Muska/ Bu nedir? Resimli

kritovlos

Kayıtlı Üye
Selamlar arkadaslar. Cuzdanimda ucgen yapilmis bir sekilde buldum. Cuzdanimi yikadigim icin bu sekilde kismen parcalanmis ve nemli. Yikadiktan sonra farkettim kosede kucucuk bir ucgen seklinde. Bu muska ne amacla yapilmistir? Bir hocaya sordugumda icerisinde seytan isimleri Allah’a kufur (hasa) oldugunu soylediler.

Ekli dosyalar

• BE498B6D-572C-4B6A-9245-F82BE4EE3161.jpeg
    BE498B6D-572C-4B6A-9245-F82BE4EE3161.jpeg
    65.5 KB · Görüntüleme: 72

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Bu muska kişiye uğursuzluk getiren türden. Kişiyi şirk koşmaya, isyan etmeye iten sebepler yaratacak sözler bulunmakta. Bu muskayı yapan kişi işinin ehliymiş. Bozulmaması için nas mührü de yapmış sanırım.

Bilginize Saygılarımla..

kritovlos

Kayıtlı Üye
Cok tesekkur ederim. Bu muskayi nasil bozmak gerekmektedir? Muskayi anneme sordum isimin gucumun rast gitmesi icin bir hocanin kendisine verdigini ve kendisinin de cuzdanima koydugunu soyledi. Ancak ben bunu bulduktan sonra annemle gittigimiz baska bir hoca da sizin dediginiz sekilde beyan verdi.Sirk kosmaya huzursuzluga sebep olur bu dedi. Cesitli varliklarin isimleri ile sirke girebilecek seyler yazilidir icinde dedi. Annem de dondu kaldi haliyle.

D

DAİMON

Cok tesekkur ederim. Bu muskayi nasil bozmak gerekmektedir? Muskayi anneme sordum isimin gucumun rast gitmesi icin bir hocanin kendisine verdigini ve kendisinin de cuzdanima koydugunu soyledi. Ancak ben bunu bulduktan sonra annemle gittigimiz baska bir hoca da sizin dediginiz sekilde beyan verdi.Sirk kosmaya huzursuzluga sebep olur bu dedi. Cesitli varliklarin isimleri ile sirke girebilecek seyler yazilidir icinde dedi. Annem de dondu kaldi haliyle.

Diğer gittiginiz hoca kötü oldugunu söylediği halde nasıl yok edilecegini söylemedi mi?

Ve lütfen yanlış anlamayın sizleri tanımıyorum. Bu olaydan ders çıkarmalı anneniz. Ayagını bu tür yerlerden kesmeli. Her hocayım diyene itibar ediyor güveniyor ve en tehlikelisi medet umuyor. Ya açmasaydınız bu muskayı?
Hayatımızda yaptıgımız her hareketin her sözün her ama her şeyin bedeli olur. Belki soylarca sürecek bir bedel bile olabilir olmaya da bilir bu. Tövbe etsekte, hatanın hata oldugunu anlasakta ceremesini çekmeye devam edebiliyoruz. Bu sebeple bu art niyetle yapılan muskayı bozsanız bile yapılan uygulamadan etkilenmemek için çok dua etmelisinz önce anneniz sonra siz. Ve bol sadaka verin. Sadaka belayı def eder. Sadakanın da bir adabı var ama. Sadaka öyle bir şey ki hem verenin hemde verilenin ihtiyacı olan şeydir.

Yazıyı da denize atın. Akan su temiz ve temizleyicidir. Yazılar silinir yok olur kagıtla birlikte yokluga karışırlar. Annenizde bu tür şeylere merakını ilgisini ve beklentisini bir kenara bırakırsa hem kendisinin ailesinin hemde soyunun hayrına olur.

kritovlos

Kayıtlı Üye
Diğer gittiginiz hoca kötü oldugunu söylediği halde nasıl yok edilecegini söylemedi mi?

