rüyaya daldırıp.... lütfen acil yorum:(

glfm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun süredir bunu yaşıyorum, bir varlığın dokunma gibi temasları var üzerimde. Artık alıştım daha önce halimi bir çok buna benzer konuların için paylaştım, ama dün gece neye uğradığımı anlamış değilim genellikle sırt üstü yattığım zaman musallat daha fazla oluyor, hatta uykum yoksa bile anında uykumu getiriyor, bir ağırlık çöküyor. Rüyada biri beni öpüyor. Ama işin tuhaf yanı ben bunu hissettim. Uyanmaya çalıştım, haykırışlarım rüyada resmen çok beter bir ağırlık kımıldayamıyorum, ama inliyorum. Beni fena halde taciz ediyor, özellikle göğüs bölgem; biri sanki içine çekiyor. Sizce bu ne? Bu konuda acil tavsiyeye ihtiyacım var. Bu sefer zor nefes aldım ve baskısından kurtuldum. :eek:fftopic:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kontrol etmek gerekiyor, varlıksal mı psikolojik mi, ikisi birden mi vs. vs. bilmeden yorum yapmak yararlı olmayacaktır.

anatolia 27

Kayıtlı Üye
Banada bir kac kez oldu dedigin gibi ben tavsiye üzerine yorganima cataliigne taktim ve simdi gayet rahatim ,psikolojikmi bilmiyorum ama catali igneyi unutup takmadigimida yine oluyor, biri yardimci olsa sevinirim.

XTX

Kayıtlı Üye
Aynen bende her gece bu durumu yaşıyorum, geçmiş olsun. Birde mümkünse sırtüstü yatmamaya dikkat edin..

Voy

Kayıtlı Üye
Herkesin bu anlamda sorunu farklı olabilir.kimi zaman psikolojik,kimi zaman bedensel Kişilere ait detaylı bilgiler olmadan bu konuda tavsiyeler yerini bulmayacaktır.

glfm

Kayıtlı Üye
Benim durumumda olan arkadaşlar var aynı belirtiler. Ben durumu paylaşmak istedim ayrıntılı ki, ufak da olsa durumu bir çok kişi tarafından anlamaya, anlaşılmaya çalışmak. Bu arada çatal iğne bende 1 haftadır taktım ama yorganıma çarşaf biraz büyük geldiği için. Farkında olmadan yaptığım şeyin faydasımı var yoksa?

KENT

Kayıtlı Üye
Açıkçası bu durum rüya değil ve yorumlanmasıda benim konum değil, ben de kendi deneyimlere dayanarak yüzüstü yatmayın ve üstünüzde mutlaka ne kadar sıcak olursa olsun bir örtü bulunsun derim. Tabii bunu söylemiş olmam uyguladığınızda tekrar olmayacağı anlamına gelmez, kişiden kişiye farklılık gösterir. Bende işe yaradı. Sağlıkla kalın...