook, twitter gibi yerler varken hiçbirimiz güvende değiliz değil mi?

enesuynk

Kayıtlı Üye
bence bu tip konular hiç açılmamalı hayır düşünüyorum açıkça formül verilse bir dert verilmese bir işe yaramayacak bir dert yani baştan sona mantıksız geldi :sifone:

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Büyü her insana tutmaz.Büyü yaptığınız insanın büyüyü üzerine çekmesi için o insanda bazı kapıların açık olması gerekir ki,büyüde o kapıdan içeri girip o kişiye misafir olabilsin.Sizi bilmeyen bir insanda olsa eninde sonunda sizi bulur.Ayrıca şu önemli bilgiyide vermek istiyorum.Büyü yaptığınız insanın en az 40 gün içinde çekilmiş fotoğrafı olması gerekir ki tesirli olsun.Büyünün en tesirlisi istediğin kişiye yedirme ve içirme şeklidir.Onun için içiniz rahat olsun ve ALLAH sizi korudukça ve kapılar kapalıysa kim ne yaparsa yapsın tutmaz.