Rüyada Din Değiştirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutsalay

Kayıtlı Üye
Bu gece oldukça ilginç bir rüya gördüm. Yıllar önce de diğer dinlerin senteziymiş, diyaloguymuş gibi rüyalar görmüştüm. Ancak bu gece rüyamda dershaneden arkadaşımın ve ailemin (yanlış hatırlamıyorsam Yehova'nın Şahitleri veya New Age akımına bağlı bir din) din değiştirmeye meğilli olduğunu, bu dine geçmeye karar verdiklerini ve sonra bunu bana da söylediklerini gördüm. Ben ilk duyduğumda fazlasıyla şaşırdım elbette, özellikle ailemin din değiştireceğini düşünmüyordum. Kendi kafamda ikilemlerde kaldım, bir yanım bu dini merak ederken diğer yanım da cesaret edemedi değiştirmeye dinimi. Hatta rüyanın bir yerinde annemlerin din değiştirmelerine karşı çıkarak Allahuekber gibi kelimeler dediğimi de hatırlıyorum. Ama yine de rüyanın bütününde din değiştirmelerine bütünüyle karşı değildim, bir yandan ben de merak ediyor ikilimde kalıyordum. En son bu dini daha iyi öğrenmek için ailemle birlikte onların mabedine (kilise miydi neydi bilmiyorum) giderken rüyam bitti.

Evet arkadaşlar, anlattığım gibi rüyada din değiştirdiğini görmek neye delalet eder, yardımlarınızı bekliyorum.

Keira

Moderator
Bu aralar bu konular üzerine araştırmalar yaptınız mı? Etkilenmiş olabilirsiniz.

kutsalay

Kayıtlı Üye
Hiç araştırma da yapmadım aslında, haberci rüya olabilir diye burada başlık açma gereksinimi duydum. Ancak 1-2 hafta önce aklıma nereden geldiyse Heavens Gate tarikatı gelmişti, belki bilinçaltım oradan bi bağlantı kurmuş olabilir..

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Rüyada din değiştirmek görmek, zorlukların sonrasında umduğu beceriye, zamanla elde ettiği toplu kazanca, uğraşlarının sonunda hak ettiği daha iyi kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu ganimete tabir edilir, Farklı durumlarda da rüyanız: din değiştirmek görmek, zahmetle özlediği onura, zorlanarak hak edilen sevince, sıkıntıları aşarak kazandığı toplu paraya, umudunu kestikten sonra umduğu toplu paraya, verdiği sözüne sadık durulacağına, zorlukları aşarak ulaştığı büyük güce tabir edilir

Rüyada din değiştirmek görmek ne manaya gelir, Olumsuz tabir olarak: manevi külfeti bulunan bir kimseden uzaklaşmaya, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, eğitimsiz bir amire, sıkıntılarının sonunda ulaştığı servete, çektiği zorlukların sonunda umduğu onura, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği toplu kazanca tabir edilir

Rüyada din değiştirmek görmek tabiri, Rüya tefsircisi Kesîr e göre ise, manevi yükü olan tanıdığından uzaklaşmaya, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu müjdeye, parasal külfeti bulunan kimseden uzaklaşılacağına, saklanan sırların meydana döküleceğine, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği daha çok kazanca manasına gelir..
Alıntı

4

43887

Hiç araştırma da yapmadım aslında, haberci rüya olabilir diye burada başlık açma gereksinimi duydum. Ancak 1-2 hafta önce aklıma nereden geldiyse Heavens Gate tarikatı gelmişti, belki bilinçaltım oradan bi bağlantı kurmuş olabilir..

Eğer öyle bir durum yaşadıysanız büyük ihtimal bilinçaltı olabilir.Haberci bir rüya ise zaten belli bir zaman sonra işaretini alırsınız. Birkaç kere bende din değiştirme rüyası gördüm.Ki ben enerjisel çalışmalar yaparken yaşadım.Hatta birisi de dün ,bir kilisenin içindeydim bir adam ermişler gibi, dokundum birden adam rahibe dönüştü ve bana geçmişini özünü unutma sen hristiyansın dedi ,diğerinde ise yine bir kilisedeydim bu sefer Hristiyan olmuştum kutsanıyordum ve elimden hacımı bırakmıyordum.Karmamla bağlantılı olarak düşünüyorum, belki uyarı bekleyip göreceğiz :)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
İnanın konuyu dağıtmak istemem ancak hemen hemen konuya cevap verilmiş o yüzden tekrar konu açıp kirlilik yapmak istemem. Ben dün meleklerden yardım istedim bana iyi bir şeyse gülmek ve kötü bir şeyse üzülmek ile ilgili mesaj vermelerini rica ettim. Gece uyanmadan önce bir ünlü kadınla şakalaşıyorduk ve sonunda kızın yüzü gülüyordu. Bu bir mesaj olabilir mi ya da haberci rüya vs ?

4

43887

İnanın konuyu dağıtmak istemem ancak hemen hemen konuya cevap verilmiş o yüzden tekrar konu açıp kirlilik yapmak istemem. Ben dün meleklerden yardım istedim bana iyi bir şeyse gülmek ve kötü bir şeyse üzülmek ile ilgili mesaj vermelerini rica ettim. Gece uyanmadan önce bir ünlü kadınla şakalaşıyorduk ve sonunda kızın yüzü gülüyordu. Bu bir mesaj olabilir mi ya da haberci rüya vs ?

Sezgileriniz önemli,sezgilerinize kulak verin.Sorduğunuz soruya göre işaret olarak gözüküyor ( gülmek/üzülmek )...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Sezgileriniz önemli,sezgilerinize kulak verin.Sorduğunuz soruya göre işaret olarak gözüküyor ( gülmek/üzülmek )...
Çok büyük ihtimal öyle olduğunu düşünüyorum zaten içimde endişe hali vardı sorduktan bir süre sonra endişe hali gitti endişelenmeye kalksam bile olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...