Semboller ve Şekillerden Anlayanlar Buyursun

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tisan alfabesi ile Yazılmış sessiz harfler bir kaç anlama geldiği için tam çıkaramadım nekay mibay nikay ilk kelime ikinci kelime nolo molo nulu mulu molu nolu gibi anlamlara geliyor . Kblan mantları değil. Tisan birleşik yazıldığında bu şekilde yazılmaz. Tek başına bu şekilde yazılmaz. Mürekkebi bu değil kısaca biri bir yerden bu Yazıyı bulmuş yanlış Yazmış.

Aaaaaaaa tamam buldum soldan sağa Yazmış ölüm yakın yazıyor. Yanlış Yazılmış ama kim verdi ise size bunu çok fena.bu bir işe yaramaz ama bunu yapan ya durmazsa

han__ozan

Banlı Kullanıcı
kardeş..bu bildiğin büyü..eski özel bi büyü..sevdiğini kendine köle yapmak için kullanılır hatırladığım kadarıyla..yanlışta biliyo olabilirim..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Eski bir Büyü değil kblan 20 senelik bir sistem bile değil. Aşk ile uzaktan yakından alakası yok. Majikal bir çalışma bile değil zira Saçma sapan şekilde Hatalı yapılmış

han__ozan

Banlı Kullanıcı
doğrudur ama o Türkiye de 20 senelik..ilk çalışmalar 1. eliazbeth majisyenlerden dr johm de nin bazı çalışmaları ayrıca blavatsky dizayn adlı kitabında daha bi sürü sayamadığım seerde bi çok benzerlikleri olan eski bir büyüdür bu sizin dediğiniz türkiye de yeni yeni çıktı bülent kısa tarafından bazı uygulamaları var..zaten iyi bir majisyen bu uygulamayı arapça değil ibranice yapar bildiğim kadarıyla ama siz daha iyi bilirsiniz....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Siz fazla karıştırdınız Dr john dee alakası bile yok. Tisan İbranice ile değil Arapça ile birlikte kullanılabilir tabi ilk kat çalışmaları. Tabi burda bir çalışma yok . Sağdan sola yazılması gerekir ve birleşik yazıldığında hece sistemi ile yazılır. Her kat çalışmasının Şekli farklıdır. Eksik bile diyemeyeceğim buna bir bir şey yok ve olan iki kelimede tamamen yanlış Yazılmış.

hayatiiyasaa

Kayıtlı Üye
Tisan alfabesi ile Yazılmış sessiz harfler bir kaç anlama geldiği için tam çıkaramadım nekay mibay nikay ilk kelime ikinci kelime nolo molo nulu mulu molu nolu gibi anlamlara geliyor . Kblan mantları değil. Tisan birleşik yazıldığında bu şekilde yazılmaz. Tek başına bu şekilde yazılmaz. Mürekkebi bu değil kısaca biri bir yerden bu Yazıyı bulmuş yanlış Yazmış.

Aaaaaaaa tamam buldum soldan sağa Yazmış ölüm yakın yazıyor. Yanlış Yazılmış ama kim verdi ise size bunu çok fena.bu bir işe yaramaz ama bunu yapan ya durmazsa

Nasıl imha edeyim peki

fransula

Kayıtlı Üye
Etrafınızdaki insanlara da dikkat edin. Büyü niteliği yok fakat biri sizden ölmenizi isteyecek kadar nefret ediyor sanırım.

augury

Kayıtlı Üye
İmha etmeseniz bile bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Lakin bunu size yapan daha doğrusu yaptığını düşünen bir insan sizin için hiç iyi düşünmüyor. Ona dikkat edin, herkese de bu gördüğünüz şeyi göstermeyin, yanlışlığından söz etmeyin.

mucahit_X

Kayıtlı Üye
Vaybe ne kadar ilginç insanların bu tutumu nefret için yapmakdıkları kalmıyor çevremizde ne adar adi kahpe dölü varsa meydanlarda çok yazık acaba banada büyü yaptıran varmıdır