Periler bana işgence ediyor onlardan kurtulamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AğLan

Kayıtlı Üye
:S üzüldüm gerçekten burdan ne yazsak fayda etmiceği gibi zararı olabilir kesin musallat fln dior bazı arkadaşlar bunu bilemeyiz böle bi bilgi verebilcek ilme sahip olduğunu sanmıyorum arkadaşlarında heleki internet üzerinden görmeden

dejavu_one

Kayıtlı Üye
her canlının olduğu gibi onlarında bir başı var ve onlara harfiyen itaat etmek zorundalar. kuvetli bir insan(yani bunların başından birine sahip olan birini) bulmalısın. bu işi bilen ehli kişiler var gerçekten hoca manasında söylüyorum çünkü gerçek hoca bu ilmi hiç bir zaman maddiyatla ölçmez Allah rızası için yapar. çok zor gibi görünen durumun bence o kadarda içinden çıkılamaz değil. insanın onlardan daha güçlü olduğunu yineliyorum. yazdıklarımı tekrar ediyorum ilgilenme arkadaşım. görmezlikten gel kulak asma merak etme cevap verme konuşma. bir süre sonra zaten sıkılırlar. insanlardan tek istedikleri onları kontrol altına almak. bu sayede kendi alemlerinde itibar kazanırlar. çünkü bir insanı elde etmek onlar için büyük bir olaydır.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Hayirli olsun :) onlarla yasamasini öğren yardimlarini al istediğin zaman hicbir zaman tedbiri elden birakma..

ServantofGilgamesh

Kayıtlı Üye
Selam canim kardesim. Lutfen sabir et, ve hersey duzelecektir, onlarin nasil uzaklasmaina dair bazi uygulamalar gosterecegim:

Araf suresi 54 - 55 - 56 . ayetlerini yani aşağıdaki ayetlerin okunması veya yazılıp beraberinde taşınması kotu varliklarin şerrinden koruyacaktir

إِنَّ رَبَّكُمُ اللَّهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَوَاتِ وَالْأَرْضَ فِي سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَم
ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْيَةً إِنَّهُ لَا يُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ
وَلَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا إِنَّ رَحْمَةَ اللَّهِ قَرِيبٌ مِنَ الْمُحْسِنِينَ

54. İnne rabbekümüllahüllezı halekas semavati vel erda fı sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasısev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemın
55. Üd'u rabbeküm tedarruav ve hufyeh innehu la yühıbbül mu'tedın
56. Ve la tüfsidu fil erdı ba'de ıslahıha ved'uhü havfev ve tamea inne rahmetellahi karıbüm minel muhsinın

Asagidaki dualari safran ve su ile karistirarak temiz kagita yazip muska olarak tasimak, kotu ruhlar senden uzaklasacaktir

Allaahumma Salle A’laa Muhammadin Wa Aale Muhammad.
Bismillaahir Rahmaanir Raheem.
Yaa man howa yaa laysa howa illaa howa salle a’laa Mohammadin wa aale Mohammad waj-a’l le haamele haazaa (write the name of the person in whose neck this is to be put) min kulle soo-in wa ham-min wa alamin wa suqmin wa wajin farajan wa makhrajan yaa kareemo behaqqe Mohammadin wa A’liyyin wa faatemata wal-Hasane wal-Husaine wa-A’liyyin wa Mohammadin wa ja’farin wa Moosaa wa A’liyyin wa Mohammadin wa A’liyyin wal-Hasane wal-Hujjatil Qaaeme salawaatoka wa Salaamoka A’layhim Ajma-e’ena berahmateka yaa arhamar raahemin.
Allaahummash fehi be shefaae’ka wa daawehi be da’vaa-e’ka wa aafehe min balaaeka be hurmate mohammadin Sayyede Ambeyaaeka wa A’liyyin Sayyede awseyaa-eka wa faatemata sayyadate emaa-eka wa aalehemit tayyebeenat taahereen.
_________________________________________________________________________________________________

Ha-mim ayn-sin-kaf suresi

Bu sure bir kağıda yazılır. Üstte taşınmaya devam edilirse hlkın şerrinden emin olunur.
Bir kağıt üzerine yazılıp suyu içilirse bir daha suya ihtiyaç duymaz. Nefsini kerih görür,
nefsine uymaz.
Bu su masrunun üzerine serpilirse ondaki cinler yanar. Bir daha da geri dönmezler.

Asagidaki dualari ve yazilari elinden geldigi kadariyla cokca okumaya calis:

a-o’ozo benoore wajhil laahe wa kalemaatehit taammatil latee laa yojaawezohunna barrun wa laa faajerun min sharre maa zara-a fil arze wa maa yakhrojo minhaa wa min sharre maa yanzelo menas samaa-e wa ma ya’rojo feehaa wa min sharre fetanil layle wan nahaare wa min sharre tawaareqil layle wan nahaare illaa taareqan yatroqo bekhayrin yaa rahmaano.
Allahumma Salle Alaa Muhammadin wa Aale Muhammad. Aameen.

yaa allaahul elaahul akbarul qaahero be qudratehi jamee-a’ e’baadehi wa motaa-o’ le-a’zamatehi i’nda kulle khaleeqatehi wa mumzaa mashiyyatohu lesaabeqe qudratehi anta taklao maa khalaqta bil-layle wan-nahaare wa laa yamtane-o’ man aradta behi sooo-an be-shayin doonka min zaalekas sooo-e wa laa yahoolo ahadun doonaka bayna ahadin wa maa toreedo behi menal khayre kullo maa yoraa wa laa yoraa fee qabzateka wa ja-a’lta qabaa-elal jinne wash-shayaateene yarawnanaa wa laa naraahum wa anaa lekaydehim khaaefun fa-aaaminnee min sharrehim wa baa-sehim behaqqe sultaanekal a’zeeze yaa a’zeezo.
Allahumma Salle Alaa Muhammadin wa Aale Muhammad. Aameen.