Ve lütfen yanlış anlamayın sizleri tanımıyorum. Bu olaydan ders çıkarmalı anneniz. Ayagını bu tür yerlerden kesmeli. Her hocayım diyene itibar ediyor güveniyor ve en tehlikelisi medet umuyor. Ya açmasaydınız bu muskayı?
Hayatımızda yaptıgımız her hareketin her sözün her ama her şeyin bedeli olur. Belki soylarca sürecek bir bedel bile olabilir olmaya da bilir bu. Tövbe etsekte, hatanın hata oldugunu anlasakta ceremesini çekmeye devam edebiliyoruz. Bu sebeple bu art niyetle yapılan muskayı bozsanız bile yapılan uygulamadan etkilenmemek için çok dua etmelisinz önce anneniz sonra siz. Ve bol sadaka verin. Sadaka belayı def eder. Sadakanın da bir adabı var ama. Sadaka öyle bir şey ki hem verenin hemde verilenin ihtiyacı olan şeydir.

Yazıyı da denize atın. Akan su temiz ve temizleyicidir. Yazılar silinir yok olur kagıtla birlikte yokluga karışırlar. Annenizde bu tür şeylere merakını ilgisini ve beklentisini bir kenara bırakırsa hem kendisinin ailesinin hemde soyunun hayrına olur.
Selamlar. Hayir hic de yanlis anlayacagim bir durum yok sonuna kadar haklisiniz ki olayi ogrenince ben de sizin kadar ve dogal olarak sizden fazla tepki gosterdim kendisine. Hoca bu muskayi anneme topraga gommesini soylemis. O da topraga gomdu kabul etmedigim halde ki senelerdir burayi eski arayuzu zamanlarindan beri takip ederim topraga gommeyle gececegini hic duymadim. O yuzden sizlere danismak istedim. Benim aklima once sirkeye yatirip sonra akan suya atmak geldi.

Ü

Üye silindi 57044

ben bu tür konularda daima güneş çakrasının açık tutulması taraftarıyım.. günümüz ezoterik, spiritüel, ruhani ve dini sistemleri kalp çakrasını merkeze koyuyor.. kalp çakrası gerçektende iman merkezidir.. kalpteki noktadır ve bir nevi mesih merkezidir bunu reddetmiyorum..

lakin günümüzde güneş çakrayı aşağalayan, küçülten ve onu istenmeyen ve egoizmin, firavunluğun merkeziymiş gibi ilan eden öğretiler mevcut.. insan dediğimiz canlı egoistttir.. egoist bir doğadadır.. yalnızca kendisini ve yakın ailesini düşünebilir en fazla.. mesela bir anne ve baba kimleri düşünür? kendi ailesini ve çocuklarını düşünür.. birde o anne ve baba aynı şekilde kendi annesini ve babasını birde kardeşini düşünür en fazla.. oda en fazla.. çoğu zaman o bile gerçekleşmiyor..

kendinden başka hiç kimseyi düşünemeyen psikopatlar, habist narsistler var bu dünyada.. onun dışında sadece kendi evlatlarını düşünebilen 2.tür narsistler ve psikopatlar var.. onları düşünmelerinin nedenide kendilerinden bir parça olarak görmelerinden kaynaklanıyor.. kendilerinden bir parça olmasa onlarında canı cehenneme diyebilecek tarzda bir egoizme sahipler aslında..

insan doğası egoisttir ve bu bir realitedir.. bu gerçekler değişmez.. o yüzden her insanın güneş çakrasını açık tutmasını.. güneş çakrasını açmaya yönelik meditasyonlar yapmasını ve mantralar okumasını öneririm.. satanist öğretilerde güneş çakraya lucifer'in kasesi derler.. o yüzden aydınlık yolun güneş çakraya ön yargı ile bakmasını çok iyi anlıyorum.. fakat sizi güçlendirecek, sizi siz yapacak ve istenmeyen olumsuz enerjileri deaktif edecek çakrada aynı zamanda güneş çakrasıdır.. manipüle çakradır..

