merhaba bu büyü müdür değilse nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

china

Kayıtlı Üye
Eğer bu büyü ise nasıl imha edilir?
Bir yakınıma büyü bozmak adı altında yumurta verilmiş üstünde adıbyaIo adamın adı ve anne adı yazıo başka yazılar da yazıo bu ne yapılmalı yakmasını söylemiş kadın ama büyüyse diye biz şüphelenip yakmadık sizce nedir ne yapmalı yardımcı olursa bilenler sevinirz teşekkürler saygılar

Love Song

Banlı Kullanıcı
Yok yumurta yakmak,yok Sabunu suya atmak,yok tahta kaşık bağlamak gibi olaylar büyü falan değildir.

Bir büyü bu kadar basit olamaz,bir yumurtayı büyü yapmaya uygun hale getirmeye uğraşacağı zamana kadar yumurta toprak olur zaten.
Ayrıca yumurta (tavuk yumurtası) büyü için kullanılamaz,büyü kabul etmez,büyü için uygun bir materyal değil,bu konu da anlaşalım.
Ayrıca yumurta ile bir yardım ya da benzeri bir şey de yapılmaz,o yumurtanın vasıfsız olduğu konusunda çok eminim.

Aynı şeyi köpek,domuz ya da insan kemiğine yapsaydı farklı bir sonuç ortaya çıkardı fakat yumurtaya yapmak? komik bile değil acınası.
Şunu söyleyebilirim,veren kişi ya kendine aşık etme yada birisiyle uzaklaşmasını amaçlayarak böyle bir şey yapmış fakat tamamen işe yaramaz internetten mi okumuş bu taktiği hahaha.
Eğer doğru mateyal kullansaymış bile bu amacı ile alakalı olmayan hastalık getiren bir büyü tabiki eksikleri var,birilerinin denememesi için eksiklerini yazmıyorum.

Özetleyecek olursak: Veren kişi bunun büyü olduğunu zannediyor fakat büyü değil tamamen batıl inanç ve hiç bir işe yaramaz.

not: büyü yapmak için tecrübe ve yetenek gerekir,herkes yapamaz,yapmaya çalışsa da çoğu kişide işe yaramaz zaten büyü bu kadar basit bir şey değil.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yumurta ile yapılan büyü tamam da, büyü bozmak için yumurta çok sık kullanılan bir yöntem değil. Resmini paylaşın ve yumurtayı kırmayın. Urum'a da bir danışın benim çok ilgili olmadığım bir konu.
Yumurta ile rızk arttırma, bağlama, ayırma, hastalık verme gibi çeşitli büyüler mevcut. Genel olarak diğer bir çok büyüde olduğu gibi yapanların uzman olması gereken türler arasındadır, çoğu zaten etkili olmaz. Ne olur ne olmaz diye bu şekilde bir yumurta bulunduğunda ateşle, kırma ile yok etmeyin. Felak, Nas ve İhlas okuyarak ışık almayan toprak veya cam bir kap içine sirke doldurun, içine 3 fiske kaya tuzu atın. Bir miktar kaya tuzunu keten bir bez içinde bir cam kapta muhafaza edin bu tür durumlar için her o tuzdan kullanıldığında duanızı edin. Yine Nas, Felak ve İhlas okuyarak yumurtayı sirkeye atar 21 gün o hava ve ışık almayan kapta bekletirsiniz. Sonra bir akan suya veya denize dökün yine dua ederek. Bu en temel imha yöntemidir.
Bu sirke ev yapımı yani doğal olursa daha iyi. Hatta yine dualarla toplayacağınız üzümlerle kendiniz hazırlasanız daha güzel olur. Çok zor değil ama uzun sürer o sebeple aslında herkes kendine 5 litre yapıp bir kilerde saklasın.

china

Kayıtlı Üye
Yumurta ile yapılan büyü tamam da, büyü bozmak için yumurta çok sık kullanılan bir yöntem değil. Resmini paylaşın ve yumurtayı kırmayın. Urum'a da bir danışın benim çok ilgili olmadığım bir konu.
Yumurta ile rızk arttırma, bağlama, ayırma, hastalık verme gibi çeşitli büyüler mevcut. Genel olarak diğer bir çok büyüde olduğu gibi yapanların uzman olması gereken türler arasındadır, çoğu zaten etkili olmaz. Ne olur ne olmaz diye bu şekilde bir yumurta bulunduğunda ateşle, kırma ile yok etmeyin. Felak, Nas ve İhlas okuyarak ışık almayan toprak veya cam bir kap içine sirke doldurun, içine 3 fiske kaya tuzu atın. Bir miktar kaya tuzunu keten bir bez içinde bir cam kapta muhafaza edin bu tür durumlar için her o tuzdan kullanıldığında duanızı edin. Yine Nas, Felak ve İhlas okuyarak yumurtayı sirkeye atar 21 gün o hava ve ışık almayan kapta bekletirsiniz. Sonra bir akan suya veya denize dökün yine dua ederek. Bu en temel imha yöntemidir.
Bu sirke ev yapımı yani doğal olursa daha iyi. Hatta yine dualarla toplayacağınız üzümlerle kendiniz hazırlasanız daha güzel olur. Çok zor değil ama uzun sürer o sebeple aslında herkes kendine 5 litre yapıp bir kilerde saklasın.

Yumurtaya yapılan bir büyü aklıma ancak hamile kalmasın diye yapılmış olabilir şeklinde geldi.

Yok yumurta yakmak,yok Sabunu suya atmak,yok tahta kaşık bağlamak gibi olaylar büyü falan değildir.

