Rüyamı yorumlar mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba, ben neredeyse sürekli hep bu tür rüyalar görüyorum ve artık bana sıkıntı vermeye başladı, sosyal hayatımı da olumsuz etkiliyor. Bir tane örnek vermek gerekirse: Rüyamda okuldaydık ve en yakın arkadaşımla aynı sırada oturuyorduk. Daha sonra sevdiğim erkek geldi ve aramıza oturdu. Ben onun omzuna falan yattım, sonrasında sıralar birden ayrıldı ve sevdiğim çocukla en yakın arkadaşım beraber oturdular, birbirlerine aşkla baktılar, sarıldılar falan. Bense onlardan ayrı bir şekilde onların arkalarındaydım. Öylece izledim onları. Ders bitti ve ben en yakın arkadaşımı tehdit ettim falan. Gerisini hatırlamıyorum, sizden yardım istiyorum. Hep ikisini görüyorum. Lütfen yardımcı olun, teşekkürler.

hayatiiyasaa

Kayıtlı Üye
Psikolojik olma ihtimali yüksek bence. Bilinçaltında arkadaşını kıskanıyorsundur belki ya da sevdiğin erkeğe güven duymuyorsundur.

augury

Kayıtlı Üye
Gün içerisinde yaşadığın kıskançlıklar ya da kaybetme korkusu, geceleri rüyanda seni huzursuz eder. Bu oldukça normaldir. Ancak bahsettiğin üzere bu tarz rüyalarda ikisini sıkça görmen dikkatli olman yönünde bir uyarı da olabilir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rüyada okulda olmak ve öğrenci olmak en sık görülen ruyalardandır,tıpkı bir yere geç kalmak,uçmak,toplum içinde çıplak kalmak gibi..
Stresli bir döneminizdesiniz sanırım,bundan kaynaklı olabilir,rüyanız hayır olsun.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Gün içerisinde yaşadığın kıskançlıklar ya da kaybetme korkusu, geceleri rüyanda seni huzursuz eder. Bu oldukça normaldir. Ancak bahsettiğin üzere bu tarz rüyalarda ikisini sıkça görmen dikkatli olman yönünde bir uyarı da olabilir.

Cevap için teşekkür ederim. Kesinlikle neredeyse her gün ikisini görüyorum ve rüyalarımın çoğu çıkıyor. Dikkatli olmak derken böyle bir şey olabilir mi? Ben aralarında oluşan enerjiyi hissettim gerçek hayatta, belki de endişeden ibarettir bilmiyorum ama beni rahatsız ediyor bu durum, hem gerçekte hem de rüyada.

augury

Kayıtlı Üye
İnsan ne düşünürse o olur.
O yüzden sana tavsiyem egonu sustur ve sadece kalbini dinle.
Beynindeki olumsuzlukları sil ve düşünme.

Mylob

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben de rüyamı yazsam biri yorumlar mı acaba? merak ediyorum ^^

aramızın bozuk olduğu sevgilimleyiz, dışarı bir yerde, üzerinde beyaz bir tişört var. kaldırım gibi bir yere oturmaya çalışıyoruz ama aralıklarla hayvan pisliği var. o otursa ben oturamıyorum, yani iki kişi yan yana oturamayacak kadar dar oluyor. önce ben oturamıyorum, daha sonra ayağa kalkıp biraz gezindikten sonra -buraları tam net hatırlayamıyorum- oturuyoruz aynı yere ama ben nasıl yer bulduğunu anlamaya çalışıyorum. bir bakıyorum ki tişörtüne bulaşmış pislik. hadi kalk bak bulaştı üstüne dedim. arkamı dönüyorum, tişörtünü ütülemek için yer açıyorum, bir bakıyorum ki tertemiz yıkamış getirmiş bana. kokluyorum hiç bir koku yok. alıp ütüledim hemen ama çok şaşırdım nasıl yıkadı diye.

fransula

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben de rüyamı yazsam biri yorumlar mı acaba? merak ediyorum ^^

aramızın bozuk olduğu sevgilimleyiz, dışarı bir yerde, üzerinde beyaz bir tişört var. kaldırım gibi bir yere oturmaya çalışıyoruz ama aralıklarla hayvan pisliği var. o otursa ben oturamıyorum, yani iki kişi yan yana oturamayacak kadar dar oluyor. önce ben oturamıyorum, daha sonra ayağa kalkıp biraz gezindikten sonra -buraları tam net hatırlayamıyorum- oturuyoruz aynı yere ama ben nasıl yer bulduğunu anlamaya çalışıyorum. bir bakıyorum ki tişörtüne bulaşmış pislik. hadi kalk bak bulaştı üstüne dedim. arkamı dönüyorum, tişörtünü ütülemek için yer açıyorum, bir bakıyorum ki tertemiz yıkamış getirmiş bana. kokluyorum hiç bir koku yok. alıp ütüledim hemen ama çok şaşırdım nasıl yıkadı diye.

Birileri aranızı bozmak sizi birbirinizden uzaklaştırmak için sevdiğiniz kişiye iftira atmış olabilir. Ama sevgiliniz kendini aklayıp size ispat edecek suçsuz olduğunu. Etrafınızdaki düşmanlara dikkat edin... Hayırlara çıksın inşallah.

Bu&Re

Kayıtlı Üye
Merhaba. Bendr rüyamı anlatmak istiyorum. Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Öncelikle benim bir sevdiğim erkek var tam 1,5 yıldır karşılıksız seviyorum ve kendiside bunu biliyor. Yattım kalktım dua ettim hep ama birşeyler engel oluyor neyse rüyama geçeyim. Dün gece gördüm ve aklımda yoktu o kişi. Rüyamda beraat kandiliymiş ( gerçi onada 2 gün kaldı) ben yüksek bir binanın damındayım ve çok kalabalık herkes mutlu herkes zikir halinde ve ben bir anda sevdiğim adamı annemle konuşurken görüyorum ve çok şaşırıyorum sonra o biyere gidiyor aradan birkaç dakika geçiyor bende başka yere gidiyorum giderken aniden karşılaşıyoruz dip dibeyiz benim üzerimde beyaz bir bluz var ondada gri tonlarında gömlek ve hiç konuşmuyoruz sonra uyanıyorum. Rüyam bu şekilde arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...