kötü ruhlar ve vampirler güneş ışığı altında yaşayabiliyorlar mı? işte aynı şekilde kötü enerjiler ve kara büyülerde güneş çakrası açık bir şahısa sökmez.. sökemez.. hacı ve hoca size çözüm olmaz.. çözüm kendi içinizde.. tek çözüm güneş çakranızı açmanız ve onunla barışık bir şekilde yaşamanızdır..

hacı ve hocaya neden güveniliyor? o adamlar müslüman olduğu içinmi onlara güveniliyor? oysaki nasılki maddi dünyada müslüman olan bir insan kötü ve kötücül olabiliyorsa; aynı şekilde enerjisel seviyedede müslüman olan bir varlık kötü ve kötücül, sömürücü olabilir.. madde ve enerji dünyasında dinler rol oynamaz.. niyetler rol oynar..

kritovlos

Kayıtlı Üye
Sabah gomulen yerden nihayet muskayi cikardim. Uzerine sirke dokup bir sure beklettikten sonra nehire attim. Sizce dogru bir uygulama mi? Baska herhangi bir seye gerek var midir? Inanin zaten son bir senedir elimi nereye atsam orasi kuruyor ve sanssiz hissediyordum kendimi.

NaBe

Kayıtlı Üye
Sabah gomulen yerden nihayet muskayi cikardim. Uzerine sirke dokup bir sure beklettikten sonra nehire attim. Sizce dogru bir uygulama mi? Baska herhangi bir seye gerek var midir? Inanin zaten son bir senedir elimi nereye atsam orasi kuruyor ve sanssiz hissediyordum kendimi.

Nas Felak okuyup yakabilirdiniz.

NaBe

Kayıtlı Üye
Dip not : Muskaya baktım bu koruma için hazırlanmış.. ( manevi koruma ) ilk önce onu belirteyim

2. ise muskalar dinimizce büyü katmanına hitap ettiği için bir nevi büyü olarak lanse edilir

dip not : sizi korkutmak için söylemiyorum yaptığınız yöntem doğru bir yöntem değil muska bu yöntemle BOZULMAZ!. kim size O yöntemi söylemişse sizi yanlış yönlendirmiş veya bilgisizdir. muska koruma amacıyla olduğu için pekte kafanızda kurultu yapmayın.

1. Hocaya göre doğru 2. Hocaya göre yanlış herkesin doğruları yanlışları kendine arzdır ama dine göre gidersek 2. hocanın dediği doğru muska konusunda.

kritovlos

Kayıtlı Üye
Ben anlayamiyorum. Yazilar belli cok da silik degil ama bir kisim diyor ki ugursuzluk icin yaptirilmis icinde kotu varliklarin isimleri ve kufur var bir kisim da koruma diyor. Gercekten ilk defa bu denli mechul bir durumla karsi karsiyayim. Ben yakilmasina karsiyim iyi ya da kotu ne olursa olsun o yuzden sirke ve akarsu yontemi ile yok etmek istedim. Ama icerigi hala mechul iyi mi kotu mu

NaBe

Kayıtlı Üye
Ben anlayamiyorum. Yazilar belli cok da silik degil ama bir kisim diyor ki ugursuzluk icin yaptirilmis icinde kotu varliklarin isimleri ve kufur var bir kisim da koruma diyor. Gercekten ilk defa bu denli mechul bir durumla karsi karsiyayim. Ben yakilmasina karsiyim iyi ya da kotu ne olursa olsun o yuzden sirke ve akarsu yontemi ile yok etmek istedim. Ama icerigi hala mechul iyi mi kotu mu
Sevgili kardeşim ; Zaten büyü dinimizce küfür sayılır :) ondan ötürü bir kısım bunu ifade ediyor, Koruma için hazırlanılmış istediğiniz kişiye gidip sorunuz.

muska bozmak için çeşitli çalışmalar var elbette ama sizin yaptığınız çalışma doğru bir çalışma değil belirtiğim çalışma en garanti olanıydı.

