Neden yaprığımı hala bilemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AVP

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben satanist simgesini bir kağıda cizdim çok havalı olduğunu düşündüğüm için tükenmez kalemle aynısını elime çizdim sonra bizim evdekilerin bunu görmemesi için kağıda çizdiğimi yatağımda bir yere koydum bir süre sonra onu yakmayı düşündüm alıyım derken yatağımda bir yere sıkıştı kaldı ne kadar uğraşsam da çıkaramadım

Bunun bana ya da aileme bir zararı olurmu?

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Biraz daha sabır ve gayret edersen çıkarırsın belki. Allah kolaylık versin. Bence o kağıt orada oldukça sen huzura erişemeyeceksin galiba. Yanlış mıyım :)
İyi Forumlar

AVP

Kayıtlı Üye
Açıkcası çok korkuyorum bir varlık musallat olur felan

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bana göre olmaz benimde kolumda geçici yaptırdığım demon sigili vardı duvarımda bu konu ile ilgili posterler bana bir şey olmadı şuana kadar bir zarar gelmedi.

AVP

Kayıtlı Üye
Cevap için teşekkür ederim

candokia

Kayıtlı Üye
zararlı olacağını düşünmüyorum o sembole negatif enerji yüklemediğin taktirde bir zarar olacağını düşünmüyorum.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Teşekkür mesajları konuda fazlalık yaptığı için teşekkür butonuna basmanız yeterli :)
İyi Forumlar :):)

Faros

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben satanist simgesini bir kağıda cizdim çok havalı olduğunu düşündüğüm için tükenmez kalemle aynısını elime çizdim sonra bizim evdekilerin bunu görmemesi için kağıda çizdiğimi yatağımda bir yere koydum bir süre sonra onu yakmayı düşündüm alıyım derken yatağımda bir yere sıkıştı kaldı ne kadar uğraşsam da çıkaramadım

Bunun bana ya da aileme bir zararı olurmu?

Ya bir simge çizilmis kagittan hiç bir sey olmaz korkmanin hiç bir anlami yok. Basit bir simge buyu degil. Saçma bir telas açikçasi.

Yasiniz daha kuçuk hissettigime gore. Boyle seyler yapmadan biraz daha dusunun, bekleyin derim açikçasi.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Faros a katılıyorum sadece bir simge , hiç bir şey olmaz ortada davet filan yok yani :D
Korkmana gerek yok takma kafana , çıkarabiliyorsan çıkar çıkmıyorsa gereği yok dursun .

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Millet okadar uğraşıyo gelmiyo bence sana hiç gelmez :D Ayrıca satanist simgesi ne demek ki :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Simgenin doğru olması için, orantılı bire bir kopyasını yapman gerek, kendi elinle aynisini çizememişsindir. Bi etkisi olmaz ozamanda, sıradan bi karalama olur. Huzursuz olma boşuna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...