ritüellerde ne yapacağımız ile ilgili?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oceanic

Kayıtlı Üye
Yeniyim ve daha öğrenme sürecindeyim o yüzden hatalarımı mazur görün :) Mesela bir rituel ya da büyü yapacagiz bir sey icin. Herkesin kendine özgü formülleri duaları vardir denilmiş. O yüzden herkeste işe yaramayabilirmiş. Biz kendimize uygun formülü nasil bulacagiz? Uyduracak miyiz anlamadim o kismi. Cunku mesela gölgeler kitabında herkesin kendine özgü tarifleri varmış. Ben o tarifleri nasıl bulacagim nasil yaratacagim ? Yardimci olursaniz sevinirim :) Daha ogrenecegim cok sey var henus arastiriyorum yanlis anladigim seyler olabilir kusura bakmayin :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Benim bu konuda vereceğim bilgiler eksik olabilir yanlışımı gören arkadaşlar düzeltsinler lütfen.

Buna benzer bir soruyu bende aylar önce sormuştum ve urumun verdiği cevap eğer yanılmıyorsam doğru formülü bulana kadar devamlı denemek lazımmış.

Diğer diyebileceğim şey ise rehber varlık edinmiş olanlar doğru formülü tutturmakla uğraşmıyorlarmış rehber varlıkları onlara doğru formülü sunuyorlarmış,tabi bu hemen bir andamı oluyor kişi bazı aşamalardan mı geçiyor rehber varlık bunu sunarken birşeyleride alıyormu işin bu kısımlarını hiç bilmiyorum.

candokia

Kayıtlı Üye
Bitkilerin , taşların ve elementleri biliyorsanız kendi formüllerinizi yapabilirsiniz bunlar sadece destekleyicidir önemli olan sizin inancınız inanmazsanız büyünüzü yapamazsınız.

AJA

Elit Üye
Formüllere kendinizden birşeyler katmak tamamen sizin hissiyat ve görülerinizle olur.Yani direk olarak şöyle olur diyemeyiz.Deneyerek anlar ve denediklerinizle pekiştirebilirsiniz.Rhber varlıklara gelince onlardan yardım almak için öncelikle böyle bir varlıkla iletişiminiz olması gerekir bir şekilde.Bu da ha deyince olmaz :) Bu rehber konusunda dikkatli olmak gerekir.
Örnegin aşk için bir uygulama yapıcaksınız,elinizdeki temel araçları ve bilgileri ritüelleri kendi hissiyatınız ve enerjinizle harmanlamanız gerekir.Yani nasıl yaptığımda enerji yüklemiş olurum gibi..
İyi forumlar.

Keira

Moderator
Gölgeler kitabından bahsettiğinize göre wicca & witchcraft bölümünde sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Önce konuları araştırın okuyun sonra cevap bulamadığınız ya da anlayamadığınız kısımları sorabilirsiniz. Daha detaylı yardımcı olabiliriz bu şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...