neden cin,ifrit, demon vs çağırmakla uğraşıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahti65

Kayıtlı Üye
arkadaşlar neden böyle şeylerle ilgileniyorsunuz gördüğüm kadarıyla ben ve bir kaç kişi dışında forumda hemen hemen herkes bir varlık çağırmak istiyor bunun nedenini merak ediyorum
teşekkürler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben ve birkaç kişi dışında biraz idealı bir genelleme olmuş 50.000'e yakın üyesi olan bir sitede. Belli bir kaç kişi neden varlıkla iletişim kurmak istiyor diye sormak daha mantıklı olur.
1. Merak
2. Gerçekten var mı sorusuna cevap bulmak
3. insanlardan soğuyup daha saf varlıklarla konuşmak istemek
4. yalnızlık duygusundan kurtulmak
5. destek alabileceğine inanmak
6. evrende madde temelli başka şeylerinde olduğuna inanmak istemek
7. dünyevi ihtiyaçlarını karşılamada yardım almak
8. öte ailemi tanımak istemek
9. gaybtan haber vermek istemek
10. daha güçlü olmak
11. maddi, manevi ve fiziksel güçle kendi yapamadıklarını bir varlık sayesinde yapabileceğine inanmak
12. intikam almak
13. kendisine yardım edileceğine inanmak
14. başkalarına onlar sayesinde yardım edilebileceğine inanmak
15. bakın ben neler yapabiliyorum mu göstermek
16. izlediği filmlerde ki gibi olacağını sanmak
dahada eklenebilir.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Şuan dünya devletlerinin metafizik istihbarat birimleri varsa bu sorunun tek açıklaması olmaz

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Siteye yeni üye olduğumda bende merak edip dururdum. Sonra iyice araştırmalara başladım ve bir kaç ay sonra bende bir davet yapmaya karar verdim. İnsanların davetler sonucu yaşadıkları ilgimi çekmişti ve hala da çekiyor. İçimden bir ses "Acaba gerçekten böyle şeyler var mı!" dedi ve denemeye karar verdim. En basiti cin daveti yapacağım diyordum. Sonra hüddam davetleriyle ilgilenmeye başladım. Bu işler böyle bir başladıysan sonuna kadar gitmek istiyorsun. Sitede bazı kişiler bu yollardan isteklerini gerçekleştirdikleri için bende hayaller kurmaya başladım. Şimdi en çok davetlerle ilgilenen ve paylaşımlar yapan kişilerdenim :)

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Siteye yeni üye olduğumda bende merak edip dururdum. Sonra iyice araştırmalara başladım ve bir kaç ay sonra bende bir davet yapmaya karar verdim. İnsanların davetler sonucu yaşadıkları ilgimi çekmişti ve hala da çekiyor. İçimden bir ses "Acaba gerçekten böyle şeyler var mı!" dedi ve denemeye karar verdim. En basiti cin daveti yapacağım diyordum. Sonra hüddam davetleriyle ilgilenmeye başladım. Bu işler böyle bir başladıysan sonuna kadar gitmek istiyorsun. Sitede bazı kişiler bu yollardan isteklerini gerçekleştirdikleri için bende hayaller kurmaya başladım. Şimdi en çok davetlerle ilgilenen ve paylaşımlar yapan kişilerdenim :)

Merakımı mazur görün ama gerçekten bir şey gördünüzmü ?

Chaos

Kayıtlı Üye
Belki sadece meraktan belki de sırf yanında birilerinin her zaman olduğundan emin olup o yalnızlık duygusundan kurtulmak için... Herkesin bi ilgi alanı vardır.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Merakımı mazur görün ama gerçekten bir şey gördünüzmü ?

Okumalar sırasında etrafımda dolaştıklarını hissediyordum. Bir keresinde gördüm. Uygulamamı yapıp sesli şekilde korkutmadan onları görmek istediğimi söylemiştim. Kapıdan kendini farkettirip hızlıca gitmişti. Artık o kadar yanıma gelip gitmişlerdiki okumaları bıraksam bile eve geldiklerinde hissediyorum. Ama hiç birisinde iletişim kuramadım. Işıklarda sorun oluyor geldiklerinde bir de kulağıma fısıldıyorlar. Bir çoğu psikolojik falan diyor ama kesinlikle öyle değil. Düşüncelerimizi okuyabilme yetenekleri olduğundan içimden bir şeyler söylüyorum ve kulağıma cevap verercesine fısıldıyorlar. Tabi ben ne demek istediklerini ne yazık ki anlamıyorum. Çünkü basiretimiz kapalı. Onları net göremeyiz ve duyamayız. Görmemiz için aylar gerekir. Başka bir kılığa bürünmeleri için zaman lazım. O zaman net görebiliriz.

cevap

Kayıtlı Üye
bence akıl saglıgı için bu konulardan uzak durmak lazım ,sosyalleşmek insanlarla iletişim halinde olmak hayatı yaşamak varken bunlarla ugraşmak hiç mantıklı gelmiyor herkesin kendi tercihi

bahti65

Kayıtlı Üye
peki korkmuyor musunuz açıkçası öyle bir durumda kilitlenip kalırım ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...