Ruh cagirdik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

juddge86

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar. Annesi olen bi arkadasimizin ruhunu cagirmak istedik. Sakin bir ortam icin ankara camlibel tarafinda bir ev kiraladik. 6 adet mum 2 adet kuran bir dizustu bilgisayar guzel kokular. Aksam gece 8.30 gibi hazirliklara basladik. Bir masada 6 kisi birlesip isiklari kapatip mumlari yaktik. Pisman olmayacagimiza ve inanacagimiza kuran uzerine el bastik. Hepimiz abdest aldik. Forumda buldugumuz daveti uygulamaya karar verdik. 6 adet arkadasimizin olen yakininin resmini mumun altina koyduk. Basladik ve mikail i bizi korumasi icin cagirdik (geldimi bilmiyoruz.) Sonra azraili ( geldimi bilmiyoruz.) Biz ortaliga cikmasini soyledik. Bir cisim cikti. Aglamakli olan arkadasim ' Bu o degil' dedi. Cok korkmustuk. Hemen kuran okuduk. Ardindan bir odada hep birlikte yattik. Cunku cok korkuyorduk. Kendi evlerimize dagildik. 1-2 ay boyunca hersey normaldi. Ardindan arkadasim aradi. 'Mert su anda cok korkuyoruz. Annem ve ben masayi donatirken. Bir sey kapiyi kapatti'dedi. Tam o sirada cam kirilma sesi geldi. Cok saskindim diyecek bir seyim yoktu sadece dinliyordum. 'Mert su anda hazirladigimiz cacik tabagi birden bire karsiya firlatildi. Kapiyi acip girmeye cok korkuyoruz dedi. Ben de once biraz sakin olacagini ve bir hocami arayacagimi soyledim. Kuddusi hocami aradim. Ve o bana dua okuyarak iceriye girmelerini ve korkmamalarini soyledi. Bende ayynisini arkadasima soyledim. Annesiyle birlikte dediklerimi uyguladilar. Bundan sonra yapmiyacagimiza kurana el bastik.
Arkadaslar bunlar cok riskli isler ozellikle bu ruh cagirma olaylari. Kendinize dikkat edin

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
O gelen "ruh" değil bazı boyut varlıkları sizle eğlenmiş sadece kendinizi ruh diye inandırmaya devam ettiğiniz sürece bu olaylar arada olabilir bunu unutmayın

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Cinlerin en büyük özellikleri; İnsanların zayıf taraflarıyla eğlenmek,eğlence konusu yapmak,yalan söylemek..Dolayısı ile ruh gelmez.Kendini ruh diye tanıtan ruh değil o ruhu tanıyan cindir.İnsanlarla iç içe oldukları için yüzeyselde olsa hakkımızda bazı şeyleri bilirler.Dolayısı ile kendini felancanın ruhu diye tanıtıp bide ıspat olsun diye onun hakkında biraz bilgi vermeleri çok normaldir.

Vesnan

Kayıtlı Üye
Herkesde bu zihniyet var ,gelecek varlığın ruh olduğunu nasıl inanıyorsunuz anlam veremiyorum. Cin o cin.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Dahada peşinizi bırakmaz illa bi zaman sonra tekrar çıkacak.

ruban

Kayıtlı Üye
ruh Çagırma diye birşey yok siz sadece cinlere boyutunu açmışsınızz kısa süre size musallat olmuş 7 ayetel kürsü 7 felak 7 nas süresini ve şu azameti üstünüze ve
eve üfürün Aşağıdaki dua hasta olan kişiye 41 defa okunursa en azgın olan cinler dahi yanar

Allâhu ekberu lehüm min cehenneme mihâduv vemin fevgıhim ğavâşin ve kezâlike neczižžâlimîne feseyekfîkehümullâhü ve hüvessemîǔl àlîm.

Ve Mikael tüm iblis ve malukatların korktugu bir melektir en büyük meleklerdendir çagıra bilcenizimi sanıyosun çok gülünç

aşk1

Banlı Kullanıcı
İşte bunlar hep bilgisizlikten. Uzmanı olmadan hiçbir şeye kalkışmamalı insan. Bir uzmandan yardım almalısınız bundan sonrasını hiç değilse uzman birine bırakın kendiniz cözmeye çalışmayın.

juddge86

Kayıtlı Üye
Sadece daveti uyguladik. Aksiyonu sevdigimiz icin yapiyoruz. Basimizi derde sokmayi seviyoruz. Birde arkadaslar 10 gundur yildiz tohumu deneyi yapiyoruz. Sizce boyle birsey varmi yoksa uydurma mi?

hasan06

Kayıtlı Üye
Sadece daveti uyguladik. Aksiyonu sevdigimiz icin yapiyoruz. Basimizi derde sokmayi seviyoruz. Birde arkadaslar 10 gundur yildiz tohumu deneyi yapiyoruz. Sizce boyle birsey varmi yoksa uydurma mi?
başınıza cin davetiyesi yüzünden hemen hemen gelmeyen kalmamış , korkunuzdan onu bunu arıyorsunuz birde biz heyecen seviyoruz filan söylüyorsunuz ne diyim sizlere cin o zaman size az bile yapmış , cin size adam akılllı kafayı size taksaydı bende sizin heyecan aramanızı görseydim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...