PhoenixGRM

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen olma yolunda :D
bu sabah gördüğüm rüya biraz korkuttu açıkçası beni ve anlatmak istedim... rüyamda kendi evimde çocukluk arkadaşımal sıradan bi günmüş gibi gitar çalışırken balkondan bi ses geldi ve bende perdeyi sıyırıp baktım bi kuş bu kuş şahine benziyor ama daha kalıplısı gibiydi rengi kırmızı kanat kenarları siyahtı renkler çok keskindi şahinin gövdesinde bu kalkanın sadesi bi simge vardı
369px-Human_Crest.jpg
ve kuşun sol göz retinası kırmızı gözbebeği kapkara idi diğer gözü ise normaldi dikakt çekmedi... kovaladım tekrar geldi korkmaya başladım 5 sefer falan kovdum sonunda perdeyi çektim balkon kapısını kapatırken içeri aniden 2 kedi daldı biri soluk bej rengi bi gözü kör hastalıklı tipi olan bir kedi diğeri ise normal tekir kedi bi anda saldırdılar bana sonrasında 2 sini boğazlarından tutum sıkmaya başladım ki o esnada uyandım ve bayağı ürküttü beni :( şimdiden teşekkür ederim

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
o kalkanın şekli vardı üstünde tam bi beirteyim dedim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir bayan yüzünden üzüleceğiniz işaret ediliyor. Bu bayan acımasız, belli bir popülarite veya otoriteye sahip. Ayrıca itikatlarınızın uyuşmayacağı da görülüyor. Sırtı sağlam ve gücü elinde tutuyor. Bu kişiyle münasebetiniz her ne olursa olsun, dikkatli olmanız için uyarılıyorsunuz.

Bir akraba veya ahbabınızla tartışıp aranızı açmanız da söz konusu.

Sevgiler

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
Rüyanız hayır olsun…

Bir bayan yüzünden üzüleceğiniz işaret ediliyor. Bu bayan acımasız, belli bir popülarite veya otoriteye sahip. Ayrıca itikatlarınızın uyuşmayacağı da görülüyor. Sırtı sağlam ve gücü elinde tutuyor. Bu kişiyle münasebetiniz her ne olursa olsun, dikkatli olmanız için uyarılıyorsunuz.

Bir akraba veya ahbabınızla tartışıp aranızı açmanız da söz konusu.

Sevgiler
çok teşekkür ettim