Sarkaç ve etrafımdaki varlık ile ilgili sorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dansedenwu

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Bir kaç yıl önce sarkaç kullanımı ile ilgili bir makale okumuştum ve doğal taşa enerji yükleyerek usulüne uygun kullanmaya başladım. Sonra herhangi bir tespih kolye hatta sallanabilecek herhangi bir eşyayı da sarkaç olarak kullanabildiğimi farkettim. Soru soruyorum cevap veriyor. Cevaplar yanlış bu arada kesin doğru diye bir durum yok benim zihnimden geçenlere göre geliyor cevap..Şimdi esasında ben bu durumun etrafımda olan bir varlıktan kaynaklandığını düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Arada bazen evde silüetler görüyorum ama göz yanılması gibi. Rüyalarımsa ayrı bir konu sanki bir taraftan korunuyorum bir taraftan korkutuluyorum. Bu arada bir de küçükken yapılmış muskam var bir falcı "görmeyeyim" diye oldugunu söylemişti. Şimdi sizce yakınımda bir varlık var mıdır, varsa zararlı mıdır ne dersiniz?

augury

Kayıtlı Üye
Etrafta o kadar çok parazit varki. Uyanık bir tanesi kalkıp sorulara cevap verebiliyor bazen. Ama benim düşüncem sizin ne hissettiğiniz?
Eğer huzurlu, mutlu hissediyorsanız ve içinizde endişeye yer yoksa koruyucu meleğinizle irtibata geçmiş olabilirsiniz. Açık açık sorun; koruyucu meleğim misin? Cin misin? Ruh musun? vb. Sürekli aynı soruları tekrarlamayın ama çelişki yakalarsanız eğer daha dikkatli olun derim.

Ek olarak; eğer koruyucu meleğiniz ise cevapları kulağınıza fısıldarken duyabiliyorsunuz.

Bu arada neyi kulanıyorsunuz sarkaç olarak? Sadece merak ettim :)

AJA

Elit Üye
Şüphe duyarken endişeleniyorsanız bu genelde parazit varlık oluyor.Yüksek benliğiniz cevap veriyordur yani yine sizde ki ''ben'' . Bende kullanıyordum ve iş sarpa sarınca bıraktım.Bana göre kehenat için kullanılmaması gerekir.Çakra blokajlarını yada fiziksel rahatsızlıkları tespit etmek için daha iyi buluyorum.

İyi forumlar. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Buna yakın bi çalışmada bende zihnimden geçen cevapları aldım.Daha doğrusu almışım diyeyim.Çünkü şimdi anlıyorum yanılgıyı.O zaman mantıklı ve doğru gelmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...