Bazı büyülerin etkili olması ve bulunmaması için suya atılır kaybolması için.. ve daha etkili olabilmesi için..

yazacaklarım bunlardır.. eğer manevi acıdan kendinizi kötü hissediyorsanız Muavvizeteyn sürelerini okuyabilirsiniz yatmadan önce ve uyandıktan sonra..

Esenle kalmanız dileğiyle.

D

DAİMON

@NaBe yakmak saglıklı degil. Bundan eminim. Korunma olsun olmasın bunca şüphe üzerine zaten sizin ona olan inancınız zayıfladıgı için yazılan muskadan hayır gelmez. Üzerinden binbir türlü şey başınıza geldi. Hayırlıysa bile üzerinizde taşımanız gerekn bir eşy sizden uzakta. Hiç bir sorun yok denize de attınız şu an kafaya takacak zerre bir eşy yok. Sadece Allah a duanızı eksik etmeyin hatanız vardıysa bu duaları hepimiz yapmalıyız zaten birde sadaka verin. Zerre şüpheniz de kalmaz. Bu kadar evhama gerek yok.

NaBe

Kayıtlı Üye
En azından herkes yakamaz öyle diyeyim daha dogru olur @NaBe
Kısmi hak veriyorum.. bizim kullandığımız yöntem budur.. yakıldıktan sonra isterse toğrağa isterse suya atılabilir.. daha önce bir kaç kez konularanıza denk geldim size olan saygımdan ötürü. konuyu fazla uzatmıyacam...

kritovlos

Kayıtlı Üye
Sevgili kardeşim ; Zaten büyü dinimizce küfür sayılır :) ondan ötürü bir kısım bunu ifade ediyor, Koruma için hazırlanılmış istediğiniz kişiye gidip sorunuz.

muska bozmak için çeşitli çalışmalar var elbette ama sizin yaptığınız çalışma doğru bir çalışma değil belirtiğim çalışma en garanti olanıydı.

Bazı büyülerin etkili olması ve bulunmaması için suya atılır kaybolması için.. ve daha etkili olabilmesi için..

yazacaklarım bunlardır.. eğer manevi acıdan kendinizi kötü hissediyorsanız Muavvizeteyn sürelerini okuyabilirsiniz yatmadan önce ve uyandıktan sonra..

Sevgili Nabe zaten buyunun dinimizce kufur oldugunu bilmekteyim. Ancak gosterdigim insanlarin bir kismi yazilarda cesitli kotu varliklarin isimleri ve Allah’a sirke varacak sekilde kufurlerin acikca yazildigini soylemekte. Bu nasil koruma muskasi olabilir ki bu halde

D

DAİMON

Ben teşekkür ederim @NaBe aynı saygıyı bende size karşı duyuyorum.
Arkadaş için yazılan muskanın içerigine dair bir yorumum yok ama hayırlı dediniz denize atamasında sakınca asla yok içi rahat edebilir sonuç itibariyle.

NaBe

Kayıtlı Üye
Ben teşekkür ederim @NaBe aynı saygıyı bende size karşı duyuyorum.
Arkadaş için yazılan muskanın içerigine dair bir yorumum yok ama hayırlı dediniz denize atamasında sakınca asla yok içi rahat edebilir sonuç itibariyle.
Doğrudur Sevgili DAİMON koruma acısından hazırlandığı için bir sorun teşkil etmez kısa bir dip not daha vermek istiyorum

Her muska tutacak anlayışta yok muskanın evreleri farklıdır Hayır için hazırlanan muskalar genelde Üçgen şeklindedir kısmet bağlama vs gibi muskalar ise Rulo şeklinde hazırlanır.

