şahmeran duasını okuyup olumlu sonuç alan varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buyukaci

Kayıtlı Üye
Sorumu mazur gorun pek bilgim yok boyle konularda kucuk bi arastirma yaptim ama pek bilgi bulamadim aranizda yapipta olumlu sonuc alan varmi?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konularda konuşulmaz,Sonuç alan varsa bile çıkıp size sonuç aldım demez.Bu şahmeran duasının tutup tutmayacağıda ayrı bir mesele
çünki büyü uygulamaları gizli tutulur kişilerin eline vermez,ancak bu uygulamayı bilen kişi kendisine başvuran kişi için yapabilir
ama günümüzde şahmeran dua'sının girmediği ev dolaşmadığı el kalmadı şu durumda şahmeran duasını okuyup sonuç alan varsa bile öyle sanıyorum ki kendi enerjisini farketmeden kullanarak yapmıştır.
Ama genede ne olur ne olmaz tam bilgi sahibi olmadan bu duayı okumayın mesela genelde 40 gün devamlı okunması gerekir ve bu konuda bir uyarı yapılır o 40 gün içinde okuyan ağır imtihanlardan geçer bazen kaza bela ile karşılaşır ve 40 gün dolmadan okumayı bırakırsa başına biraz felaketler gelirmiş.

buyukaci

Kayıtlı Üye
Ben sevdiğim için okucaktım 3 gun boyunca gunde 61 kere yaziyodu orda normalde 40 gunmu okunmasi gerekir? Bide okurken enerjimi nasil kullanmaliyim saatleri varmis galiba ama ben bulamadim :/

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Enerji kullanmak ap ayrı bir sanat bu kelimelerle anlatılmaz ancak öğrenilir.

Sevgilinizi geri kazanmak hevesiyle bu işe bulaşmak istiyorsunuz ancak bukadar hazırlıksız olarak pişman olacağınız sonuçlar yaşarsınız
iyisimi başınıza bir iş almadan vazgeçin bundan hem bir büyü yapsanız bile kaderinizde olmayan birisini size getiremezsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...