rüyada bebek emzirmek

polyushka

Kayıtlı Üye
meraba ben rüyamdan çok etkilendim fakat bir anlam veremedim. Bu nedenle de buraya yazamaya karar verdim. Rüyamda bir erkekle anlaşmalı olarak bebek sahibi olduğumu gördüm. Yani sadece bebeğin anne babasıyız karı koca değiliz. Bebek benim kanımdan bunu hissediyorum ama bebek nasıl oldu bilmiyorum. Yani bebek biz birlikte olmadığımız halde ikimizinde çocuğuymuş. Fakat adam bana para bile uzatıyor ki bebeğe annelik yapıyorum diye ben almıyorum tabi ki. hatta para uzattığını da görüyorum. Sonra bebeğin acıktığını düşünüp onu emzirmek için göğsümü açıyorum ve emziriyorum. göğsümden süt de geliyor yani. Bebek kız mı erkek mi bilmiyorum ama rüyamda zaten bunu düşünmüyorum. Düşündüğüm benim iççin onun ne kadar önemli olduğu... Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

not : Ben ne hamileyim ne de evliyim tekrar teşekkürler.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sıkıntılı dönemi geride bırakmak üzeresiniz , maddi manevi refah dönemine adım atmaktasınız (yakın zamanı işareti ) Eğer bir kişi sizi üzdüyse gelip "büyük laf" söyleyecek , yeminler edecek belki ama siz hiçbirşey duymak istemeyeceksiniz . Eğer işsiz iseniz , iş bulacaksınız , işinizde memnun değilseniz daha iyi fırsatlar çıkacak karşınıza ve tabi ki bunları değerlendireceksiniz . Bunları hiçbiri değilse , bir şekilde bir miktar para gelecek size .. Bu sizin hakkınızdır , emeğinizin karşılığı , alnın teri diyelim ...
Sevgiyle ve ışıkla kalın