pupillist

pupillist

Kayıtlı Üye
merhaba geçenlerde ilginç bi rüya gördüm. rüyamda çok belirgin bi şekilde gördüğüm şeyler sepya modunda idi. fotoğraf çekenler bilir. sarımsı bi renk. bir binaya giriyorum fal baktırmak istediğimi söylüyorum. içeride kısa boylu esmer çirkin bir erkekle karşılaşıyorum aynı oda da başka birileri daha var. sen bakma yoksa korkarsın diyor ardımı dönüyorum. çığlık sesleri duyuyorum ardımı döndüğümde bir kadın doğum yapar vaziyette bacaklarını açmış. çirkin dediğim adam hemen ayaklarının yanında. ve ilginç kısım çirkin adamın yanı başında yanmış insan gibi değişik bi varlık var. simsiyah ve yanık gibi bedeni. besmele çek diyor çirkin adam. besleme çekiyordum ardı ardına ve uyanıyorum. çok korktum ve gece boyunca uyuyamadım. lütfen biri bana bunun ne demek olduğunu anlatabilir mi? şimdiden teşekkürler.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Fal baktırmaktan uzak durun bu aralar...kesinlikle negatif bir enerji çekersiniz ve kurtuluşu öyle kolay olmayacak..eğer o negatif enerji sizin auranızı delmeye başarısa ciddi bir rahatsızlık geçirebilirsiniz artı tüm olumsuzlukları üzerinize çekersiniz..Bir dönem için fal'dan uzak durmakta fayda var..
Rüyanızda gördüğünüz şey CİN değildi
Sevgiyle ve Işıkla kalın