@nemon

@nemon

Kayıtlı Üye
Bu sıralar rüyamda sürekli renkler görüyorum.Dün iki çift mavi göz bana bakıyordu.Bugünki rüyamda bana bir hediye verildi.Puda iki renkli.Yarısı pembe yarısı yeşil.Pembe rengini değiştirmedi ama yeşile elimi sürdüğümde kırmızı oldu.Aaaa negüzelmiş deyip yeşil rengi dudağıma sürdüm kıpkırmızı oldu.Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim birde renkler ne anlama geliyor.Şimdiden teşekkürler.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
İnsan gözü mü ya da başka bir şey miyidi ? sadece bu kadarı anlatırsanız yorum yapamıyorum...rüyanızı gördüğünüz gibi anlatmanız gerek , yani şu an tekrar yaşayın o rüyayı..Ben nesne değil , rüyayı bir bütün olarak yorumlarım .
Çok eksikler var , yorum yapamayacağm , üzgünüm

@nemon

Kayıtlı Üye
İnsan gözüydü.Sadece bakıyordu o kadar.Erkek mi kadın mı bilmiyorum.Kafasıda yok sadece iki göz karanlıkta masmavi.Sonra bana verilen Puda iki renkli.Yarısı pembe yarısı yeşil.Pembe rengini değiştirmedi ama yeşile elimi sürdüğümde kırmızı oldu.Aaaa negüzelmiş deyip yeşil rengi dudağıma sürdüm kıpkırmızı oldu.Sadece bukadar.hep karanlıkta yanımda insanlar var biliyorum ama kimseyi de göremiyorum.

@nemon

Kayıtlı Üye
Rüyamda çok etkilenmiştim o gözden.Araştırdım nette olsun elimdeki kitaplardan olsun.Mavi renkli göz görmak birinin sevgilinizi elinizden almaya çalıştığı anlamanı gelir yazıyor her yerde.Doğru çıktı valla öyle oldu :(