rüyada cinler davet verirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AğLan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar rüyamda 3 4gündür aynı olayı görüyorum acaba cinler rüyada davet verirmi insana gördüğüm davet hep 6 kişilik gelem kişiyle 7kişi oluyor açıklamada yapıcam eyer adminler böle bilgiler verebilirler derlerse boş yere bişey yazmak istemiyorum şimdi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar rüyamda 3 4gündür aynı olayı görüyorum acaba cinler rüyada davet verirmi insana gördüğüm davet hep 6 kişilik gelem kişiyle 7kişi oluyor açıklamada yapıcam eyer adminler böle bilgiler verebilirler derlerse boş yere bişey yazmak istemiyorum şimdi

Hayır cinler insanlara davet vermez. Davet evrenden kişiye kanallık yoluyla verilir. :)

AğLan

Kayıtlı Üye
teşekür ederim bilgilendirdiğiniz için ozmn sadece rüyaymış bi anlamı vardır belki 3kere gördüğüme göre

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
teşekür ederim bilgilendirdiğiniz için ozmn sadece rüyaymış bi anlamı vardır belki 3kere gördüğüme göre

Üst üste gördüğünüz göre çözmeniz gereken,anlamanız gereken bir şey vardır ortada. Bunu çözecek olan sizsiniz. Rüyanızı düşünün,ona anlama vermeye çalışın. :)

ufukalper

Kayıtlı Üye
Rüyaları iyi yorumlamak gerekir bence üç kere gördüyseniz kesin birşey çıkacaktır.Kalbinizi ferah tutun hep iyiyi düşünün:)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Cinler, varlıklar, onları davet etme, onlarla anlaşma yapma ve buna benzer şeyler okuyor ve bunlara kafanızı yoruyorsanız rüyanız yüksek ihtimal biliçaltı kaynaklı. Öte yandan bu şekilde bir bilgi eğer Maji-davet ve diğer ekollerle alakalı olarak belirli bir seviyede ve bilgide değilseniz size verilmeyecektir. Öncelikle bunları da göz önünde bulundurarak durumu değerlendirin. Eğer bahsettiklerimin hiçbirisi yoksa, rüyanız aracılığıyla size anlatılmak istenen birşey olabilir ve bunu da buraya yazarak değil kendi başınıza çözebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...