Realite değişikliği

relaydean

Kayıtlı Üye
Kurgusal bir realiteye geçiş yapmak icin yöntemler nelerdir?(holografik evreni kırmakla mümkın olduğunu duydum, fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir
Bunun için ne tür bir meditasyon yapmalıyız ayrıntılı açiklarsanız beni mutlu etmiş olursunuz.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Çeşitli kavram karmaşaları olmuş, realiteler arası geçiş evrenler arası geçiş değildir, çünkü bu dünyanın realiteleri belli bir dalga boyu içerisinde ki frekans ayarı ile alakalıdır yani radyo gibi düşünün, ilerledikçe farklı frekans dalgaları yakalanır haliyle algınız değişir, yani bir skala düşünün 1 12 arası müzikteki notalar gibi tonlar ara tonlar ana vs vs çıkabilecek sonsuz ses vardır ama ama aralık bellidir. Siz şuanki evrenin sınırlarını kırıp değiştirmek istiyorsanız başka bir skalaya geçmeniz lazım ki o skalanın frekansları ı yakalayabilirsiniz. Bu da kendi geometrik uzay geminizi başka deyişle merkabayı inşa etmekle olur, merkaba sizi farklı evrenlere değil ancak farklı dalga boylarına götürür ki bilinçsizce yapılması da tehlikelidir. Yani araştırmaya merkaba üzerinden devam edin çok karışık geldiyse

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Drunvalo adlı adamın aktardığı öğretiye göre merkaba yaşam çiçeğininden çıkmıştır ancak yine aynı adamın yayınladığı kitaptaki meditasyon eksik yada üzerinde aylarca düşündüm ve bir sonuca varamadım.
Merkaba beden etrafında belli ölçülerde hızlarda ve oranlarda dönen iki tetrahedrondur, güneş ve dünya, erkeklerde ve kadınlarda tetrahedronların baktığı yer farklıdır, bu iki tetrahedron beraber bir yıldız tetrahedron oluştururlar ki merkaba da budur, bu şekilin devamı bir spiralin yandan görünüşü gibidir yani samanyolu na yandan bakmak gibi düşünün, aynı zamanda UFO denilen cisimler de bu şekille ilişkilendirilmiştir.yaşam çiçeği içerisinde bir çok bilgi seviyesi vardır kişinin bilincine göre algı değişir. Kitapları okuyun ama genel kültür olarak

dhardhar

Kayıtlı Üye
Drunvalo adlı adamın aktardığı öğretiye göre merkaba yaşam çiçeğininden çıkmıştır ancak yine aynı adamın yayınladığı kitaptaki meditasyon eksik yada üzerinde aylarca düşündüm ve bir sonuca varamadım.
Merkaba beden etrafında belli ölçülerde hızlarda ve oranlarda dönen iki tetrahedrondur, güneş ve dünya, erkeklerde ve kadınlarda tetrahedronların baktığı yer farklıdır, bu iki tetrahedron beraber bir yıldız tetrahedron oluştururlar ki merkaba da budur, bu şekilin devamı bir spiralin yandan görünüşü gibidir yani samanyolu na yandan bakmak gibi düşünün, aynı zamanda UFO denilen cisimler de bu şekille ilişkilendirilmiştir.yaşam çiçeği içerisinde bir çok bilgi seviyesi vardır kişinin bilincine göre algı değişir. Kitapları okuyun ama genel kültür olarak
Bunun gibi birsey mi?

https://www.google.com/search?q=sup...m-lge&prmd=isvn&hl=tr-TR#imgrc=EevP1EGyzI1SAM

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
580
Üye silindi 75560
Ü
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K