Bir büyü bu kadar basit olamaz,bir yumurtayı büyü yapmaya uygun hale getirmeye uğraşacağı zamana kadar yumurta toprak olur zaten.
Ayrıca yumurta (tavuk yumurtası) büyü için kullanılamaz,büyü kabul etmez,büyü için uygun bir materyal değil,bu konu da anlaşalım.
Ayrıca yumurta ile bir yardım ya da benzeri bir şey de yapılmaz,o yumurtanın vasıfsız olduğu konusunda çok eminim.

Aynı şeyi köpek,domuz ya da insan kemiğine yapsaydı farklı bir sonuç ortaya çıkardı fakat yumurtaya yapmak? komik bile değil acınası.
Şunu söyleyebilirim,veren kişi ya kendine aşık etme yada birisiyle uzaklaşmasını amaçlayarak böyle bir şey yapmış fakat tamamen işe yaramaz internetten mi okumuş bu taktiği hahaha.
Eğer doğru mateyal kullansaymış bile bu amacı ile alakalı olmayan hastalık getiren bir büyü tabiki eksikleri var,birilerinin denememesi için eksiklerini yazmıyorum.

Özetleyecek olursak: Veren kişi bunun büyü olduğunu zannediyor fakat büyü değil tamamen batıl inanç ve hiç bir işe yaramaz.

not: büyü yapmak için tecrübe ve yetenek gerekir,herkes yapamaz,yapmaya çalışsa da çoğu kişide işe yaramaz zaten büyü bu kadar basit bir şey değil.

Fotoğraf nasıl ekleyebilirim peki çok aktif değilim burada?
Peki uzaklaştırmak yada yakınlaştırmak için yaptıysa o büyü olmuo mu?
Sağolun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sağolun
Bir resim upload sitesine resim yükleyin, orada çıkan forum linkini kopyalayıp buraya yapıştırın.
Evet o şekilde yapıldıysa büyü oluyor, ne şekilde ne yapılmış bilmiyoruz şuan.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Sağolun

Pek çok kişi işe yaradığını düşünür bu tür şeylerin,fakat bunlar hiç bir zaman işe yaramaz ve hiç bir zamanda yaramayacaktır,dediğim gibi tamamen vasıfsız.

Fakat büyü'nün bu kadar basit bir şey olduğunu düşünenler işe yarayacağını söyleyebilirler,belki farklı bir amaç ile de yapılmış olabilir fakat aklıma gelen ilk olay benim söylediğimki,benim bildiğim kadarıyla bu şeyin büyü olanı (gerçek olanı/iş yarayanı) daha uzun bir süreçten geçiyor üzerine bir kaç özel sembol ekleniyor ve insan yad domuz kemiğinden yapılıp şekillndiriliyor ve bu insanları hasta etmek için işe yarıyor(yaramıyor da olabilir) genelde büyücüler bu olayı sevmedikleri kişiye barışma hediyesi olarak verirler ve güzel şeyler vaad edeceğini söylerler ''sevdiğinle birleşeceksin,mutlu olacaksın'' gibi iyi fikirler ile aklı çelinen kişi büyü 'nün etkisiyle hasta olur.

tabiki dediğim gibi bu kısa bir süreç değil domuz kemiğine isim yazarak kimseyi hasta edemezsiniz,bu olay ile ilgili anlatmam yasak olan şeyler var yani denemeyin yazdıklarımı.

sonuç olarak,o yumurtayı kimsenin bulamayacağı bir yere sakla,tehlikeli olduğundan değil önlem amaçlı.

Love Song

Banlı Kullanıcı
spam yapıyorum kusura bakmayın fakat aynı şeyi pek çok defa gördüm ve duydum,bu kadar emin olmamın sebebi bu dur.

1-2 şey farklı olsa hadi neyse sizin yazdıklarınızın aynısını pek çok defa gördüm ve duydum,birileri çıkıp ''böyle böyle yapın çok iyi oluyor'' mu diye merak etmeye başladım artık, ya da bir internet sitesindemi yazıyor her okuyan bunu mu yapıyor büyü diye anlamadım.

china

Kayıtlı Üye
Spam?? İşin kötü tarafı bunu karşı taraftaki büyüyü bozmak için diye verip kandırıyor kadın :(
Aldıktan sonra aklımıza ya büyüyse gelip yakmadık.
Benim başıma da bakırda gelmşti nsl imha edeceğimi bilemedm . Aynı kadın bnm eski nişanlımda da büyü olduğunu hatta hoca ismini soy ismini verdi bana :s nasıl oluyorsa?

face1

Banlı Kullanıcı
büyü olabilir yumurtayı haşlayıp sahurda yiyin büyü bozulur bana kalırsa..

Keira

Moderator
büyü olabilir yumurtayı haşlayıp sahurda yiyin büyü bozulur bana kalırsa..

Bu siteye 1,5 yıldır üyesiniz ve hala site kurallarından haberiniz yok mu? Açılan konunun doğruluğuna inanmıyor bile olsanız görüşünüzü daha düzgün bir şekilde ifade etmeniz buradaki her üyeye, yaşadıklarına ve açtıkları konuya saygı göstermeniz ve bu şekilde davranmanız gerekiyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yumurta ile kesinlikle Büyü bozulmaz. Negatif içerikli Büyü yapmak için kullanılır. Pozitif Amaçlı olarak eriyen kırılan çabuk hasar gören malzemeler seçilmez. Kırmadan sirkeli tuzlu suda bekletin yazı silinene kadar beklesin bazen bu süreç uzun sürebilir. Daha sonra kavanoz ile birlikte sizden uzak bir yere atın. Kavanozun kırılmasını sağlayacak bir şekilde atmayı unutmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...