Diğer bir not : Yukarda yazılan muska'da dini kavramlar ile büyü sözcükleri bir arada kullanılmıştır yane şurda şunu belirtmek istiyorum yukardaki bana soru soran diğer arkadaşa hitaben dinimizde muska'nın yeri yoktur. onun için 2 Hocadan farklı fikirler çıkmıştır bana göre doğru başkasına göre yanlış bunu Havas'cılara sorarsan doğru derler ama kimi havas'cılar yanlış der ondan ötürü sizin sorunuza en iyi cevab budur.
DAİMON arkadaşın hatrına konuyu biraz daha acıp cevap verme gereği duydum..

Esenle kalınız

kritovlos

Kayıtlı Üye
Iyilik icin yapilan muska iyilikk hayir icin yapilir. Yani buyu de olsa icerisinde kufur de olsa ugursuzluk getirilmesi icin yapilan hicbir uygulama iyi degildir. Buyu ya da muska zaten gunah ya da kotudur iyilik icin de yapilsa kotuluk icin de yapilsa bu boyledir. Siz muhtemelen beni anlamiyorsunuz. Iyilik ve hayir icin yapilan muska yorumlanirken icerisinde ne yazilmis olursa olsun ugursuzluk icin yapilmis seklinde yorumlanmaz. Ugursuzluk icin yapilmissa ugursuzluk icin yapilmistir. Iyilik icin yapilmissa iyilik icin. Icerisinde herhangi bir dine ya da o dinin tanrisina hakaretten bagimsiz olarak. Sayin NaBe zaten muskanin (iyi ya da kotu) kufur oldugunu bu yuzden hocalarin farkli gorusleri oldugunu dillendiriyorsunuz. Ancak bu iyilik icinyapilmis ancak kotu bir yol izlenmis demek farkli bu ugursuzluk icin yapilmis kisi isyan etsin diye yapilmis demek farklidir. Bu konuyu bilen bir mabet uyesinden ricam baslikta sorulan sorunun aciklamasidir.

NaBe

Kayıtlı Üye
Iyilik icin yapilan muska iyilikk hayir icin yapilir. Yani buyu de olsa icerisinde kufur de olsa ugursuzluk getirilmesi icin yapilan hicbir uygulama iyi degildir. Buyu ya da muska zaten gunah ya da kotudur iyilik icin de yapilsa kotuluk icin de yapilsa bu boyledir. Siz muhtemelen beni anlamiyorsunuz. Iyilik ve hayir icin yapilan muska yorumlanirken icerisinde ne yazilmis olursa olsun ugursuzluk icin yapilmis seklinde yorumlanmaz. Ugursuzluk icin yapilmissa ugursuzluk icin yapilmistir. Iyilik icin yapilmissa iyilik icin. Icerisinde herhangi bir dine ya da o dinin tanrisina hakaretten bagimsiz olarak. Sayin NaBe zaten muskanin (iyi ya da kotu) kufur oldugunu bu yuzden hocalarin farkli gorusleri oldugunu dillendiriyorsunuz. Ancak bu iyilik icinyapilmis ancak kotu bir yol izlenmis demek farkli bu ugursuzluk icin yapilmis kisi isyan etsin diye yapilmis demek farklidir. Bu konuyu bilen bir mabet uyesinden ricam baslikta sorulan sorunun aciklamasidir.

:)

D

DAİMON

@kritovlos sizin gittiginiz iki hocada da ilmi anlamda eksikler oldugunu söyleyebilirim. Hatta eksik degil bildigni yanlış yapmışlar. Anneniz sizi muskayı yazan adama nasıl annattı bilmiyorm ama durduk yere hastalık ve aşırı bir problem yokken her isteyene yazılı ayetlerin oldugu vefkler verilmez, verilmemesi gerekirdi yani. Nane haklı bu durumda. Yazanda hayır yoksa yazdıgı hayır duadanda hayır gelmez. Nitekim gelişen olaylar öyle gösteriyor. En hayırlı olanı yaptınız ve attınız. Nabe de onu diyordu hayır şer farketmiyor bu işi yapmamalydı sizin durumda birine. Havas ilmi keyif için kullanılmaz.