Rüyamda ne zaman öleceğim söylendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Paranormaljoe

Kayıtlı Üye
aslında her ne kadar bu forumda olsamda paranormal olaylarla pek ilgilenmem tek ilgilendiğim şeyler maji duaları
fakat son günlerde gördüğüm değişik rüyalar dikkatimi çekince bu başlığı açmak istedim
mesela bir tane yaşadığım olayı burada anlatmıştım> http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=37053&p=252440#post252440
neyse rüyaya geçiyorum
rüyamda bir tane bedensiz varlıkla konuştum bir şeyler konuştuk fakat ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum bana bundan üç yıl sonra öleceğimi söyledi yada kendinin öldüreceği rüyamda zehirlenerek ölüyordum iç organlarım fılan telef oluyordu beni korkatanda buydu
onla anlaşma yaptık üç yıl kadar iyi bir hayat sürecektim ondan sonra ölecektim aslında rüyaları pek önemsemem ve saçma bulurum
ama üst üste bu cins rüyaları görünce anlatmak istedim herkese iyi günler.

furkan2626

Kayıtlı Üye
Dostum Lucid Olabilir Yatmadan Önce 7 Kere Ayetel Kursi Oku 3 Kere Nas 3 Kere Felak 3 Kerede Fatiha Sureini Okumanı Yatmadan Önce Etrafına Üfleyip Yatmanı Tavsiye Ederim Emin Olabilirsin ki Görmiceksin Öyle Bir Rüya.... :D

calosa

Banlı Kullanıcı
Onları Yanlıslıkla Cagırmıs Olabilirsin Veya Ailelerine Zarar Vermis Olabilirsin Maglum Cinler Cok Yalancıdır Ve İnsanlarla Dalga Gecmeyi Severler

dexter

Elit Üye
Sitemizde rüya yorumu yasaktır, konunuz yoruma açık bir anlatıma sahip olduğu için güvenliğiniz açısından konuyu kapatıyorum.
İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...