Brave77

Banlı Kullanıcı
Kardeşlerim yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.Beni duygulandırdınız.Ayrıca dün gece periler sizlerden bahsettiler.

Brave77

Banlı Kullanıcı
Perilerin dediğini hatırlayabildiğim kadarıyla şunları söylediler;Mabetteki arkadaşların nasılda senin için çırpınıyorlar.ne çok şey biliyorlar öyle dedi ve bu arada güldü.Sonra kendilerini ne sanıyorlar onla rve özellikle Aja,Maksimilyanus ve Urumhamatahayil, ve bir iki isim daha söyledi hatırlayamıyorum.En son isterse hepsi bir olsun yanına Urumhamatahayil meleğini ve Rukyail meleğinide çağır çok zor ve yine biz bitmeyiz dediler.

dejavu_one

Kayıtlı Üye
insanların iyi niyetlerini bu derece suistimal etmenin anlamı yoktu. kişiliği henüz oluşmamış bir insanı muhatap aldığım için kendime kızıyorum. yazdıkların gerçekse belanı da bulmuşsun zaten.

Brave77

Banlı Kullanıcı
insanların iyi niyetlerini bu derece suistimal etmenin anlamı yoktu. kişiliği henüz oluşmamış bir insanı muhatap aldığım için kendime kızıyorum. yazdıkların gerçekse belanı da bulmuşsun zaten.

Ben sadece dün gece olanları anlattım.Ne demek istediğiniz Neden kızdığınızı anlayamadım kardeşim.

Brave77

Banlı Kullanıcı
Ben gerçekleri söylüyorum.Periler bana gücünüz yetmez diye benimle dalga geçtiklerini anlatmamın neresi yanlış ve suistimal etmek olurmu sn. dejavu.Ayrıca bana söylediniz sözler çok kalbimi kırdı.

dejavu_one

Kayıtlı Üye
perilerinin söyledikleri çok hoşuna gitmiş ki sende onları tasdik edercesine buraya yazmışsın. ne bir korku nede bir endişe haline girmeden. bence gayette iyi anlaşıyorsunuz arkadaşlarınızı sizden ayırmak isteyenlere bak bende kızdım şimdi. allah muhabbetinizi artırsın gece gece yaa ne hallere kaldık. ha bu arada yine gece oldu seninkiler yok mu ortalıkta :)))

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Perilerin dediğini hatırlayabildiğim kadarıyla şunları söylediler;Mabetteki arkadaşların nasılda senin için çırpınıyorlar.ne çok şey biliyorlar öyle dedi ve bu arada güldü.Sonra kendilerini ne sanıyorlar onla rve özellikle Aja,Maksimilyanus ve Urumhamatahayil, ve bir iki isim daha söyledi hatırlayamıyorum.En son isterse hepsi bir olsun yanına Urumhamatahayil meleğini ve Rukyail meleğinide çağır çok zor ve yine biz bitmeyiz dediler.

Yıllardır devam eden bu olayları hala yaşıyorum.1 aydır da peri bana bir çocuk gösteriyor bu çocuk senin diyor ve çocukta baba diye bana koşup sarılıyor.Bazende gözümü kapatıp dalarken birden fotoğraf makinesi gibi bir flash patlıyor ve çoğun yüzünü görüyorum sıçrayıp uyanıyorum.Benim perilerle bir münasebetim olmadı.Sadece bir gün rüyamda bir periyle düğünüm yapıldığını görmüştüm.Bütün bunlar nedir.

Bu konular hakkında Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ve Ayrıca Urumhamatahayil'inde bu konularla ilgili büyük bir bilgi sahibi üstad olduğunu okumuştum ve bana yardımcı olmasını rica ediyorum.

1. Bu söz üstüne dün maşallah kişilerin isimlerinizi verecek kadar muhabbet etmişsiniz. Maşallah bir gecede ne kadar yol kat etmişsiniz.
2. Siz çözüm istiyorsunuz, size ben sizi kurtarabilirim diye mesaj yazan üye ile aynı bilgisayarı kullanıyorsunuz. Size oradan söylemiyor, burada reklam yapar gibi bir danışıklı dövüş var.
3. Çok bilen dediğiniz ve gerçekten sizden çok daha iyi bilen ve salak olmayan kişiler sizi eleştirdiğinde bu gün onlara hakaret ediyorsunuz.
4. Kısacası aynı üye bir sorun yazıyor bir de ben seni kurutabilirim diyor. bunu fark ettikten sonra bakalım neler olacak diye yasaklamamıştım. Tahmin ettiğim oldu. Yazık size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...