Mevcut Bir Belayı Uzaklaştıran Dua

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Öncelikle inşallah konuyu doğru yere açmışımdır.
Çok zor bir durumdayken bir arkadaşımdan öğrendiğim ve oldukça etkisini gördüğüm bir duayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım okuyan bütün arkadaşlarımda etkisini görecktir.

Bismillahirrahmanirrahim. La ilahe illallahü ya hayral halas, Muhammedin Rasulullahi bi hakkı hıdrin ve ilyas, ya fettah , Allahüm meftah aleyna babel hayri bihakkı inna fetahna leke fethan mübina, ve yensurakellahü nasran aziza. La ilahe illallahül melikül hakkul mubin , Muhammedün rasulüllahi sadikul va'dil emin , bilutfike ya Rahmanü ve keramike ya rahimer rahimin.
Amin

AzAzi

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

Bismillahirrahmanirrahim. La ilahe illallahü ya hayral halas, Muhammedin Rasulullahi bi hakkı hıdrin ve ilyas, ya fettah , Allahüm meftah aleyna babel hayri bihakkı inna fetahna leke fethan mübina, ve yensurakellahü nasran aziza. La ilahe illallahül melikül hakkul mubin , Muhammedün rasulüllahi sadikul va'dil emin , bilutfike ya Rahmanü ve keramike ya rahimer rahimin.
Amin

türkçesi nedir

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Türkçesini bilmiyorum.

selviler

Banlı Kullanıcı
Okunma sayısı var mı?

okumak için belirli bir vakti var mı?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Her an okuyabilirsiniz , belirli vakit yoktur.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
bağlama ve aşık etmek için bir büyü yada başka bir yok bilen var mı varsa lütfen özelden bana mesaj atsın buraya mesaj olarak yazmmayın lütfen çünkü yazdığınız zaman uyarı mesajı olarak gelmiyor özelden mesaj atınca uyarı mesajı geliyor en azından paylaşımız yerini bulur şimdiden arkadaslarıma tşk ederim

Yaptığınız yorumlara dikkat edin! Gereksiz şeyler yazıyorsunuz. Bununla ilgili konu açılımlarına bakmanızı tavsiye ediyorum. Saçma sapan yorumlar yapmayın!

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
20
Görüntüleme
728
S
Cevaplar
5
Görüntüleme
556
Schwarzenegger
S