Satanist'lik Ve Yaşadıklarım. Yarı İblis Yarı İnsan Olduğum ve Olan Biten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

repece

Kayıtlı Üye
Eğer anlattıkların doğruysa bazı seçimleri kendin yapmışsın.Yani düşüp dizlerini kanatmak istemişsin onuda başarmışsın.Ama başka bir taraftan düşününcede kurtulmak istiyorsun, tam bir musallat durumunu çağrıştırıyor.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Şu kadarını söyleyebilirim, yüzümde sadece muzip bir gülümsemeyle okudum yazdıklarınızı. Yaşınızın kaç olduğunu bilmiyorum ama ortalama olarak tahmin edebiliyorum. "Şeytanla antlaşma yapmak" adı altında geçen her şey yalandır, kendi tespitim. Ben de zamanında bu işlerle uğraştım, rüyalar gördüm vesaire. Ama size en içtenliğimle söylüyorum ki bu düpedüz ergenlik. Hayatımın en iğrenç dönemi ergenlik dönemimdi ve ben de "şeytanla antlaşma" yapmıştım(o zaman ki bana soracak olursanız) Gerçekten yok öyle bir şey. Neler neler yapmadım, inanamazsınız. Ama bir süre ara verdim kendime. Bakın, kendime ara verdim diyorum. Bu halinizden önce bir uzaklaşın. O kadar uzun zamanımı Satanizm ile ilgilenerek geçiriyorum ki. Makaleler, kütüphaneler, kitaplar vs. Ama sadece araştırıyorum. Ve söyleyebileceğim en kesin şey kesinlikle ortada bir antlaşma olmadığıdır. Kabul edilebilirsiniz ancak. Geri dönüşü olmayan yemini eder ve kabul edilirsiniz. Bu size kötü şeyler yapmaz, herhangi bir dine mensup gibi yaşarsınız. Bilgili olmalısınız bu konuda, black metal Lucifer'ı anlatmaz. Kötülüğü över. Satanizm kötülük değildir. Satanizm bir inançtır. Ve şunu da belirtmem gerekiyor, 11 yıldır oradan buradan topladığım bir metal müzik arşivim var. 3 yaşındayken ailem beni metal konserlerine götürürdü, lütfen bir müzik dalını bu işe sokacak kadar ergen olmayın. Geçti artık bunlar. Lakin bakıyorum ki sizden geçmemiş. Umarım en yakın zamanda geçer. Sadece biraz uzaklaşın kendinizden ve uzaktan bakın hayata. İnceleyin, huzurunuzu geri kazanın. Ya da yaşınızın bu huzura erişebilecek kadar olgun olmasını bekleyin. İnanın, yaşanmışlık çok önemli. Araştırma yapın, öğrenin, sorun, cevap verin, meditasyon yapın hatta. Huzurunuz yoksa, başaramazsınız. Yaşınız, lütfen bunu dikkate alın. Sevgilerle.

candokia

Kayıtlı Üye
hikaye çok gerçekçi gelmedi bir yorum bulamıyorum üzgünüm fakat şeytanla neden anlaşmaya girdiğinizi bir türlü anlamadım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Belki alay etmek için yazmış, belki yardım alması gerekiyor. Bilemem, bilmeden emin olnadanda kesin yargılara varmam. Yapılan bazı yorumlar cidden çok onur kırıcı. Dışardan okurken ben bile rahatsızlık duydum. Kendimin duymak istemeyeceği şeyleri başkalarına söylemem. Haksız mıyım yani?
Onur kırmak gibi davranışlar elbette tasvip edilecek şeyler değil.
Bir de şu yönü var, sen halk içine çıplak çıktın diye seni taşlamaları ne kadar gereksizse, çıplak çıkanı uyarmamak da kaosa götürür. Tamam herkes kendinden sorumludur da bazı şeyler de ince çizgilerle bir birinden ayrıdır. Denge sağlamalı bazen.

AJA

Elit Üye
Lütfen yorum yaparken daha dikkatli olun.Saçma yada komik buluyorsanız dokunmayın konuya bizde değerlendirelim .Yada konudan rahatsız olduysanız şikayet butonunu kullanınız.
Konuda yorumların bazılarıda kendini aşmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...