Ouija tahtası yapımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Öncelikle Selamun Aleyküm

Arkadaşlar ouija tahtasını hiçbir yerde bulamadım ve kendim yapmaya karar verdim ama kağıttan yapmayı düşünüyorum

Kağıttan yaparsam işe yararmı ?

CimCime_01

Kayıtlı Üye
Ben denedim olmustu, kartonu daire seklinde kestim üstüne harflerle sayilari yazdim, ortayada evet-hayir hazirladim

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
şimdi 1 mum yakıp denedim ve cine burdaysan elimdeki nesne evet e gitsin dedim hafif hafif ilerledi evet e sonra bıraktım

sizce birşey gelmişmidir yoksa psikolojik olarak mı elimi evet e ilerlettim ?

CimCime_01

Kayıtlı Üye
Hemen ilk denemedemi evete gitti? Benim ilk deneyimim basarisizdi, hatta diger günlerde, 1 hafta sonra bir hareketlilik oldu, yanlizda degildim bi arkadasimla beraber yapmistim

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
tek çağırmak sakıncalımıdır yoksa gelmez mi ? çünkü ben tek çağırdım ve sorularımın cevabını aldım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tek çağırmak sakıncalımıdır yoksa gelmez mi ? çünkü ben tek çağırdım ve sorularımın cevabını aldım

Hayır gelmez. Ve sakıncılıdır da. Çünkü 3-4 kişinin enerjisi ile tek kişinin enerjisi bir olmaz.

Sizin olay psikolojiktir. :)

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
siz psikolojik diyebilirsiniz ama benim yaşadığım his bunun tersini söylüyor

CimCime_01

Kayıtlı Üye
Benim bi arkadasim cagirior bu sekilde, ilk zamanlar yanliz cagiramiordu, 2 kisi cagirdilar hep 1 ay kadar zamanini aldi basarili olmasi icin, ilerledikten sonra yanlizda cagirmaya basladi ama enerjisinin hemen tükendigini hatta bazen yetersiz geldigini söyledi. Bu ise baslamadan ònce kendisini koruma altina aldi, bazen kötüsüde gelior, ozaman birakior o gün daha cagirmior ertesi gün devam edior

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bence bu gerçek değil. Sadece korkutmak amaçlı yapılmış bir video. Saygılı davranırsanız ve korkusuz olursanız sorun yaşayacağınızı sanmam.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Konu açıp soru soruyorsunuz, cevap verenleri de tersliyorsunuz. Halbuki siz tehlikeye düşmeyin diye insanlar doğru yönlendirmeye çalışıyorlar. Bir üye de konu açmış, nasıl kurtulacağını soruyor. Bunu yapıyorsunuz, herşeyi göze alırım umrumda değil diyorsunuz, sonra tırım tırım gelip ne yapacağım çok kötü durumdayım diyorsunuz. Gidin yapın o zaman, tavsiyeye nasıl olsa ihtiyacınız yok gibi görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...