negativ enerji geri göndermek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceyda_11

Kayıtlı Üye
negativ enerjiyi geri göndermesini bilen varmi?

@Y$e

Kayıtlı Üye
Negatif enerjiyi göndermek derken neyi kast ediyorsunuz tam olarak? Size mi yoksa bir yakınınıza mı? Negatif enerji derken tam olarak neden bahsediyorsunuz? Büyü mü yoksa size kendisini baş gösteren bir can sıkıntısını mı?
Eğer kendinizi kötü hissediyorsanız, can sıkıntınız varsa negatif enerjiden korunmak için değerli taşları kullanabilirsiniz, adaçayı tütsüsü yakabilirsiniz. Bunları kimsenin yardımı olmadan yapabilirsiniz.

biard

Kayıtlı Üye
Ayrıca tuzlu suya elini koyup 10 dakika kadar beklemek ya da banyo suyuna tuz atmakta negatiflikleri alır ama normal sofra tuzu değil kaya tuzu deniz tuzu filan olmalı.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Kaya tuzu ile duş alırsanız üzerinizdeki negatif enerjileri dağıtırsınız diye düşünüyorum.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Üyelerimizin tuz önerisine katılıyorum,ek olarak bir kişiden gelen kem göz,nazar gibi negatifi geri iletmek içinde (evrene veya kişiye) göz boncuk/nazarlık taşınır.Eskiden atalarımız,halen göçebe Tükmenler ve yörükler kem gözden ve negatif enerjiden korunmak,kötü varlıkları korkutmak için aynalı kemer ve aksesuarlar kuşanırlardı.Aynanın yansıtıcı özelliğini kullanabilmeniz için üzerinizde yansıtıcı bir broş,toka,düğme herhangi belirgin bir aksesuar bulundurup gözü üzerinize dikeceklerin kötü gözünü buraya yönlendirmeniz yeterlidir.

Sevgiler

ceyda_11

Kayıtlı Üye
cin, seytani tuz la uzaklastirmagi inanmak biraz güc ama yorumlariniz ve önerileriniz icin tskler.

ceyda_11

Kayıtlı Üye
negatif enerji derken, yani bügü demek istedim. geri göndermeklede, yani yapana ve yaptirana geri göndermek. can sıkıntısı olsaydi sorum olmazdi, ama digeri isde maalesef cok büyük sorum

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
negatif enerji derken, yani bügü demek istedim. geri göndermeklede, yani yapana ve yaptirana geri göndermek. can sıkıntısı olsaydi sorum olmazdi, ama digeri isde maalesef cok büyük sorum

Negatif enerji derken cin ve şeytanı demek istediğinizi anlamak ta biraz güç :)

Ne ile ilgileniyorsanız o konunun ana başlığına girin,her dalın korunma ve arınma uygulamaları sitede var,Müslüman iseniz dualar,rukyeler ve esmalara bakın,maji ile çalışıyorsanız ki soruyu böyle sormanızdan çalışmadığınızı görüyorum; yüksek majiye ,batı mazisi korunma ve negatifden arınma bölümlerine bakınız.

ceyda_11

Kayıtlı Üye
Negatif enerji derken cin ve şeytanı demek istediğinizi anlamak ta biraz güç :)

Ne ile ilgileniyorsanız o konunun ana başlığına girin,her dalın korunma ve arınma uygulamaları sitede var,Müslüman iseniz dualar,rukyeler ve esmalara bakın,maji ile çalışıyorsanız ki soruyu böyle sormanızdan çalışmadığınızı görüyorum; yüksek majiye ,batı mazisi korunma ve negatifden arınma bölümlerine bakınız.
kusura bakmayin, kendimi tam ifade edememisim :) ...tamam sitede basliklara bakarim, insallah bir yardimda bulurum....tskler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...