Polyushka

polyushka

Kayıtlı Üye
bi orman gibi bir yerde ve gece toprağı kazıyorduk. bayağı kişi varız. kazarken bi ağacın dibinde 5 tabut üstüste duruyor biz de merak ediyoruz biz dediğim ben ve biri ama hatırlamıyorum kim olduğunu diğerleri de kazmaya devam ediyor. biz tabutların içine bakıyoruz hem doluşmuş güya biri hariç. sonra ben diyorum ki gece ve ormandayız çok mantıksız diyorum. aklıma cinler geliyor hemen tabutları aynısı gibi koyup uzaklaşıyoruz sonra bir eve gelmiş oluyoruz ve yatıyoruz. sonra kolumun acıdığını hissdiyorum uyanıyorum rüyamda bakıyorum ki koluma bir şey kazınmış 3 değişik işaret kabarmış şekilde korkuyorum sonra rüya da olduğumu düşünüp uyanmaya çalıştım ve uyandım. uyandığımda gerçekte de kolum acıyordu. tekrar uyumuşum ve bu seferde kolum kazındıktan sonra kanadığını gördüm. yorumlarsanız çok sevinirim. ayrıca tekrar uyuduktan sonra rüyam devam eder gibi oldu ve rüyamda korktuğum için dua okuduğumu da gördüm. hatta nas suresi ve sübhanekeyi okudum. buarada sabah düşündüğümde 5 tabut gördüm ve bizim ailemiz de beş kişi. şimdiden teşekkür ederim

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ailenizi ilgilendiren bir mesele var , bilinen bir durum .. Bu size biraz uğraş getirecek bir mesele , hatta hukuka baş vurmayı düşünülüyor .. Güçlü insanlardan yardım alacaksınız ve tüm bu çabaların karşılığı da alırsınız .. Belki uzata olan bir kişinin imzası eksik olabilir , bir kişi gelmesine bekliyorsunuz . Kolunuzda ki işaretlerin hakkında yorum yapamam neye benzediğini bilmedikten sonra :) ama şunun üzerine yorum yapabilirim : size acı vermesi , şişlik , kızarıklı ve hissettiğiniz acı 3 yerden para getirecek size ..ya da gelmesi gerek miktar üçe bölünüp gelecek .. Ara ara devam edecek bu , maddi kazançlarınız çoğalır ve dediğim gibi bu tüm aileyi ilgilendiren bir konudur
Sevgiyle ve Işıkla kalın

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rüya yorumları için başlıklara nick yazınız lütfen! Ve her bir rüya için ayrı başlık açmayın; kendi başlığınızın altına yazın. Sevgiler..

polyushka

Kayıtlı Üye
rüyamda bir gemideydik fırtınalı gibiydi hava ben misafirmişim ayrıntıları tam hatırlamıyorum bazı insanlarla bir şeyler konuşuyorum ama tam hatırlamıyorum. gemilerin amacı bereket götürmek gibi bir şey ve bende bunu çok müthiş bir şey diye karşılıyorum ve seve seve yardım etmek istiyorum. bir sürü yiyecek meyve sebze gördüm öbek öbek ve en net olan da mısırdı. sonra bir şey oluyor gemi parçalanıyor. bir tahtasına tutunuyorum bir kadınla biraz irice korkma diyor. akıntıda gidiyoruz. bir köprü var ilerde başımızın üstünde de helikopter. ateş ediyor. ben dedim ki sen kaç bende geliyorum.bu arada bir tavuk olduğumu görüyorum. bende suya dalmaya çalışıyorum ama tam dalamıyorum yüzeyde kalıyorum. zar zor köprünün altına giriyorum bir şehir gibi bir yerdeymişim ahşap evler var fakat kaçamıyorum beni fark ediyorlar yüzmeye çalıştım ama başaramadım yakalanmadan uyandım. yorumlarsanız çok teşekkür ederim

[XTR] Similar Threads