şah ve şahın ordusu bilgisi olanlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AğLan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar şah ve şahın ordusu 3boyutun varlıkları olanların özelikleri ne bilgisi olan varmı bilgisi olanlar bilgilendirirlerse sevinirim

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Şah ve Şahın Torunları Vardır Aileleri Orduları Mevcut Fakat Ne için soruyorsun bunu bana acıklarsan yardımcı olabilirim

AğLan

Kayıtlı Üye
Şah ve Şahın Torunları Vardır Aileleri Orduları Mevcut Fakat Ne için soruyorsun bunu bana acıklarsan yardımcı olabilirim
3boyunta sözü geçermi özelikleri nedir yetenekleri merak ettim bilginiz varsa şah yaşıyor hala duydum kadarıyla neden sorduğum konusu merak başka bişey deil arkadaşlar

Sasdad

Kayıtlı Üye
Sitede böyle konular ve Bilgili insanlar görmek güzel cin-şeytan meraklısı ergenlerin açtığı konularve enerji ışık aura muhabbetleri çok gereksiz ve sıkıcı oluyordu.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Hangi Şah ? Cin beyleri vardır,cinlerin en üstünleri padişahları vardır.Bizdeki valiler,başbakanlar gibi yani bunu biliyorsundur.Eski insanlar padişahları falan kendileri uydurdular,hiç bir cin önderi kendisine padişah,sultan diye hitap ettirmez.

Ordunun cinler aleminde bir önemi yoktur.Önemli olan çalıştığın insan sayısı ve enerji gücüdür.Cinler aleminde barış yoktur,hep savaş vardır.Bunlar din savaşı değil,çıkar savaşıdır.Şeytani cin liderleri,şeytani cin liderleriyle savaşır.Nasıl diye soracaksın.

Şimdi farz et ben bir şeytani bir cinle çalışıyorum,bir büyü yaptım,büyüyü yaptığım kişi de gitti başka bir şeytani cin ile çalışan büyücüye bu büyüyü bozdurdu.Bana saldırıda bulundu böylelikle.Çünkü büyüyle birlikte bulunan varlık benim elemanımdı.

Bende şeytani cinlerimle o büyücüye saldırırım.O büyücünün arkasında güçlü bir şeytani ifrit vs.varsa ondan yardım ister.Şeytani ifrit kazanacağından eminse yardım eder,değilse geri çekilir ya da benim ortağım olur.Büyücüye gelince ya felç olur ya delirir.Ardında bıraktığı bu işleri bilen oğlu veya kızı varsa ona da saldırılır.O da etkisiz hale getirilir.İleride başıma bela olmaması için.

Benim cinleriyle çalıştığım önderin yani şahın,kralın ordusuna birisi savaş açarsa ve kral yenilirse,arada bende kaynarım.Taraf değiştirme yok,ölümle burun buruna yaşıyorsun.Ordu dediğin de 100 bin 200 bin kişi olmak zorunda değil,1000 kişide bir ordudur.Önemli olan bu cinlerin ne kadar sadık ve güçlü olduğudur.Cin liderinin oğulları vardır,kızları vardır.Eğer cin liderinin kızıyla veya oğluyla evliysen ve bir saldırıya uğrarsan,karşı taraf sizden güçlüyse cin lideri sesini çıkarmaz.Sonuç olarak yatalak olursun yani.Kimin kimi yeneceği belli değil bu alemde,süpergüç yok.

Büyük padişah yok.Küçük bir bey,bir padişahı yenebilir.

AğLan

Kayıtlı Üye
Sitede böyle konular ve Bilgili insanlar görmek güzel cin-şeytan meraklısı ergenlerin açtığı konularve enerji ışık aura muhabbetleri çok gereksiz ve sıkıcı oluyordu.
çözümü çok basit girip okumayın veya varsa aldırış etmeyin çıkıp gidin okonudan başkasının da canını sıkmamış olursunuz merak etti şeyleri sorar herkez forumda buna izin veriliyor cevap vermek isteyenler veriyor vermeyenler vermez ergenler fln lafı kulanıyonuz şuhna siz o lafta dediniz duruma düşmüşsünüz olgunlaşmanız dileğiyle iyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...